Prof. Dr.

Nilgün Güvener Demirağ

Endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Canım doktorum! Yakın zamanda tiroid kanserinden ameliyat oldum. Çok başka bir sebepten gitmiştim oysaki muayenehanesine. Tiroidimdeki sorunu hemen fark etti ve beni çok doğru yönlendirdi. Nilgün Hoca'dan önce gittiğim doktorların yaklaşımları hiç bu kadar detaylı olmamıştı.Şükran borçluyum.

 • çok memnunum

  Tecrübeli ve işini çok seven bir doktor , yaptığı tetkiklerden , yaklaşımından , teşhisinden çok memnun kaldım , yalnız çok yoğun olduğundan yakın tarihlere pek randevu bulunamayabiliyor , ama beklemeye değer :)

 • çok memnunum

  Gördüğüm en mümkemmel ve işine aşık bir doktor...Kendisine gelene kadar hiçbir doktor şikayetlerime bağlı tanı koyup tedavi edememişti.(çok önemli doktorlar bunlar)Kendisi ilk odasına girip daha şikayetlerimi dinlemeden tanıyı koydu.Şimdi sağlıklı bir yaşam sürüyorum onun sayesinde.Binlerce teşekkürler ...

 • çok memnunum

  tanıdığım en mükemmel doktor sorununuz benimle ortaksa ona danışmadan adım atmayın

 • çok memnunum

  ço değerli bir hekim. 1 kez ve tavsiye üzerine gittim. randevuları o kadar yoğun ki 3-4 ay önceden randevu almak gerekiyor. kesinlikle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Muhteşem bir doktor,tek kelime ile,

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Taner Damcı - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Haluk Sargın - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Adil Doğan Azezli - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Mustafa Boz - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Zeynep Oşar Siva - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Özlem Tarçın Üstay - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Volkan Demirhan Yumuk - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Mahmut Muzaffer İlhan - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Özay Tiryakioğlu - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Ayşe Kubat Üzüm - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Yaşar Özlem Sezgin Meriçliler - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Kaan Güngör - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Dilek Dereli Yazıcı - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Pınar Kadıoğlu - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Nevin Dinççağ - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Serap Yalın - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Berrin Oğuzhan - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Sinan Tanyolaç - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Havva Gonca Tamer İncemehmet - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Ayça Kaya - Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları
Online randevu alabileceğiniz doktor

Ferhan Mantar

Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları

Randevu al