Opr.Dr.

Mustafa Tuğrul Çolakoğlu

Ortopedi ve travmatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Küçük bir trafik kazası sonrası kontrol ve e-mar çekildi.ankaranın iyi devlet hastanelerinde doktorların hiç biri ön çarpraz bağ yırtılmış ameliyat demedi. kızım sürekli düşmeye başladı.Ankara da pek çok hastanenin anlayamadığı ön çarpraz bağ yırtığının tanısını koyup bizi yönlendirdi. kendisine teşekkür ederiz.

  • memnun değilim

    Dizde boşalma ve kilitlenme şikayeti ile kendisine gittim. Muayene yaptı ve şikayetlerimi dinledi. Sorun olmadığını söyleyerek Fizik tedaviye gönderdi. İnternet bilgilerinden etkilendiğim yorumunu yaptı. MR ve fizik muayene sonucunda sorun yok dedi. Kilitlenme var dedim o zaman kilitlenince gelirsin dedi. Aklımdan iyi ki nörolog veya kadiyolog değil dedim. Tatmin olmadığım için İbni Sina hastanesine gittim. Şikayet ve MR bulgularının ameliyat gerektirdiği ancak yaşam aktivitemi minimum seviyede tutmak üzere ameliyatın ötelenebileceğini, dizde boşalmanın önemli bir sorun olduğu ve kilitlenmenin operasyona yakınlaştırdığını söylediler. Kilitlenme ve boşalma sorunlarının dizdeki problemi açıkça gösterdiğini,MR sonucunun bunu kısmen desteklediğini ancak net sonucun ancak atroskopi ile bilinebildiğini hayati bir durumun olmadığı bu tür vakalarda -yaşam kalitesinin- ameliyat kararını belirleyeceğini söylediler. Netice olarak Tuğrul beyin şikayetlerimi göz ardı ederek yanlış yönlendirdiğini ve doğru ve objektif kararın İbni Sina doktorlarınca verildiğini düşünüyorum. Özellikle kilitlensin öyle gel yorumunun bir ortopedi doktoruna uygun olmadığını düşünüyorum. Tedavime bu aşamaya gelmeden sürdüreceğim kurumlarda devam edeceğim.


    Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Altuğ Tanrıöver - Ortopedi Ve Travmatoloji, Fatih İbrahim Pestilci - Ortopedi Ve Travmatoloji, Emre Çalışal - Ortopedi Ve Travmatoloji, Avni Dayıcan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Asım Cılız - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hakan Aslan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Sabit Külekçi - Ortopedi Ve Travmatoloji, Bertan Cengiz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ramin Moradi - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hasan Güneş - Ortopedi Ve Travmatoloji, Kerem Tezel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hakan Çiçek - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Hakan Cansız - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mahmut Nedim Aytekin - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yenel Bilgetekin - Ortopedi Ve Travmatoloji, Erbil Aydın - Ortopedi Ve Travmatoloji, Şenol Bekmez - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ömür Çağlar - Ortopedi Ve Travmatoloji, Cem Adabağ - Ortopedi Ve Travmatoloji, Nuray Can - Ortopedi Ve Travmatoloji