Uzm.Dr.

Mutlu Ece İşgüzar

Kardiyoloji

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Sevgili Ece Hanım, Bana doktorlarla ilgili onyargimin belki de sadece on-yargi olmus olabilecegini dusundurdunuz. Sadece hastalarinizla sinirli olmadan, sinirsizca ve sevgiyle paylastiginiz bilgileriniz ki onlar da sadece mesleki bilgilerinizle sinirli degil, sizinle yolu kesismis olanlarin hayatlarini degistirdi ve degistirmeye devam ediyor. Iyi ki varsiniz.

  • çok memnunum

    Ece Mutlu İşgüzar iyiki varsın, iyiki seni tanıdım. 2009 da seni tanıdığımdan bu yana kendimi çok iyi ve sağlıklı hissediyorum. Sana binlerce kez teşeşkkür ediyorum. İnsanlara yaydığın pozitif enerjin, güler yüzün, işine gösterdiğin saygından ötürü seni kutluyorum. Seni çok seviyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ömer Özkan Duman - Kardiyoloji, Ayten Sayın Yazlar - Kardiyoloji, Umut Gömceli - Kardiyoloji, Dayimi Kaya - Kardiyoloji, Mehmet Ali Akduman - Kardiyoloji, Mehmet Barış Yanık - Kardiyoloji, Mehmet Fatih Toptancı - Kardiyoloji, Murat Bilgin - Kardiyoloji, Hakan Gürçınar - Kardiyoloji, Nazile Bilgin - Kardiyoloji, Ertuğrul Ercan - Kardiyoloji, Hande Keleş - Kardiyoloji, Sema Güneri - Kardiyoloji, Kamil Tülüce - Kardiyoloji, Cevat Şekuri - Kardiyoloji, Murat Eren - Kardiyoloji, Ümmü Tas - Kardiyoloji, Hazel Beşiktepe - Kardiyoloji, Özhan Göldeli - Kardiyoloji, Nezihi Barış - Kardiyoloji