Dr.

Nilüfer Yüksel

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Doktor Hanım'ı çok ilgili ve cana yakın buldum. Rutin bir kontrolden geçmek için gitmiştim çok ilgilendi, herşeyi güzel ve pratik inceliyor. Hastalarına yardımcı olmaktan ve sorularına cevap vermekten çekinmiyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Gerekirse yine Nilüfer Hanım'a giderim.

  • çok memnunum

    Nilüfer hanım hastalarıyla çok iyi ilgilenen ve güler yüzlü bir doktor. Hastalarının herşeyiyle ilgilenen birisi ben çok memnun kaldım herkeze tavsiye ederim, burdanda doktoruma ilgisi için çok teşekkür ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Şehbal Kıcıkoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tansel Barış - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Funda Yazıcı Erol - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Binnaz Özcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Alp Çeliker - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kemal Muammer Gültekin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Reşat Sultan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sıdıka Ünal Bayır - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hamide Tomruk - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aylin Öcal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatih Aytekin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Muazzez Azıer Koçel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emine Vardar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Abdülaziz Akkaya - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Rıza Ünal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sabiha Bıyıklı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hasan Bulut - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Orhan Hoşgör - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kaddafi Özçelik - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mahmut Nedim Çiçek - Kadın Hastalıkları Ve Doğum