Uzm.Dr.

Mutlu Ece İşgüzar

Kardiyoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Dr Ece Hanımla karşılaşmak bile iyileşeceğiniz anlamına geliyor. Bu derece samimi bir manevi destek ve meslek aşkı daha önce karşılaşmadığım türden gerçekten. Sevgi ve saygılarım sizinle..

  • çok memnunum

    Sevgili Ece Hanım, Bana doktorlarla ilgili onyargimin belki de sadece on-yargi olmus olabilecegini dusundurdunuz. Sadece hastalarinizla sinirli olmadan, sinirsizca ve sevgiyle paylastiginiz bilgileriniz ki onlar da sadece mesleki bilgilerinizle sinirli degil, sizinle yolu kesismis olanlarin hayatlarini degistirdi ve degistirmeye devam ediyor. Iyi ki varsiniz.

  • çok memnunum

    Ece Mutlu İşgüzar iyiki varsın, iyiki seni tanıdım. 2009 da seni tanıdığımdan bu yana kendimi çok iyi ve sağlıklı hissediyorum. Sana binlerce kez teşeşkkür ediyorum. İnsanlara yaydığın pozitif enerjin, güler yüzün, işine gösterdiğin saygından ötürü seni kutluyorum. Seni çok seviyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Murat Eren - Kardiyoloji, İlke Zehra Savaş Akyıldız - Kardiyoloji, Rahman Bilal Gediz - Kardiyoloji, Serdar Biçeroğlu - Kardiyoloji, Filiz Akyıldız Akçay - Kardiyoloji, Sanem Nalbantgil - Kardiyoloji, Ömer Özkan Duman - Kardiyoloji, Mustafa Karaca - Kardiyoloji, Müge Demirbaş Ildızlı - Kardiyoloji, Müjgan Feray Koca Açıkgöz - Kardiyoloji, Ferhat Özyurtlu - Kardiyoloji, Süleyman Sarı - Kardiyoloji, Hande Keleş - Kardiyoloji, Bahar Boydak - Kardiyoloji, Eşref Tuncer - Kardiyoloji, Özhan Göldeli - Kardiyoloji, Mehdi Zoghı - Kardiyoloji, Hatice Solmaz - Kardiyoloji, Elnur İsayev - Kardiyoloji, Hakan Gürçınar - Kardiyoloji