Opr.Dr.

Mustafa Melih Gürcan

Kulak burun boğaz

Randevu Hattı: 0 850 333 0344

Randevu takvimini iste

1985 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdim. 1990 yılında Kulak- Burun-Boğaz Hastalıkları Uzmanı oldum. 1991 yılından beri Manisa’da çalışıyorum. Sırasıyla SSK Hastanesi, Merkez E... daha fazla

Adresler

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hakkımda

1985 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdim. 1990 yılında Kulak- Burun-Boğaz Hastalıkları Uzmanı oldum. 1991 yılından beri Manisa’da çalışıyorum. Sırasıyla SSK Hastanesi, Merkez Efendi Devlet Hastanesi, Özel Sekiz Eylül Hastanesi ve Özel Vatan Hastanesi'nde çalıştım. Ocak 2014 tarihinden itibaren kendi özel kliniğimde hizmet vermekteyim. Çok sayıda Yurtdışı eğitim programlarına katıldım. Çok iyi derecede İngilizce iyi seviyede Almanca biliyorum.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  merhaba hocam ben çocukluğumdan tanıyorum mustafa beyi çok şükür oğlumuda ona götürdüm geniz eti ve bademcik operasyonu geçirdi çok şükür sağlığına kavuştu allah sizden razı olsun mustafa bey rabbim sizi tüm kötülüklerden korusun saygılarımla.....

 • çok memnunum

  Öncelikle merhabalar.Bende şans eseri doktorumuzu internette araştırırken buldum. Nefes almakta zorluk çekiyodum birde şekil bozukluğu vardı.Doktorumuzla konuştuk ve ameliyat kararı verdi,ameliyatı oldum hiç ağrım olmadı.Şuan tampon var çok azda morarmalar ameliyattan 1 hafta sonra tamponlar alıncak.Sonucu görmek için sabırsızlanıyorum.Doktorumuz çok iyi çok içten, sıcakkanlı bir insan.Ona yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum.Ameliyat olacak hastalara acil şifalar diliyorum.

 • çok memnunum

  Tavsiye üzerine gittiğim bir hekim.Burnumdaki eti aldırdım.ağrısız ve kanamasız bir tedavi sürecim oldu.Geceyarısı 1 de aradım telefonuma cevap verdi....Teşekkürler Mustafa hoca.

 • çok memnunum

  Mustafa hocama burun amaliyatı oldum.Çok memnum kaldım.Bir gün sonra işime devam ettim.Allah işini rast getirsin.Güvenilebilecek bir doktor.Paracı değil.Ona Teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Mustafa Bey'e muayene olduğumda tüm endişelerimi gideren bilgilendirme yaptı benimle çok ilgilendi. Burnumdan zor nefes alıyordum ameliyat kararı verdi. Tamponsuz burun ameliyatı oldum. Ameliyatım çok iyi geçti. Çok rahat nefes alabiliyorum. Operasyonun ertesi günü sokağa çıktım, burnumda ne morarma ne şişlik yoktu. Ellerin dert görmesin Mustafa Hocam.

 • çok memnunum

  Burun tıkanuklığı ve burnumda et nedeniyle ameliyat oldum. son derece memnunum.burnum tabiri caizse tem otoyolu gibi oldu....nefes alıp vermem son derece rahatladı.ALLAH RAZI OLSUN.....Doktoru tüm yakınlarıma tavsiye ederim..

 • çok memnunum

  agrısız acısız bir burun amelıyatı gecrıdım herkese tavsıye ederım hocamız cok basarılı

 • çok memnunum

  isinin ehli adam gibi bir adam. allah ondan razi olsun.

 • çok memnunum

  herkese tavsiye ederim burun ameliyatı oldum ağrı acı yok

 • çok memnunum

  hocam hayatta adam gibi adam sizi tanıdım allah sizi sevdiklerinize bağışlasın

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

 • hocam ben 21 yasndaym burun estetgı olmak ıstyorum burnum kırık ve nefes almada zorluk cekıyorum fıyatları blmıyorum blgılendrrsenz sewnrm

  21 şubat 2015

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak