Prof. Dr.

Necmettin Çıkılı

Üroloji

Randevu Hattı: 0850 333 0 344

Randevu takvimini iste

Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri: Endoskopi daha fazla

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri:
Endoskopi

Mezun olunan okullar

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1974
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1977
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 1989
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı, 1996
daha fazla

Bilinen diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Öğretim Üyesi, 1974
 • EGE Üniversitesi, emekli - arada 2 yıl askerlik ve 4 yıl İzmir Devlet hastanesi, 6.1974-7.2012

Hastalıklar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Yaklaşımı ve babacanlığıyla güven verip sizi rahatlatıyor. Başka doktor aramayın. Allah razı olsun hocam

 • çok memnunum

  Sayın Necmettin Hocamla ilk iletişimim,internet üzerinden kendisine yönelttiğim soruya hemen geri dönüş yapmasıyla başladı.Kendisi son derece pozitif bir insandır her şey için çok teşekkür ederim,Böbreğimde tümör vardı yaklaşık üç ay önce parsiyel nefroktomi operasyonu geçirdim,çok şaşkın ve yıkılmıştık bize çok pozitif yaklaştı burdaki yorumların çare arayan hastalar için ne demek olduğunu çok iyi biliyorum bende çok okudum ameliyattan önce Necmettin Beyi şiddetle tavsiye ederim kendisinden Allah razı olsun...

 • çok memnunum

  sertleşme problemi yaşıyorduk.bir türlü penis sertleşmiyordu yani cinsel ilişki olmuyordu. Necmettin bey e .doktora gittik.bir bakışta psikolojik olduğunu anladı sağlamsın dedi . eşimin penisine ultroson çektirdi.tamemen sağlam olup olmadığı bundan anlaşılır dedi ayrıca hormon testlerine baktı.ve teşhisi koydu.bu adam sağlam dedi sadece bir kere içindeki endişeyi aşsa devamı gelecek dedi benim yapacak bir şeyim yok ama olmassa bir psikoloğa gidin dedi......önce inanmadım ama Rabbimize dua ettik ve sabrettik gerçekten aştık doktor bey o gün ....eşime öyle güzel yaklaştı moral verdi ki.çok insancılca ve gerçekçe yaklaşıyo.derdi para kazanmaktan ziyade doğru teşhisi koymak zannımca.bu da çok güzel.. şu an hiç bir problemimiz yok cinsellikle ilgili gerçekten.....eğer psikolojik demeyip teşhisi yanlış koysaydı kimbilir daha ne kadar uğraşırdık doktor kapılarında .. ilgili ve hayırseverbir doktor hem kendisi hem yanında çalışan ilgili sekreter hanıma teşekkürlerimizi sunuyoruz...

 • çok memnunum

  Beşeri ve insani yönleriyle ,uzmanlık alanındaki başarısıyla takdire şayan bir doktor. Yaklaşımı insana insanca muamele eden bir insan her şeyden önce .Sempatik, samimi her zaman için güven veren bir doktor. Ona güvendiğim için şu an kontrolü altında beklemedeyim.Müşfik ve bir doktorun hastasına nasıl yaklaşması gerektiğini örnekleyen, örnek bir doktor .Kendisine selamlarımı ve saygılarımı sunuyorum.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gitmiştim doktorumuza . Araştırdığım zaman da en iyisi olduğunu gördüm ve çok memnun kaldım. Yaklaşımı ,sakinliği bana güven verdi.Bazı doktorlar hastalarını tersliyor soru soramıyoruz, ama Necmettin Hocam çok iyi bir doktor. Hastalarıyla iletişimi çok iyi. Kendisine ameliyat oldum ve kontrolü altındayım hala.Teşekkür ediyorum kendisine.

 • çok memnunum

  8 yıl boyunca izmirde gitmediğimiz hekim ve yatmadığımız hastane kalmamıştı. geçirdiğim 3 ameliyata rağmen sorunum bi türlü geçmemişti ancak bir yakınım sayesinde tanıma imkanı olduğumuz ender ve büyük insan necmettin hocamız sayesinde daha ilk yaptığı muayene sonucunda hemen ameliyata aldı ve belkide o gün benim hayatımı kurtardı. kendisine ve o günkü ameliyata aldığı tüm ekibine sonsuz teşekkürler. ameliyatımın üzerinden yaklaşık 25 yıl geçti şuanda hocam sayesinde sağlıklı ve huzurluyum. atamızın dediği gibi hiç korkmadan ve düşünmeden kendinizi teslim edebileceğiniz işinin gerçekten iyi bilen bir prf. TEŞEKKÜRLER HOCAM.

 • çok memnunum

  BU GÜZEL İNSAN HAYATIMDE GÖRDÜĞÜM EN MÜKEMMEL BİRİDİR BANA ABİMİN HAYATINI KURTARDI ONU BİZE GERİ VERDİ ALLAH ONUN GÜLEN YÜZÜNÜ HÇ SOLDURMASIN ALLAH ONDAN RAZI OLSUN O MÜKEMMEL BİRİRİSİ ELLERİNİ ÖPERİM

 • memnunum

  işinde araştırmacı ilgili samimi babacan bir insan.inşallaheşime farkettiği verdiği tedaviyle herşey iyi giderde dileğimiz hayalimiz canımız gelir bize,..

 • memnunum

  Yorum yaklaşım ve çok yönlü bakış açısıyla, görmediklerimi görmemi sağlayarak, bana sağlığımı geri veren güzel insan teşekkür ederim. Türk tıp nın sadece ilaçlarla tedaviden değil, doğal tedavi yöntemlerinden de sonuna kadar faydalandığını görmekte ayrı bir mutluluk sebebimdir.

 • çok memnunum

  Necmettin Bey, Başka doktorların böbreğin alınması konusunda ameliyat önerdiği zamanda Necmettin Bey,taşın üreteri tıkaması sonucu hidronefroz teşhisiyle taşı almış ve böbreği kurtarmıştır.Annemi toplam 3 kez ameliyat eden çok değerli doktormuza uzun uzun ömürler diliyoruz.Annem şu an sağlıklı ise kendisinin emeği çoktur.

 • çok memnunum

  YAKLAŞIK 1 AY ONCE PROSTATIM ILE ILGILI CIDDI SIKINTIM OLDU VE ACILEN BIYOPSI ALINIP PATOLOJIK BULGULARA BAKILMASI ISTENDI.. IKINCI BIR HEKIM OLARAK NECMETTIN BEYE GITTIGIMDE ASLINDA COKTA TEDIRGIN OLAMAMM GEREKTI AMA KONTROLLU OLMAM GEREKTIGI KANISINA VARDIM.. ENGIN TECRUBESI HASTALIGIMIN TESPIT VE SURECINDE BANA YOL GOSTERDI VE SUREKLI KONTROLUMU KENDISINE GONUL RAHATLIGI ICINDE BIRAKTIM.

 • çok memnunum

  Tedaviden çok memnun kaldım.Bi Dostumuz sayesinde hocamıza gittim.Zaten hocamızın adını sıkça duyuyordum fakat adresini bilmiyordum.Daha sonra arayarak hocamıza ulaştım.Muayene oldum.Son Derece mutluyum.Hastalıkla ilgili B-bilgilendirilildim ve yönlendirildim.Benim gibi hastalığı olan herkes herkese söylüyorum hocamızı tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Necmettin hocamı babam aniden rahatsızlanınca buradan buldum aynı gün gittik 3 gunde babamı kanserden kurttardı ben yorumlardan cok etkilenmiştim AZ BİLE.! Necmettin Hocam adam gibi adam insan baba abi dost, doktorluğunda 1numara ! Allah Onun gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin! Ölene dek duacısı olacağım eşsiz bir insan! ALLAH RAZI OLSUN! Şiddetle tavsiye ederim Asla pişman olmazsınız!

 • çok memnunum

  Değerli hocamızın İbni Sina kadar muhteşem elleri ve dehası var.Hocam iyiki varsınız.Allahtan çoluğunuz çocuğunuz eşiniz ve tüm sevenlerinizle upuzun bir ömrü sağlıklı ve mutlu geçirmenizi istiyorum.Hocamızı,bir çok doktorun yanılgılarını düzelten,insanlığı kurtaran birisi olarak görüyorumm..Hocam iyiki varsınız

 • çok memnunum

  İnternette araştırmalar sonucunda hocama rastladım ve gittim.Çok hoşgörülü işinde çok ama çok üstün muhteşem bir doktor.Beni çok iyi bir şekilde denetledi .En başta insan vücudunu çok iyi tanıyan bir doktor şikayetimi dile getirdiğimde hemen tanı koydu. 20-30 arası profa gittim.Ama bir çözüm bulunamamıştı.Beni süper bir şekilde rahatsızlığım hakkında bilgilendirdi.Birçok arkadaşımı yönlendirdim hocama ve hepsi çok ama çok memnun kaldı.

 • çok memnunum

  Necmettin hocam doktordan once adam gibi adam.mesleginde 40 yilini devirmis bir akademisyene isiyle ilgli yorum yapmak abesle istigal olur..hocama testis agrisiyla gittim 3 ay gitmedigim doktor kalmamisti sorunumu tek seferde buldu ve cozdu.yine kemdisinden azosperm olduğumu ogrendim tese ameliyati yapti cok sukur 6 yasinda kızımız var be sagligim iyi.allah razi olsun hocamdan

 • çok memnunum

  En iyi hekim sitesinde hocamızın sayfasında hastaların yorumları üzerine gitmeye karar verdim.Çok güler yüzlü gerçekçi olması çok hoşuma gitti.Birçok doktora gittim ama maddi açıdan çok yıprandım çünkü aylarca tedavim sürdü ve tedavilerin hiç biri sonuç vermedi ama hocam tedavimi çok kısa sürede tamamladı ve hiç şikayetim kalmadı .Çevremizde bazı doktorlarımız bile maddiyata bakıyor ama Necmettin hocanın hiç böyle bir kaygısı yok.

 • çok memnunum

  İZMİRDE ÜROLOJİ DOKTORU ARAYIŞINDA İDİM.BİR DOKYORUN TAVSİYESİ ÜZERİNE İNTERNETTEN ARAŞTIRDIM VE ORADA BİR HASTANIN YORUMU BENİ ÇOK ETKİLEDİ VE HOCAMA GİTMEYE KARAR VERDİM.NECMETTİN HOCAM ÇOK BİLGİLİ KENDİNDEN EMİN BİR HOCA, HASTALIĞIMA BİR TEŞHİS KONMASI GEREKİYORDU VE HOCAM EN HIZLI ŞEKİLDE TEŞHİS KOYDU.YAKINLARIMI YÖNLENDİRİYORUM HOCAMA HATTA 2 YAKINIMDA TEDAVİ OLDU.HOCAMA BURADAN TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 • çok memnunum

  çok koşturdum yıllarca doktor kapısı çaldım her gittiğim içimi kararttı taaki Necmettin hocayla karşılaşasıya kadar tamamen ümüdimi yitirmişken bana yapmış olduğu amaliyat vede uyguladığı tedaviyle şimdi iki çocuk babasıyım ve çok mutluyum allah başımızdan eksik etmesin ellerinizden öpüyorum hocam

 • çok memnunum

  Çok iyi bir insan,çok iyi bir hekim,iyi bir öğretmen,paylaşımcı bir dost,ağabey,doğruları açıklıkla söyleyebilecek ilim adamı,iyi bir vatansever.Allah başımızdan eksik etmesin.En derin saygı ve selamlarımla ellerinden öpüyorum.

 • çok memnunum

  ben bu yaşımda böyle babacan bir doktar ne tanıdım nede ğördüm .ülkemde böyle insanların varlıgından dolayı mutlu oldummm.ıyıkı varsınız hocammm.saygıyla ellerinizden öpüyorummm

 • çok memnunum

  4 temmuz 2007 yılı saat 4:30 da tanıştım,muayene oldum.Aynı gün 6:30 da beni amelyata aldı.Güvendim çünkü kısa sürede koyduğu tecrubeli teşhis hayatımı kurtarmıştı.İnanın para onun için ikinci plandır.Tam bir cerrah,kaliteli bir ağabeydir.On gün arayla iki amelyat yaptı.Ve beni hayata bağladı.Testis timörünü sayesinde atlattım.Ellerinden öpüyorum.

 • çok memnunum

  Sayın doktorum,öncelikle saygılarımı sunuyorum.Bundan yaklaşık sekiz yıl önce Ege Üniversitesinde eşime idrar yolundan girerek taş alma işlemini yapacağınız gün siz de kalp damar bölümüne yattınız. Ameliyat randevusu olduğu için o gün diğer doktorlar eşime uyguladıkları girişimde başarılı olamadılar.Birkaç gün sonra hastalığınıza aldırmadan kendi hastanızı ziyarete geldiniz.Eşimi ve beni çok üzgün görünce derhal müdahale edip gayet başarılı bir şekilde idrar yolundan girerek taşı aldınız.Tekrar teşekkürler.Özellikle doktor sorumluluğunuzdan ve doktor hasta ilişkilerinizden dolayı sizi örnek doktor olarak görüyor ve tavsiye ediyorum. M. Uçar

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

 • Babam 76 yaş civarında kalp damarlarının üçü de %98 tıkalı şeker(ünsilin iğnesi kullanıyor) ve hiper tansiyon hastası beyin damarlarında doktorlarca çok önemli olmadığı söylenen tıkanıklık var. Babam kalp hastalığından önce laserle prostat ameliyatı oldu ama üç yıldır tekrar prostak problemi var. Sürekli ilaç kullanıyor en son iltihap oluşunca çok ağırlaştı zorla biraz toparladılar ameliyatsız mikro dalga ısıtma yöntemi veya başka bir şekilde tedavisi mümkünmü

  15 kasım 2013
 • SYN Hocam merhabalar, 19 yaşlarında bir bayandan belsoğukluğu gibi bir hastalığa yakalandım ve bunun tedavini olamadan askere gittim ve orada da bunu tedavisini bulamadılar ve yine askerde sol taraftan varikosel ameyalatı oldum ama akıntı sorunum halen devam ediyordu 27 yaşına kadar baya bi doktor dolaştıkdan sonra akıntı sorunumu antibiyotik tedavisi oldukdan sonra iyileştim ama üşüttüğümde zaman yıne oluyor hocam yaşım 30 oldu yaklaşık 7 senedir git gide ilerleyen idrarra sık cıkma sorunum var bu bazen günde 10-15-20kere giyorum ayaklarım çok üşüyor acı ekşi asitli şeyler alkol de dokanıyor ve hayatım baya zor geçiyor hocam iyileşmek tedavi olmak istiyorum artık sorunum nedir nasıl bir tedavi uygulanır iyileşirmiyim yardımcı olursanısız çok sevinirim saygılarımla.

  08 ocak 2015
 • Sayın Hocam İyi Günler, Hocam Nisan 2014 de çift taraflı varikosel ameliyatı oldum. Ameliyat sonrasında epididimit teşhisi kondu. Sonrasında antibiyotik tedavisi ile ağrım sol tarafta kesildi ancak sağ tarafta devam etmekte. Antibiyotik tedavisi sırasında kanlı sperm atma durumu da yaşadım ve bir süre sonra kendiliğinden iyileşti. Ağustos 2014 de yaptırdığım sperm tahlilinde sperm sayımın varikosel ameliyatı öncesi 200 M dan 26 Milyona düştü ve hareketli hücre sayım %70 den %45 seviyesine düştü. Hala İltihabın devam etmesi normal mi? Doktorum bu tip sıkıntıların uzun süre sonra kendiliğinden düzeldiğini söyledi ancak yaklaşık 9 ay olması huzurumu oldukça kaçırıyor. Bir diğer problemim böbreğimde temmuz ayında iki adet 5.5 mm ve 6.5 mm çapında iki adet taş tespit edildi. Kırma işlemi yapılması gerektiğini belirtti doktorum. Daha sonra ultrasonda böbreğimin yukarıda olduğunu ve kontrollü gitmemiz gerektiğini taşta büyüme olması durumunda kırma işlemi gerçekleştirmenin daha doğru olduğunu söyledi. Aksi taktirde darbe etkisi ciğerine gelecek çok ızdıraplı bir operasyon olacağını söyledi. Eylül 2014 de ikinci kontrolde herhangi bir büyüme tespit edilmedi. herhangi bir ağrı da hissetmem dolayısıyla yine erteledik. Bariz bir sıkıntı yaratmıyor ancak benim hazırlıksız bir anda taşın kanala düşme ihtimali beni oldukça tedirgin ediyor. Bu konuda bana ne önerirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim. Hoşçakalın.

  15 ocak 2015
 • hocam bn varikosel ameliyatı oldum bundan bir sene kadar önce ama şimdi birdaha olmam gerekiyor damar genişlemiş ve ben şuan askerim zorlanıyorum ameliyatı olduktan sonra iyileşme süreci ne kadar sürer

  19 ocak 2015

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak

Randevu Hattı

0850 333 0 344