Prof. Dr.

Mustafa Özkan

Kardiyoloji

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850... numarayı göster

Prof. Dr. Mustafa Özkan Ankara Koru Hastanesi'nde görev almaktadır. daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • Koru Ankara Hastanesi

  Kızılırmak Mah. 1450. Sok. No: 13 Çukurambar
  Çankaya

  İletişim bilgileri

  Ödeme yöntemleri: Allianz Sigorta, Ergo Sigorta, Marpfe Genel Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Acıbadem Sigorta, SGK, Zurich Sigorta, Ziraat Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ace European Sigorta

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

Prof. Dr. Mustafa Özkan Ankara Koru Hastanesi'nde görev almaktadır.

Mezun olunan okullar

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru, 1968 - 1974
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1978 - 1982
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Kardiyoloji Uzmanlığı, 1989 - 1991
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 1993
 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı, 2007
daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Mustafa hocam, zor bir bölgede olmasına rağmen babamın anjiyosunu başarıyla gerçekleştirmiş ve anjiyo sonrası bize durumu uzun uzun anlatarak kafamızda hiç soru işareti bırakmamış çok değerli , samimi bir doktordur.çok sağ olun hocam.

 • çok memnunum

  Mustafa hocam super bir insan ve cok iyi doktor,herkese tavsiye ediyorum.insanlara yaklasimi bilgi birikimi cok iyi,dalinda uzman oldugu ilk muayenede belli oluyor.

 • çok memnunum

  merhebe ben filiz 04.07.2011 de kalp kapakcığım balonla açıldı mustafa özkan ve diyer hocalar harikalar çok memnun kaldım minnettarım memnunuyetimi kelimelerle anlatamam çok deyerli bir hoca kendileri saygılarımı sunuyorum

Hasta soruları

 • Merhaba dokto rbey benim 6 ay önce mitral kapak darlığı romatizmal test edildi.30 yaşındayım nefes almakta güçlük çekiyorum özellikle geceleri çarpıntılarım oluyor şuan her ay iğne vurunuyorum ama şikayetlerim devam ediyor bunun tedavisi ameliyat mı yada ilaçlarla tedavi olabilir miyim şimdiden teşekkür ederim.

  17 kasım 2013
 • Merhaba Sayın Hocam babam anjıyo oldu doktorun demesine göre derhal bybass olmalı yoksa hayati rıski varmıs.Ancak babamda kalpten dolayı herhangi bir kalp sıkısması nefes darlıgı yani bi sikayeti yok. kararsız kaldık ne yapalım diye elimizde anjiyo cd si mevcut.Baska doktora gösterdik tatmin eden bi cevap alamadık kararsısız hocam. Ne tavsiye edersiniz.

  20 kasım 2013
 • merhaba annem kalp hastası.annemin sıklık aralıklarla çarpıntısı oluyor.annem bikaçkez anju vedamar yakma operasyonu geçirdi,geçenlerde kanalın birinde sizi dinledim.kalbe çarpıntı yapandamarı dondurduğunuzda bahsettiniz.şuanda bizede yardım etmenizi istiyorum annem kaç senedir bu hastalıkla uğraşıyor ve biz annemin durumuna çok üzülüyoruz.sizden en kısa zamanda yanıt bekliyorum saygılarımla.

  21 kasım 2013
 • eşim g.antep medikal hast.anju oldu.iki ay sonra sağ bacakında soğukluk oldu tekrar gittik damarda kan pıhtısı olduğunu söyledler.balonla damarı temizlediler.75 gün sonra tekrar bacakda sancı oldu,tekrar gittik dizin üst kısmında atar damarda %80 tıkanma olduğunu söylediler.sağ bacakın dizden yukarı kısmında ana arter damar diz altından damar alınarak dizin kısmına cerrahi mudahale ile yerleştirdiler. bir yıl sonra dopller çekildi ve 173.9 PERİFERİK VASKÜLER HASTALIK teşhisi kondu.alt ekstremite angio CT inceleme sonuçu:sağda Hunter kanalı seviyesinde femoropliteal greft lokalizasyonunda orta ileri derecede darlık dikkat çekmektedir.Bifurkasyon noktası vizualize edilmiştir.Ancak her iki tibia inferiorunda kollateral dolaşım gelişmiş değerlendirilmiştir.ne yapmamız gerekiyor,teşekkürler.bir yıldır kan sıvılaştırıcı ilac kullanmaya devam ediyor.acele cevap bekliyorum

  28 kasım 2013
 • Hocam,merhabalar,babam Eskişehir Acıbadem Hastanesinde BY PASS operasyonu geçirmştir.Şimdlerde dudaklarında morarma, içinin sıkıştığını ,yandığını ifade etmekte ve çok bunalmaktadır ,tansiyon düzeyi 120 /80 'lerde seyretmektedir ,hasta kabul prosedürünüzü bilmek istyorum .babam SSK emelisi olup 1931 doğumlu dur.Merzifon'dan geleceğiz.

  09 aralık 2013
 • Merhaba doktor bey benim 7 yıldır kalp çarpıntım var.Daha önce doktora gittiğimde ekg çekilip herşeyin normal olduğunu çarpıntı anında gelmemi söylediler.1 hafta önce hastanede tesadüfen çarpıntım oldu ve ekg çektirdm. Doktorlar EPS denilen işlemi olmam gerektiğini söylediler.Bu işlemin tehlikesi nedir? İşlem sonrasında çarpıntım kesin olarak geçer mi? İstersenin ekg nin bir örneğini gönderebilirim.Babamın ölüm nedeni de kalp krizi.Bu işlemi olmazsam ilerde daha büyük krizler olur mu? teşekkürler.

  27 aralık 2013
 • Hocam Merhaba, Babam yaş 72 Karotis Arter Endarterektomi (sağ) ameliyetı olacaktı %95 tıkanıklık tespit edildi. Osmangazi Ünv. Bülent hoca ameliyata aldı fakat çok ilerlemiş düzeyde ve yukarıya doğru nerede sonlandığını göremediği için müdahele edemedi tekrar kapattı. Yapılacak hiç bir şey yok mu bunu merak ediyorum. Yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler.

  03 ocak 2014
Bu doktordan randevu mu almak istiyorsunuz?

Randevu al