Prof. Dr.

Nilgün Güvener Demirağ

Endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Canım doktorum! Yakın zamanda tiroid kanserinden ameliyat oldum. Çok başka bir sebepten gitmiştim oysaki muayenehanesine. Tiroidimdeki sorunu hemen fark etti ve beni çok doğru yönlendirdi. Nilgün Hoca'dan önce gittiğim doktorların yaklaşımları hiç bu kadar detaylı olmamıştı.Şükran borçluyum.

 • çok memnunum

  Tecrübeli ve işini çok seven bir doktor , yaptığı tetkiklerden , yaklaşımından , teşhisinden çok memnun kaldım , yalnız çok yoğun olduğundan yakın tarihlere pek randevu bulunamayabiliyor , ama beklemeye değer :)

 • çok memnunum

  Gördüğüm en mümkemmel ve işine aşık bir doktor...Kendisine gelene kadar hiçbir doktor şikayetlerime bağlı tanı koyup tedavi edememişti.(çok önemli doktorlar bunlar)Kendisi ilk odasına girip daha şikayetlerimi dinlemeden tanıyı koydu.Şimdi sağlıklı bir yaşam sürüyorum onun sayesinde.Binlerce teşekkürler ...

 • çok memnunum

  tanıdığım en mükemmel doktor sorununuz benimle ortaksa ona danışmadan adım atmayın

 • çok memnunum

  ço değerli bir hekim. 1 kez ve tavsiye üzerine gittim. randevuları o kadar yoğun ki 3-4 ay önceden randevu almak gerekiyor. kesinlikle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Muhteşem bir doktor,tek kelime ile,

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Leyla Yılmaz Gürbüz - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Yüksel Altuntaş - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Volkan Demirhan Yumuk - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Fevzi Balkan - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Mustafa Sait Gönen - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Gökmen Kalkan - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Meral Mert - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Selçuk Can - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Mahmut Faruk Alagöl - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Emine Sema Yarman - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Mümtaz Takır - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Dilek Dereli Yazıcı - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Uğur Tuzlacı - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Refik Tanakol - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Ender Arıkan - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Mehmet Emin Önde - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Nuri Haksever - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Levent Özsarı - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, İlkay Çakır - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Hüsrev Hatemi - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları
Online randevu alabileceğiniz doktor

Ferhan Mantar

Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları

Randevu al