Uzm.Dr.

Necati Tan

Genel cerrahi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  necati tan hocama saygılarımı sunuyorum allah razı olsun her tutdugunu altun etsin hocamın sayesinde 16 yıllık kasık fıtıgından ameliyat olarak kurtuldum herkeze necati tan hocamı tavsiye ediyorum saygılarımı sunuyorum sagolsun varolsun inşallah ameliyat sonrası hemen ayaga kalktım şu anda süperim

 • çok memnunum

  Doktor Necati Tan gibi bir doktor ile tanışmaktan ve ona ameliyat olduğumuz için çok şanslıyız.Eşim ve ben kendisine duacıyız.Çok teşekkür ediyoruz..Eşim sayesinde başarılı bir ameliyat geçirip sağlığına kavuştu.

 • çok memnunum

  Doktor Necati bey hakkında söylenebilecek tek şey mesleğinde çok başarılı ve saygıdeğer bir insan olduğudur.Necati Tan gibi bir doktoru tanıdığımız için çok şanslıyız.Allah onu hiç bir zaman dara düşürmesin ve yardımcısı olsun.

 • çok memnunum

  Hastaneye çok korkarak gitmeme rağmen doktor Necati beyi görüp konuşunca bütün korkularımdan kurtuldum.Ameliyat olduğumun ertesi günü hiç ameliyat olmamış gibiydim.Necati Tan gibi bir doktoru tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.ALLAH ONDAN RAZI OLSUN.

 • çok memnunum

  ATATÜRK ün 'beni Türk hekimlere emanet emanet ediniz' sözünü sanki NECATİ BEY ve onun çizğisindeki hekimlerimiz için söylenmiş ilğili güvenilir ve en önemlisi halktan biri.Allah razı olsun iyki varsınız.

 • çok memnunum

  2 yıldır sesimiz ulaşmasada. dualarımız iyi niyetimiz ve kalbi muhabbetimiz sizinle. allah iyilerin sayısını artırsın inşallah. sayenizde amelyattan çok diş çektirmek daha ürkütücü duruma geldi.

 • çok memnunum

  08/03/2011 tarihinde çok başarılı bir safra kesesi ameliyatı oldum.çok başarılı.insancıl ve dürüst bir operatör doktor.bütün hastaları da aynı şekilde memnunlar

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hüseyin Öner - Genel Cerrahi, Oğuzhan Büyükgebiz - Genel Cerrahi, Ahmet Rakıcıoğlu - Genel Cerrahi, Zehra Boyacıoğlu - Genel Cerrahi, Bahattin Toptaş - Genel Cerrahi, Batuhan Arslantürk - Genel Cerrahi, Hüseyin Kemal Raşa - Genel Cerrahi, Anıl Çubukçu - Genel Cerrahi, Ahmet Alponat - Genel Cerrahi, Oktay Yirmibeşoğlu - Genel Cerrahi, Muhammed Baytugan - Genel Cerrahi, Teoman Parmaksızoğlu - Genel Cerrahi, Mustafa Ekmen - Genel Cerrahi, Arif Emre - Genel Cerrahi, Fahri Akyüz - Genel Cerrahi, Faruk Gülümser - Genel Cerrahi, Hülya Boztepe - Genel Cerrahi, Mehmet Emin Borak - Genel Cerrahi, Ufuk Kadir - Genel Cerrahi, Nuray Koray - Genel Cerrahi