Dr.

Nilüfer Yüksel

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Doktor Hanım'ı çok ilgili ve cana yakın buldum. Rutin bir kontrolden geçmek için gitmiştim çok ilgilendi, herşeyi güzel ve pratik inceliyor. Hastalarına yardımcı olmaktan ve sorularına cevap vermekten çekinmiyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Gerekirse yine Nilüfer Hanım'a giderim.

  • çok memnunum

    Nilüfer hanım hastalarıyla çok iyi ilgilenen ve güler yüzlü bir doktor. Hastalarının herşeyiyle ilgilenen birisi ben çok memnun kaldım herkeze tavsiye ederim, burdanda doktoruma ilgisi için çok teşekkür ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hasan Eminsoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Suat Kayaalp - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Güliz Demircioğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aylin Feriha Kargın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hatice Dilber Duvarcı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Şahin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nimet Pınarcı Büberci - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mine Erdoğan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Orhan Doğan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ali Özel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Bulgur - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Leyla Ersözlü - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nurzam Erden - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Gaybi Türkkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Perisa Saremi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatih Aytekin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erdal Budak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sıddıka Lale Çetin Yılmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Yinanç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Osman Karadeniz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Ayla Üçkuyu

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al