Opr.Dr.

Nuray Sağlam Terzi

Kadın hastalıkları ve doğum

Randevu takvimini iste

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Tanıdığım en iyi doktor. Samimi kişiliği,güler yüzlü olması,mesleki bilgi ve becerisi ile benim gözümde dörtdörtlük bir doktordur. Herkese favsiye ediyorum kesinlikle ailenizin doktoru olacaktır tanışmanız yeterli.

 • çok memnunum

  teşhis ve tedavileri her zaman yerinde ve zamanında doğru kararlar veriyor. sakin bir kişiliğe sahip olduğu için hasta panik olmuyor.

 • çok memnunum

  Gebelik ve doğum sürecimde doktorumun gösterdiği ilgi ve alakadan çok memnun kaldım.Tanıdığım en iyi,en samimi hekim diyebilirim.Herkese tavsiye edrim.

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hasan Büyükaşık - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kenan İnan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nermin Tülin Akın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Çelikkol - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Seven - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ali Andı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Dilek Kaya Kaplanoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cafer Miçooğulları - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kadriye Çiçekli Tekgündüz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ertan Aydın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bülent Tahhan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Telal Doğruel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yusuf Madendağ - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cafer Döner - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hülya Artuç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Osman Albayrak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İlkay Ödemiş Tepe - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hüsniye Sedef Binöz Akkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Oya Poyraz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ferit Akkurt - Kadın Hastalıkları Ve Doğum