Uzm.Dr.

Nihat Kilerci

Fiziksel tıp ve rehabilitasyon

Randevu Hattı: 0 850... numarayı göster

GATA’ da İntörn doktor olarak çalıştı. Kıta hizmetini 7. Kolorduya bağlı Mardin’de 3 yılda tamamladı. TUS sınavını kazanarak GATA Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi al... daha fazla

Adresler

Hizmetler

Hakkımda

Hakkımda

GATA’ da İntörn doktor olarak çalıştı. Kıta hizmetini 7. Kolorduya bağlı Mardin’de 3 yılda tamamladı. TUS sınavını kazanarak GATA Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi aldı.
1972’ de Eczacı Adalet TÜFEKÇİOĞLU ile hayatını birleştirdi. İhtisasını tamamlayarak Bursa Asker Hastanesi’nde göreve başladı. Mecburi hizmetini de tamamlayıp Tabip Binbaşı olarak kendi isteği ile Silahlı Kuvvetlerden ayrıldı ve özel muayenehanesinde çalışmaya başladı.
2006 yılında Özel Emniyet Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi’nin kuruluşu ile birlikte, muayenehanesini kapatarak Uzman Hekim ve BAŞHEKİM olarak Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde göreve başlamıştır. Çeşitli mesleki ve sosyal derneklerde aktif olarak çalışmıştır.
Ulusal kongrelerde yayınlanan bildirileri vardır.

Mezun olunan okullar

 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
 • GATA Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  sayın nihat hocama saygılarımla...kendisini herkese öneriyorum..10 yıl kadar önce boynumdaki kireclenme sebebiyle kendisine tedavi olmuştum ve hastalığımdan eser kalmadı böyle deyerli insanlar az yetişir. sayın nihat hocama saygılarımla

 • çok memnunum

  kesinlikle herkese öneririm, tedavisi çok güzel ve çok ilgili

 • çok memnunum

  MUAYENESİNDE KESİN SONUÇ ALDIĞIM ENDER DOKTORLARDAN BİRİSİ.HERKESE ÖNERİYORUM.HASTASINI ÇOK RAHATLATARAK TEDAVİ UYGULUYOR.