Prof. Dr.

Mustafa Kutlu

Endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları

12 görüş +ekle

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Diğer hastalarının yapmış olduğu yorumları okudum. Hepsine katılıyorum. Az bile yazmışlar. Günümüzde zor bulunan bir değer. Ben kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 • çok memnunum

  Gerek insanlığı ve gerek hekimliği on numara insan.Ülkemizin böyle hekimlere ihtiyacı var.Herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Bugüne kadar tanıdığım en muhteşem doktorlardan biri..Hastayı detaylı biçimde bilgilendirmesi (Çoğu doktor hastanın az bilmesi taraftarıdır ve bu şekilde kendisine güvenilmesini bekler, Mustafa Hoca ise doğrudan hastayı hastalığı hakkında donanımlı hale getiriyor) ve artık yeni doktorlarda maalesef göremediğimiz detaylı muayene etmesi, hastaya zaman ayırması görebildiğim en iyi yanları. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  MÜKEMMEL KELİMESİ ONUN İÇİN AZ OLUR BU ÜLKENİN YETİŞTİRDİĞİ ENDER DEĞERLERDEN HER SORUYA HİÇ USANMADAN CEVAP VEREN SİZE ÇOCUĞU GİBİ BAKAN HERZAMAN YANINIZDA OLAN BİR HEKİM ARIYORSANIZ TAM YERİNDESİNİZ HOCAM ALLAH SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SİZİ ÇOK SEVİYORUZ SAYGILARIMIZLA

 • çok memnunum

  tek kelime ile konusuna hakim, deneyimli mükemmel bir akademisyen,

 • çok memnunum

  doktorumuzun hastaya yaklaşım tarzı, iletişimi, anlatımı mükemmel. Sizinle tanıştığım için çok menmun ve mutlu oldum.

 • çok memnunum

  İnsana bir bütün olarak bakan, hastalığınızı etraflıc değerlendiren; hiç ilgisini kuramadığınız başka şikayetleriniz için nedenini, niçinini bıkmadan size anlatan, sizi yönlendirebilen eşi bulunmaz bir hekim. Onun kadar detaylı, sorgulayıcı bir muayene yapan başka hekim görmedim. Mesleki bilgisi, herkese anlayabileceği bir dille yaklaşımı ve sabırla anlatımı, mütevaziliği,... mükemmel tanımlaması biri için kullanılacaksa kesinlikle Mustafa bey için kullanılır. Sizi tanımış olmak büyük bir şans. Teşekkürler

 • çok memnunum

  MÜKEMMEL KELİMESİ ONUN İÇİN AZ OLUR BU ÜLKENİN YETİŞTİRDİĞİ ENDER DEĞERLERDEN BİRİSİDİR. br yorumcu aynı zamanda psikolog demiş kesinlikle çok doğru bir tanımlama.2 kızım var 2side onun sayesinde sağlıklı.başta eşim çok iyi durumda.çok sağolun hocam iyiki varsınız...

 • çok memnunum

  Sevgili hocam. sizin ilginizden, nezaketinizden, hastaya yaklaşımınızdan çok memnunum. size gelince psikolojim de düzeliyor. yani siz bana göre bir psikologsunuz da. saygılar.

 • çok memnunum

  Değerli hocam öncelikle iyi bir insan ve bunun neticesinde de hastasına yaklaşımını çok az doktorda gördüğüm kadar çabuk ve başarılı sonuca en kısa sürede ulaştıran ve eniyi tedaviyi uyguladığından çok emin olduğum bir akademisyen,kendisini tanıma, muayene olma ve tedavisinden yararlanma fırsatını yakalamış bir kişi olarak kendimi şanslı olduğuma inanıyorum.

 • çok memnunum

  Muhteşem insan ve hekim ,çok mütevazi çok ilgili ve çok bilgili.İşini iyi yapan ender insanlardan birisi Allah uzun ömür versin.

 • çok memnunum

  mesleki bilgi ve deneyimi, nezaketi, güler yüzü, size bıkmadan zaman ayırma yeteneği, her sorduğunuz soruya itina ile cevap vemesi onu diğer doktorlardan ayıran özelliklerinden sadece birkaçı. farklı bir şehirde ikamet ettiğim için senelik birkaç kontrolüm dışında yüzyüze görüşemiyoruz ancak o aylık kontrollerimi herzman düzenli olarak takip ederek beni yönlendiriyor. para onun için en son değer verilen şey kanımca. yoksa 3 yıldır bitmek bilmeyen sorularıma senede 2 kere aldığı muayene ücreti karşılığı kimse tahammül etmezdi. sağlığınızı ona güvenle teslim edebilirisiniz. hipertiroidimi tedavi etmede kullandığı yöntemler yaşadığım şehirdeki doktorları sürekli şaşırtmaya devam ediyor.