Prof. Dr.

Necmettin Çıkılı

Üroloji, Androloji, Üreme endokrinolojisi ve infertilite

Randevu Hattı: 0 850... numarayı göster

Prof. Dr. Necmettin Çıkılı kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir. daha fazla

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

Prof. Dr. Necmettin Çıkılı kendi muayenehanesinde sağlık hizmeti vermektedir.

Mezun olunan okullar

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1974
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1977
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 1989
 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı, 1996
daha fazla

Deneyimler

 • İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi - Öğretim Üyesi, 1974
 • EGE Üniversitesi, emekli - arada 2 yıl askerlik ve 4 yıl İzmir Devlet hastanesi, 6.1974-7.2012

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Yaklaşımı ve babacanlığıyla güven verip sizi rahatlatıyor. Başka doktor aramayın. Allah razı olsun hocam

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Necmettin Çıkılı ( 14 Mayıs 2015)

  benim için övgü dolu mesaj yazan ve yazmak isteyipde ulaşamayan tüm hastalarıma teşekkür ediyor , hepsine sağlık ve mutluluklar diliyorum. bizler onlar için varız. hepiniz sağolum

 • çok memnunum

  Eniyihekim.com sitesinde hastalığına derman arayanlara sesleniyorum. Prof.Dr.Necmettin ÇIKILI , hastalığın nereden ileri geldiğini,engin bilgisi ve olağanüstü tecrübesi ile bulup,hastalarını kısa sürede iyileştirerek hayata bağlayan , dünyada eşi benzeri bulunamayacak derecede başarılı, mükemmel ve mucize bir doktordur.Necmettin hoca uzmanlık alanında, eşi benzeri bulunmayan bilgi ve donanıma sahip gerçek bir bilim adamıdır.Gözünüz arkada kalmadan güvenerek muayene olup,gönül rahatlığı ile teslim olacağınız hekimdir. İnşaat Mühendisi emeklisiyim.Normal yaşantımı sürdürürken, 5-6 ay önce aşırı yanma ile idrarımı yapamaz hale geldim.Sosyal güvencem ile gittiğim hastanelerde yapılan tetkikler sonucunda mesanemin bozulmuş olduğunu, ameliyat yapılsa bile idrara çıkmamın mümkün olamayacağını belirttiler.Bunun üzerine Çeşitli Özel Hastanelerde ücretli olarak profesör ve uzman doktorlara muayene oldum. Onlar beni başka bir özel hastaneye gönderip test yaptırmamı istediler.Yaptırdığım bu test ile mesanemin çalışamaz olduğu, ancak sonda takıp idrar yapabileceğim raporla tespit edildi. O anda hayatım kararmış,dünyam başıma yıkılmıştı.Artık bir engelli idim.Ayrıca testisimin biri de aşırı şekilde şişmiş ve dayanılmaz derecede ağrıyordu.İltihaplanma ve yüksek ateş içerisinde yanıyordum Tüm bu olumsuzluklara rağmen,yenilgiyi kolay kabul etmeyen karaktere sahip olduğumdan internette araştırdım Üroloji Profesörü Dr. Necmettin ÇIKILI’ nın sağlığına kavuşturduğu tüm hastalarından hayır dualarını aldığını okuyunca, Telefonla durumumun acil olduğunu belirterek randevu istedim.Çok büyük bir anlayış gösterilerek kısa bir süre içerisinde beni muayene ederek, röntgenimi çektirdi, ameliyat olmam gerektiğini ve idrar torbası dışında oluşan (divertikül) baloncuğun alınması ile düzeleceğimi ve eskisi gibi idrarımı yapacağımı belirtti. Sevgi dolu güler yüzlü,güven verici sözleri bozuk olan moralimi düzeltti, İyileşme umudu ile kendimi daha güçlü hissettim. Necmettin hocamın, melake elleri sayesinde ameliyatım çok başarılı geçti. Ameliyat sonrası, her gün hastanede taburcu oluncaya kadar kontrole geldi. Bakımlarımı bizzat hiç aksatmadan kendisi yaptı. Şimdi ise sağlığıma kavuştum.Sondaya bağımlı yaşamaktan kurtuldum ,hayatımı bana geri verdi.Artık normal bir insan haline geldim. İdrarımı rahatça yapabiliyorum. Necmettin hocaya rastlamayıp,diğer doktorların dediğini yapsa idim,ömür boyu sondaya bağlı bir özürlü olarak kalacaktım. Necmettin hoca hayatıma bir güneş gibi doğdu.Sondaya bağımlı yaşamaktan beni kurtararak hayatımdaki en büyük mucizeyi gerçekleştirdi. Necmettin Hocanın tedavi ederek iyileştirdiği hastaları gibi, bende ulu tanrıdan , tüm varlığımla böyle mükemmel ve yeri doldurulamayacak olan bir insanı karşıma çıkarttığı ve sağlığıma kavuşturduğu için Necmettin ÇIKILI hocama hayır dualarımı yaşadığım sürece eksik etmeyeceğim

 • çok memnunum

  3 yıldır Kronik prostatit şikayetim var,doktor doktor gezdim,hepside türlü türlü ilaç verdi,hiç biri elle muayene yapmadı hiç biri erkek üreme sistemini hocam gibi baştan aşağı bana anlatıp aydınlanmamı ve yaşam biçimini ona göre hazırlalamamı sağlayacak bilgiler vermedi.Aynı gün muayenesinde idrar ve bir çok doktorun lütfetmediği elle prostat sıvısı örneği alıp 10dk içinde tahlilini yaptı, Necmettin hocamın tedavisiyle biraz daha rahatladım inşallah bu illetten kurtalacağım.Hiç tereddüt etmeyin ve randevü alın kontrolünüzü yaptırın.

 • çok memnunum

  Ben bir edebiyat öğretmeniyim. Ocak 2015’te prostat ve mesaneden hocam tarafından ameliyat edildim. Bir edebiyatçı olarak, hocamı anlatmaya çalışırken kelimelerin hiç bu kadar ‘kifayetsiz’ olabileceğini hiç düşünmemiştim. Ne söyleyebilirim? Allah onun gönül muradlarını versin. Derman olduğu binlerce hasta gönlün dualarıyla Allah iki cihanda aziz eylesin. Vesselam.

 • çok memnunum

  Sayın Necmettin Hocamla ilk iletişimim,internet üzerinden kendisine yönelttiğim soruya hemen geri dönüş yapmasıyla başladı.Kendisi son derece pozitif bir insandır her şey için çok teşekkür ederim,Böbreğimde tümör vardı yaklaşık üç ay önce parsiyel nefroktomi operasyonu geçirdim,çok şaşkın ve yıkılmıştık bize çok pozitif yaklaştı burdaki yorumların çare arayan hastalar için ne demek olduğunu çok iyi biliyorum bende çok okudum ameliyattan önce Necmettin Beyi şiddetle tavsiye ederim kendisinden Allah razı olsun...

 • çok memnunum

  sertleşme problemi yaşıyorduk.bir türlü penis sertleşmiyordu yani cinsel ilişki olmuyordu. Necmettin bey e .doktora gittik.bir bakışta psikolojik olduğunu anladı sağlamsın dedi . eşimin penisine ultroson çektirdi.tamemen sağlam olup olmadığı bundan anlaşılır dedi ayrıca hormon testlerine baktı.ve teşhisi koydu.bu adam sağlam dedi sadece bir kere içindeki endişeyi aşsa devamı gelecek dedi benim yapacak bir şeyim yok ama olmassa bir psikoloğa gidin dedi......önce inanmadım ama Rabbimize dua ettik ve sabrettik gerçekten aştık doktor bey o gün ....eşime öyle güzel yaklaştı moral verdi ki.çok insancılca ve gerçekçe yaklaşıyo.derdi para kazanmaktan ziyade doğru teşhisi koymak zannımca.bu da çok güzel.. şu an hiç bir problemimiz yok cinsellikle ilgili gerçekten.....eğer psikolojik demeyip teşhisi yanlış koysaydı kimbilir daha ne kadar uğraşırdık doktor kapılarında .. ilgili ve hayırseverbir doktor hem kendisi hem yanında çalışan ilgili sekreter hanıma teşekkürlerimizi sunuyoruz...

 • çok memnunum

  Beşeri ve insani yönleriyle ,uzmanlık alanındaki başarısıyla takdire şayan bir doktor. Yaklaşımı insana insanca muamele eden bir insan her şeyden önce .Sempatik, samimi her zaman için güven veren bir doktor. Ona güvendiğim için şu an kontrolü altında beklemedeyim.Müşfik ve bir doktorun hastasına nasıl yaklaşması gerektiğini örnekleyen, örnek bir doktor .Kendisine selamlarımı ve saygılarımı sunuyorum.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gitmiştim doktorumuza . Araştırdığım zaman da en iyisi olduğunu gördüm ve çok memnun kaldım. Yaklaşımı ,sakinliği bana güven verdi.Bazı doktorlar hastalarını tersliyor soru soramıyoruz, ama Necmettin Hocam çok iyi bir doktor. Hastalarıyla iletişimi çok iyi. Kendisine ameliyat oldum ve kontrolü altındayım hala.Teşekkür ediyorum kendisine.

 • çok memnunum

  8 yıl boyunca izmirde gitmediğimiz hekim ve yatmadığımız hastane kalmamıştı. geçirdiğim 3 ameliyata rağmen sorunum bi türlü geçmemişti ancak bir yakınım sayesinde tanıma imkanı olduğumuz ender ve büyük insan necmettin hocamız sayesinde daha ilk yaptığı muayene sonucunda hemen ameliyata aldı ve belkide o gün benim hayatımı kurtardı. kendisine ve o günkü ameliyata aldığı tüm ekibine sonsuz teşekkürler. ameliyatımın üzerinden yaklaşık 25 yıl geçti şuanda hocam sayesinde sağlıklı ve huzurluyum. atamızın dediği gibi hiç korkmadan ve düşünmeden kendinizi teslim edebileceğiniz işinin gerçekten iyi bilen bir prf. TEŞEKKÜRLER HOCAM.

 • çok memnunum

  BU GÜZEL İNSAN HAYATIMDE GÖRDÜĞÜM EN MÜKEMMEL BİRİDİR BANA ABİMİN HAYATINI KURTARDI ONU BİZE GERİ VERDİ ALLAH ONUN GÜLEN YÜZÜNÜ HÇ SOLDURMASIN ALLAH ONDAN RAZI OLSUN O MÜKEMMEL BİRİRİSİ ELLERİNİ ÖPERİM

 • memnunum

  işinde araştırmacı ilgili samimi babacan bir insan.inşallaheşime farkettiği verdiği tedaviyle herşey iyi giderde dileğimiz hayalimiz canımız gelir bize,..

 • memnunum

  Yorum yaklaşım ve çok yönlü bakış açısıyla, görmediklerimi görmemi sağlayarak, bana sağlığımı geri veren güzel insan teşekkür ederim. Türk tıp nın sadece ilaçlarla tedaviden değil, doğal tedavi yöntemlerinden de sonuna kadar faydalandığını görmekte ayrı bir mutluluk sebebimdir.

 • çok memnunum

  Necmettin Bey, Başka doktorların böbreğin alınması konusunda ameliyat önerdiği zamanda Necmettin Bey,taşın üreteri tıkaması sonucu hidronefroz teşhisiyle taşı almış ve böbreği kurtarmıştır.Annemi toplam 3 kez ameliyat eden çok değerli doktormuza uzun uzun ömürler diliyoruz.Annem şu an sağlıklı ise kendisinin emeği çoktur.

 • çok memnunum

  YAKLAŞIK 1 AY ONCE PROSTATIM ILE ILGILI CIDDI SIKINTIM OLDU VE ACILEN BIYOPSI ALINIP PATOLOJIK BULGULARA BAKILMASI ISTENDI.. IKINCI BIR HEKIM OLARAK NECMETTIN BEYE GITTIGIMDE ASLINDA COKTA TEDIRGIN OLAMAMM GEREKTI AMA KONTROLLU OLMAM GEREKTIGI KANISINA VARDIM.. ENGIN TECRUBESI HASTALIGIMIN TESPIT VE SURECINDE BANA YOL GOSTERDI VE SUREKLI KONTROLUMU KENDISINE GONUL RAHATLIGI ICINDE BIRAKTIM.

 • çok memnunum

  Tedaviden çok memnun kaldım.Bi Dostumuz sayesinde hocamıza gittim.Zaten hocamızın adını sıkça duyuyordum fakat adresini bilmiyordum.Daha sonra arayarak hocamıza ulaştım.Muayene oldum.Son Derece mutluyum.Hastalıkla ilgili B-bilgilendirilildim ve yönlendirildim.Benim gibi hastalığı olan herkes herkese söylüyorum hocamızı tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Necmettin hocamı babam aniden rahatsızlanınca buradan buldum aynı gün gittik 3 gunde babamı kanserden kurttardı ben yorumlardan cok etkilenmiştim AZ BİLE.! Necmettin Hocam adam gibi adam insan baba abi dost, doktorluğunda 1numara ! Allah Onun gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin! Ölene dek duacısı olacağım eşsiz bir insan! ALLAH RAZI OLSUN! Şiddetle tavsiye ederim Asla pişman olmazsınız!

 • çok memnunum

  Değerli hocamızın İbni Sina kadar muhteşem elleri ve dehası var.Hocam iyiki varsınız.Allahtan çoluğunuz çocuğunuz eşiniz ve tüm sevenlerinizle upuzun bir ömrü sağlıklı ve mutlu geçirmenizi istiyorum.Hocamızı,bir çok doktorun yanılgılarını düzelten,insanlığı kurtaran birisi olarak görüyorumm..Hocam iyiki varsınız

 • çok memnunum

  İnternette araştırmalar sonucunda hocama rastladım ve gittim.Çok hoşgörülü işinde çok ama çok üstün muhteşem bir doktor.Beni çok iyi bir şekilde denetledi .En başta insan vücudunu çok iyi tanıyan bir doktor şikayetimi dile getirdiğimde hemen tanı koydu. 20-30 arası profa gittim.Ama bir çözüm bulunamamıştı.Beni süper bir şekilde rahatsızlığım hakkında bilgilendirdi.Birçok arkadaşımı yönlendirdim hocama ve hepsi çok ama çok memnun kaldı.

 • çok memnunum

  Necmettin hocam doktordan once adam gibi adam.mesleginde 40 yilini devirmis bir akademisyene isiyle ilgli yorum yapmak abesle istigal olur..hocama testis agrisiyla gittim 3 ay gitmedigim doktor kalmamisti sorunumu tek seferde buldu ve cozdu.yine kemdisinden azosperm olduğumu ogrendim tese ameliyati yapti cok sukur 6 yasinda kızımız var be sagligim iyi.allah razi olsun hocamdan

 • çok memnunum

  En iyi hekim sitesinde hocamızın sayfasında hastaların yorumları üzerine gitmeye karar verdim.Çok güler yüzlü gerçekçi olması çok hoşuma gitti.Birçok doktora gittim ama maddi açıdan çok yıprandım çünkü aylarca tedavim sürdü ve tedavilerin hiç biri sonuç vermedi ama hocam tedavimi çok kısa sürede tamamladı ve hiç şikayetim kalmadı .Çevremizde bazı doktorlarımız bile maddiyata bakıyor ama Necmettin hocanın hiç böyle bir kaygısı yok.

 • çok memnunum

  İZMİRDE ÜROLOJİ DOKTORU ARAYIŞINDA İDİM.BİR DOKYORUN TAVSİYESİ ÜZERİNE İNTERNETTEN ARAŞTIRDIM VE ORADA BİR HASTANIN YORUMU BENİ ÇOK ETKİLEDİ VE HOCAMA GİTMEYE KARAR VERDİM.NECMETTİN HOCAM ÇOK BİLGİLİ KENDİNDEN EMİN BİR HOCA, HASTALIĞIMA BİR TEŞHİS KONMASI GEREKİYORDU VE HOCAM EN HIZLI ŞEKİLDE TEŞHİS KOYDU.YAKINLARIMI YÖNLENDİRİYORUM HOCAMA HATTA 2 YAKINIMDA TEDAVİ OLDU.HOCAMA BURADAN TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 • çok memnunum

  çok koşturdum yıllarca doktor kapısı çaldım her gittiğim içimi kararttı taaki Necmettin hocayla karşılaşasıya kadar tamamen ümüdimi yitirmişken bana yapmış olduğu amaliyat vede uyguladığı tedaviyle şimdi iki çocuk babasıyım ve çok mutluyum allah başımızdan eksik etmesin ellerinizden öpüyorum hocam

 • çok memnunum

  çok değerli bir insan mesleğinde de çok başarılıdır.branşında onun yapamadığını hiç kimse yapamaz

 • çok memnunum

  Çok iyi bir insan,çok iyi bir hekim,iyi bir öğretmen,paylaşımcı bir dost,ağabey,doğruları açıklıkla söyleyebilecek ilim adamı,iyi bir vatansever.Allah başımızdan eksik etmesin.En derin saygı ve selamlarımla ellerinden öpüyorum.

 • çok memnunum

  ben bu yaşımda böyle babacan bir doktar ne tanıdım nede ğördüm .ülkemde böyle insanların varlıgından dolayı mutlu oldummm.ıyıkı varsınız hocammm.saygıyla ellerinizden öpüyorummm

 • çok memnunum

  4 temmuz 2007 yılı saat 4:30 da tanıştım,muayene oldum.Aynı gün 6:30 da beni amelyata aldı.Güvendim çünkü kısa sürede koyduğu tecrubeli teşhis hayatımı kurtarmıştı.İnanın para onun için ikinci plandır.Tam bir cerrah,kaliteli bir ağabeydir.On gün arayla iki amelyat yaptı.Ve beni hayata bağladı.Testis timörünü sayesinde atlattım.Ellerinden öpüyorum.

 • çok memnunum

  Sayın doktorum,öncelikle saygılarımı sunuyorum.Bundan yaklaşık sekiz yıl önce Ege Üniversitesinde eşime idrar yolundan girerek taş alma işlemini yapacağınız gün siz de kalp damar bölümüne yattınız. Ameliyat randevusu olduğu için o gün diğer doktorlar eşime uyguladıkları girişimde başarılı olamadılar.Birkaç gün sonra hastalığınıza aldırmadan kendi hastanızı ziyarete geldiniz.Eşimi ve beni çok üzgün görünce derhal müdahale edip gayet başarılı bir şekilde idrar yolundan girerek taşı aldınız.Tekrar teşekkürler.Özellikle doktor sorumluluğunuzdan ve doktor hasta ilişkilerinizden dolayı sizi örnek doktor olarak görüyor ve tavsiye ediyorum. M. Uçar

Hasta soruları

 • Babam 76 yaş civarında kalp damarlarının üçü de %98 tıkalı şeker(ünsilin iğnesi kullanıyor) ve hiper tansiyon hastası beyin damarlarında doktorlarca çok önemli olmadığı söylenen tıkanıklık var. Babam kalp hastalığından önce laserle prostat ameliyatı oldu ama üç yıldır tekrar prostak problemi var. Sürekli ilaç kullanıyor en son iltihap oluşunca çok ağırlaştı zorla biraz toparladılar ameliyatsız mikro dalga ısıtma yöntemi veya başka bir şekilde tedavisi mümkünmü

  15 kasım 2013
 • SYN Hocam merhabalar, 19 yaşlarında bir bayandan belsoğukluğu gibi bir hastalığa yakalandım ve bunun tedavini olamadan askere gittim ve orada da bunu tedavisini bulamadılar ve yine askerde sol taraftan varikosel ameyalatı oldum ama akıntı sorunum halen devam ediyordu 27 yaşına kadar baya bi doktor dolaştıkdan sonra akıntı sorunumu antibiyotik tedavisi oldukdan sonra iyileştim ama üşüttüğümde zaman yıne oluyor hocam yaşım 30 oldu yaklaşık 7 senedir git gide ilerleyen idrarra sık cıkma sorunum var bu bazen günde 10-15-20kere giyorum ayaklarım çok üşüyor acı ekşi asitli şeyler alkol de dokanıyor ve hayatım baya zor geçiyor hocam iyileşmek tedavi olmak istiyorum artık sorunum nedir nasıl bir tedavi uygulanır iyileşirmiyim yardımcı olursanısız çok sevinirim saygılarımla.

  08 ocak 2015
 • Sayın Hocam İyi Günler, Hocam Nisan 2014 de çift taraflı varikosel ameliyatı oldum. Ameliyat sonrasında epididimit teşhisi kondu. Sonrasında antibiyotik tedavisi ile ağrım sol tarafta kesildi ancak sağ tarafta devam etmekte. Antibiyotik tedavisi sırasında kanlı sperm atma durumu da yaşadım ve bir süre sonra kendiliğinden iyileşti. Ağustos 2014 de yaptırdığım sperm tahlilinde sperm sayımın varikosel ameliyatı öncesi 200 M dan 26 Milyona düştü ve hareketli hücre sayım %70 den %45 seviyesine düştü. Hala İltihabın devam etmesi normal mi? Doktorum bu tip sıkıntıların uzun süre sonra kendiliğinden düzeldiğini söyledi ancak yaklaşık 9 ay olması huzurumu oldukça kaçırıyor. Bir diğer problemim böbreğimde temmuz ayında iki adet 5.5 mm ve 6.5 mm çapında iki adet taş tespit edildi. Kırma işlemi yapılması gerektiğini belirtti doktorum. Daha sonra ultrasonda böbreğimin yukarıda olduğunu ve kontrollü gitmemiz gerektiğini taşta büyüme olması durumunda kırma işlemi gerçekleştirmenin daha doğru olduğunu söyledi. Aksi taktirde darbe etkisi ciğerine gelecek çok ızdıraplı bir operasyon olacağını söyledi. Eylül 2014 de ikinci kontrolde herhangi bir büyüme tespit edilmedi. herhangi bir ağrı da hissetmem dolayısıyla yine erteledik. Bariz bir sıkıntı yaratmıyor ancak benim hazırlıksız bir anda taşın kanala düşme ihtimali beni oldukça tedirgin ediyor. Bu konuda bana ne önerirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim. Hoşçakalın.

  15 ocak 2015
 • hocam bn varikosel ameliyatı oldum bundan bir sene kadar önce ama şimdi birdaha olmam gerekiyor damar genişlemiş ve ben şuan askerim zorlanıyorum ameliyatı olduktan sonra iyileşme süreci ne kadar sürer

  19 ocak 2015
 • Sayın Hocam. Ben 12 yaşımdayken testislerime bir darbe aldım, sağ testisim diğerinden biraz aşşağıda duruyor ve arada bazen dokunurken bile acıyorlar. Şuan 38 yaşındayım ve sertleşme ve erken boşalma sorunum var. Artık bir yuva kurmak istiyorum ama sorunumdan dolayı malesef cesaret edemiyorum, Hocam şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

  03 şubat 2015
 • Hocam merhaba, 3 hafta önce aniden idrar yapapamaya başladım daha doğrusu çok zorlanıyordum. Devlet hastanesine gittim idrar tahlili ve Röntgen çekildi Doktor bey antibiyoryik verdi kullan gel dedi fakat antibiyotiklerin hiç bir faydasını görmedim bunun üzerine Aydın da Özel bir hastaneye gittim orada röntgen, ultrason, kan analizi ve idrar tahlili yapıldı Tahlillerin hepsi normal sadece ultrasonda idrar yapmadan önce 60 cc idrar var idrardan sonra 10 cc kaldı mesane kapasitesi az raporu verildi. İlaçları kullanmaya başladım çok az rahatladım şöyle ki hocam, ilaçlardan önce 5 dk 10 dk da idrar isteğim vardı şimdi 30 dk - 45 dk idrar isteği oluyor. Normal idrar çıkartamıyorum sıcak su masajı ile idrar çıkartıyorum yaşım 38 bayım bu arada hocam idrar 400 cc kadar yaptığım oldu idrarı tuttugum zaman oldu Hastalığımın ne olduğu hakkında fikir verirmisiniz hocam

  04 şubat 2015
 • Sayin Hocam öncelikle tüm başarılarınizdan dolayi Tebrikler. Ben söze nerden nasıl başlayacağım bilmiyorum ama elimden geldiğince anlatmaya çalışayım. 40 yaşında bir bayanim. Eşim ile 16 yıldır beraberiz. Kendisi 51 yaşında. Bu güne kadar hiç olmayan bir cinsel hayatımız gelişmekte. Kendisinin 2.esiyim. yaklaşık 4 ila 5 aydır isteksizlik ve ereksiyon olamama ayrıca adeta benden kaçmak istercesine davranışları söz konusu. Buda beni olabildiğince hayal kırıklığına ugratiyor. Sol bacagindan dizinin alt bölümü kendisini tanidigimdan beri aksamlari ateş gibi yandigini söyler. Yaklaşık 7 ila 8 ay önce yine sol bacagindan anjiyo yapıldı. Damar tıkanıklığı olduğu için. Şuan doktoru kullandığı ilacı kesti. Fakat bacagindaki yanma geçmedi. İlaç ile bağlantısı nedir onu da bilmiyorum. Bu olayın cinsel hayatı ile bağlantısı var mı onu da bilmiyorum. Çok fazla uyku Halide mevcut. Kendisinin işleri dolayısıyla yaklaşık 3 aydır gorusemiyorduk.gectigimiz hafta yanındayım hocam, 3 aydır berber olmamıza rağmen başbaşa kaldığımızda ne ereksiyon ne de eskiden olduğu gibi istek yoktu. Kendisi Doğu kökenli olduğu için, ona rahat konuşup yaklaşmak konusunda da çok tedirginim hocam. Ne yapmam yada ne yapmamız lazım. Bana yol gosterirseniz inanin çok mutlu olacağım. Şimdiden çok teşekkürler. Saygılar. .

  20 şubat 2015
 • İyi günler hocam acilen varikosel ameliyati olmam gerek bana yardimci olurmusunuz sizi çok met ettiler ağrı kesicisiz duramiyorum lütfen bana mesaji alır almaz ulaşırmisiniz

  20 şubat 2015
 • Iyi günler sayın hocam benim eşimin sperm sayısı yok denecek kadar az gittiğimiz doktor antibiyotik tedavisi dışında bişey yapmadı tüp bebek önerdiler bu aşamada yapılabilecek bişeyler varmı öneri ve cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum saygılar ....

  21 şubat 2015
 • SAYIN PROF.NECMETTIN BEY, BANA YEDI YIL ÖNCE PROSTATA KANSER TESHISI KOYULDU. HIC BIR MÜDAHALE YAPTIRMADIM.YSAIM 58. 31 YASINDA HANIMIN OLMASINA RAGMEN BU GÜNE KADAR HIPERAKTIF HICBIR SORUNUOM OLMADI. HATTA HEP ISTERIK OLDUM,HANIM OLMADI. 4 SENE ÖNCESI PROSTATA BÖLÜMÜNDE YANMALAR,BASTIRMALAR OLDU VE O GÜNDEN BU GÜNE RAHAT BIR GÜNÜM OLMADI. BEN KANSERI UNUTTUM,FAKAT BUNA BIR CARE BULAMADIM. ILK ÖNCE DOKTOR YOK DÖLDE BAKTERILER VAR DEDI,AMA 4 YIL SONRADA ONDAN OLACAGINI SANMIYORUM DEDI.BELDE BELKI DIKISMA,DARALMAYLA SINIR SIKISMASI OLABILECEGI VARSAYIMIYLA BEL MRT YAPILDI. SONUC,BIR SEY YOK. BENDEKI GENEL DURUM:PROSTATA DAKI DURUM BIR YERINIZI YAKARSINIZ DA SAATLER SONRAKI O YANIK ACISI HEP VARDIR, ISTE ÖYLE SÜREKLI 24 SAAT. BU YANMA,ILTIHAP,ACI BIBER GIBI YANMA GÖBEGIN ÜST TARAFINA,BÖBLER BÖLÜMÜNE,BAZAN SIRTIMA KADAR ÜSÜME DUYGUSUYLADA YANSIYOR, SIDIK YAPMADA PROBLEM YOK,YANMADA YOK. BU DURUM HAYATIMI KARATIYOR ,BEYNIMIDE RAHATSIZ EDIYOR.BEN DE ALISILAGELEN AGZI YOK. BEN PRENSIP OLARAK ANTIBIOTIK E KARSIYIM.ONU DA 10 GÜN ALDIM,YARARDAN COK ZARAR. SON BIR PSA YAPTIRACAGIM. BURADA DOKTORLAR,RANDUVULAR,BUGÜN GIT YARIN GEL UGRASAMIYACAGIM.EGER SIZ BANA EN AZ ZARARLA YARDIM EDEBILECEGINIZI SANIYOR VE SIGORTA KARTIYLA BIR HAFTA ICINDE TESHIS KOYMA IMKANINIZ OLABILIRSE IZMIR E DE GELEBILIRIM. HERSEY DENEDIM,KENDIM OLMADI. SON CARE SIZDE. HIC OLMAZSA ÖMRÜN ÖMRÜN GERI KALAN BÖLÜMÜ RAHAT OLSUN.

  21 şubat 2015
 • merhaba hocam sperm sayım düşük çocuğum olmuyor diye size muayene oldum ve sizde 1995 yılında varikosel amiliyatı olmam gerektiğini söyliyerek amiliyat oldum.ameliyatı siz yapmıştınız .yaşım 50 ama 2 nci evliliğimi yaptım cocugum olmadı cocuğum olması için size son bir kez daha muayene olmak istiyorum bana randevu verirmisiniz.bu arada son beş yıl içinde 2 kez tüp bebek denedik ama malesef bu işi ticaret olarak gören doktorlarla karşılaştık.son bir kez daha tüp bebek denemk istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  26 şubat 2015
 • İyi günler hocam..ben 39 yaşında bir bayanım sol böbrekte grade 1 hidronefroz tespit edildi....sormak istediğim şey ise tedavisi nasıl oluyor.şimdiden teşekkürler.

  03 mart 2015
 • İyi akşamlar hocam ben 21 yaşında bir bayanım. Malesef enürezis hastalığını taşıyorum. Daha önce doktorlara gittim ama çok fazla önemsemediler genetik olabilceğini ve zamanla geçebilceğini söylediler. Zaman ilerledikçe psikolojik olarakda yıpranıyorum. Bu hastalığın tedavisi konusunda bir bilginiz yada öneriniz varmı?

  23 temmuz 2015
 • SAYIN NECMETTİN HOCAM ÖNCELİKLE GEÇMİŞ KURBAN BAYRAMINIZI KUTLUYORUM.HACAM BEN 33 YASINDAYIM ÇOK SIK İDRARA ÇIKMA ŞİKAYETİM 2 YILDIR VAR BAZEN YANMADA OLUYOR VARİKOSEL TEHŞİSİ KONDU FAKAT BEN OLMADIM.ÇÜNKÜ BİRÇOK DOKTORUMUZ YANMA VE SIK İDRARA ÇIKMAMIN VARİKOSEL İLE İLGİLİ OLMADIĞINI SÖYLEDİ.SPERM KÜLTÜRÜ TESTİ YAPILDI BANA VE ENTEROCOCC US FEACALIS BAKTERİSİ ÇIKTI TESTİMDE 1 AY ANTİBYOTİK KULLANDIM FAYDASINI GÖRDÜM DAHA SONRA AYNI ŞİKAYETLERİM YİNE BAŞLADI BİRÇOK DOKTORA GİTTİM SİZİ BURADAN TESADÜFEN BULDUM GÜNLÜK YAŞAMDA BU RAHATSIZLIK BENİ ÇOK ZORLUYOR SIK SIK İDRARA ÇIKMA BENİ BU BAKTERİ VE TEDAVİSİ HAKKINDA BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM SAYGILARIMI SUNUYORUM

  29 eylül 2015
 • Hayırlı akşamlar hocam hafıf şekilde testislerde agrı vardı.dr görünmek istedım o da varikoselar dedi renkli dopler istedi.sonucunda sag testıs 33*25 sol testis 33*24 mm boyutundadır.Her iki testis lokalizyon boyut,kontur,parankim yapısı,ekosu ve vaskülarizyonu tabidir.sol venöz plexusta en genis yerınde 2,2 mm sagda 2,1 mm olarak ölçulen variköz genişleme mevcuttur.reflü görülmektedir (bilateral grade 1 varikosel) skrotal kese içerisin de fizyolojik miktarlar da sıvı izlendı.bu sekılde hocam sonuc gıttım amelayata gerek yok 6 ayda bır kontrol dedı ama özellıkle sol testıste kuculme oldu ereksıyon halınde daha belırgın oluyo bu.sizin fikrınızı almak ıstedım hocam kafam da hep bu var ilerde hic bı konuda sıkıntı olsun ıstemıyorum.lütfen yardımcı olursanız sevınırım hocam ben ne yapmalıyım

  02 ekim 2015

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak