Uzm.Dr.

Mutlu Ece İşgüzar

Kardiyoloji, Akupunktur

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

1995 senesinde Hacettepe üniversitesi İngilizce tıp fakültesinden mezun oldum.2000’de Dokuz Eylül Üniversitesi Kardiyoloji Ana Bilim dalından uzmanlığımı aldım.Uzmanlığımın ilk sen... daha fazla

Randevu al

 • Dr Mutlu Ece İşgüzar Muayenehanesi

  6496 Sok. No:5 D:2 Necmiye Ak Apt. Yalı Mah.
  Karşıyaka

  İletişim bilgileri

  Ödeme yöntemleri: Nakit, Kredi kartı

  Hizmetler

  Normal randevu
  Metabolik balans beslenme programı

Hakkımda

Hakkımda

1995 senesinde Hacettepe üniversitesi İngilizce tıp fakültesinden mezun oldum.2000’de Dokuz Eylül Üniversitesi Kardiyoloji Ana Bilim dalından uzmanlığımı aldım.Uzmanlığımın ilk senesinde özel bir hastanenin Koroner Anjiyografi ünitesinde çalıştıktan sonra İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve başladım.2008’de devlet görevinden istifa ederek özel bir Kardiyoloji Dal Merkezine geçtim.2000’den beri olan süreçte özel muayenehanemde de çalışmalarıma devam ettim.Kardiyoloji hastalarımın yanı sıra Tamamlayıcı tıp ile de uzun zamandır ilgilenmekte ve bu konuda eğitimlere katılmaktayım.En son Sağlık Bakanlığının Gazi Üniversitesindeki Akupunktur Eğitimini tamamlayarak Akupunktur uzmanı oldum.Yine Sağlık Bakanlığının onayladığı Homeopati, Dr Bach çiçek esansları, Fitoterapi, Ozon- Aktif Oksijen Tedavileri, Hipnoz eğitim aldığım diğer branşlar. Gelecek vadeden biyosibernetik terapiler de ilgi alanımda.

Mezun olunan okullar

 • Hacettepe üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi (1988-1995)
 • Dokuz eylül Üniversitesi Kardiyoloji Uzmanlığı (1995-2000)

Bilinen diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Bozyaka SSK Eğitim Hastanesi Kardiyoloji Servisi (2000-2008)
 • Dr Mutlu ece İşgüzar Muayenehanesi (2000- devam ediyor)

Hastalıklar

Videolar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Dr Ece Hanımla karşılaşmak bile iyileşeceğiniz anlamına geliyor. Bu derece samimi bir manevi destek ve meslek aşkı daha önce karşılaşmadığım türden gerçekten. Sevgi ve saygılarım sizinle..

 • çok memnunum

  Sevgili Ece Hanım, Bana doktorlarla ilgili onyargimin belki de sadece on-yargi olmus olabilecegini dusundurdunuz. Sadece hastalarinizla sinirli olmadan, sinirsizca ve sevgiyle paylastiginiz bilgileriniz ki onlar da sadece mesleki bilgilerinizle sinirli degil, sizinle yolu kesismis olanlarin hayatlarini degistirdi ve degistirmeye devam ediyor. Iyi ki varsiniz.

 • çok memnunum

  Ece Mutlu İşgüzar iyiki varsın, iyiki seni tanıdım. 2009 da seni tanıdığımdan bu yana kendimi çok iyi ve sağlıklı hissediyorum. Sana binlerce kez teşeşkkür ediyorum. İnsanlara yaydığın pozitif enerjin, güler yüzün, işine gösterdiğin saygından ötürü seni kutluyorum. Seni çok seviyorum.

Uygun randevu saatleri:

takip eden günler