Prof. Dr.

Mustafa Ertaş

Nöroloji

Randevu Hattı: 0 850... numarayı göster

Prof. Dr. Mustafa Ertaş çalışmalarını muayenehanesinde sürdürmektedir. daha fazla

Adresler

Hakkımda

Hakkımda

Prof. Dr. Mustafa Ertaş çalışmalarını muayenehanesinde sürdürmektedir.

Mezun olunan okullar

 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bilinen diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • İstanbul Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyeliği

Videolar

daha fazla göster

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Yıllardır cektigim kronik Migrenim den mustafa hoca sayesinde kurtuldum. İnsanlığı ve hekimliği tartışılmaz. Ona minnetim sonsuz.varolun hocam

 • çok memnunum

  Migren hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendirir, konusunda güncel ve güvenilir bilgiye sahiptir. Doğru tanı ve ilaç tedavisi uygular. Hocamızı ziyaretimden sonra ataklarım belirgin oranda azaldı ve oldukça rahatladım. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Hocamızı ekranlardan takip ederdik.Karşılaştığımızda da o kalbinin ve yüzünün sıcaklığını hissettik.Bizi çok güzel dinledi ve sorularımıza çok anlaşılır cevaplar vererek memnun etti.Tedavimizin takibinde,mesajlarla bile bizi yanıtsız bırakmıyor.Allah kendisine uzun ömürler versin.

 • çok memnunum

  Sn. Mustafa Hocamdan çok memnun kaldım. İlgisi için teşekkür ediyorum. 4 hafta sonra kontrol için kendisine uğrayacağım.Ben iki tahlil yaptırmamı istedi. Beyin MR HİPOFİZ ADENOMU çıktı. 3 mmlik. istenilen iki adet tahlili bayram sonrası yaptıracağım ve bunları aldıktan sonra Mustafa Hocam ile görüşme olacak. Ama şu anda korkacağım bir şey olmadığını söyledi. Rahatladım

 • çok memnunum

  Kendi memleketimde bir çok doktoru denediğim halde bana hem teşhis bırakabilen hem de iyleşme sürecime başladığım ilaçları veren tek doktordur kendisi. Teşekkürler...

 • çok memnunum

  Hamilelik döneminde artan migren agrım için Mustafa Beye başvurdum,ilgisi ve yönlendirmeleriyle endişelerimi azaltarak bana tedavi seçenkleri sundu ve caresiz olmadıgını hissettirdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Ben hocamın hastası degilim ama kardeşimi tavsiye uzerine götürdüm.kardeşim hastalıgı hakkında hocaya bilgi verdi.hocam güldü boşa acı çekmişin dedi.yıllarca bizim bildigimiz migren meger küme denilen bir hastalıkmış.benim anlamadıgım kardeşim artk öyle bir seviyeye gelmiştiki atak geldiginde hafızasını kaybediyordu ve ambulansla hastaneye kaldırıyorduk.sonuç hep aynı migren deniliyordu.çekilen tomografiler,ultrasonlar doktorlar vs.sonuç hep hüsran.hocam bi çırpıda bu işi nasıl çözdü.demek ki doktorum diye hava atmamak lazım hep araştırmak kendini geliştirmek gerek.ve insanlara hoş görülü olmak gerek.hocam bize hastalıgı öyle bir anlattıki artık bende bu hastalıkta uzmanım diyebilirim.kısaca ben profosorüm diye sallamıyor.400 lira muyane ücreti verdik ama 400 bin kez ALLAH kendisinden razı olsun.gidin kardeşim başınız agrıyosa yeniden dogun.

 • çok memnunum

  Bir arkadaşımın aracılığı ile gittim.İlk muayenede bana bir saat zaman ayırdı. Ayrıca email yoluyla daime iletişim halindeyiz.Baş ağrısı ile gittim. Başımın ağrısıyla bayılıyordum, hoca sayesinde çok şükür 1 aydır çok iyiyim.Miğren diye gittim küme hastalığı teşhisi koydu hocam.Çok memnun kaldım.Miğreni olan herkesin gitmesini tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Televizyonda miğren konusunda başarılı olduğunu gördüm. Bunun üzerine araştırdım ve buldum.Mustafa Beye gittim.Hastalarının şikayetlerini dinleyip en iyi şekilde yardımcı olan bir doktor. En önemliside genel hiç bir doktora email yoluyla kolay kolay ulaşılamıyorken Dr. Mustafa Beye email yolu ilede hastaları ile iletişim kurması benim çok hoşuma gitti.Tedavim halen devam ediyor ve şuan tedavim çok iyi gidiyor. Eskiye oranla daha rahatım.Kesinlikle Dr. Mustafa Ertaş miğren üzerine uzman bir doktor herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  2 yildir cektigim izdirap mustafa beye gittigim gunden itibaren hafifledi ve bir yola girdi Cok memnun kaldigimi ,hem doktorumum ilgisinden,hem tedavisinden,soyleyebilirim

 • çok memnunum

  Aşağı yukarı 15 yıldır hayatı çekilmez hale getiren migrenden, nihayet Sn.Prof.Dr.Mustafa Ertaş sayesinde kurtuldum. Ona buradan birkaç satırla da olsa teşekkür edebilmek istedim.

 • çok memnunum

  Çok bilgili ve tecrübeli bir doktor. Hastalarıyla yakından ilgileniyor. Şırnak'tan kendisine ulaştım ve memnunum kendisine teşekkür ediyorum. Gerekti vakit Sürekli hastalarının takibini yapmaktadır.

 • çok memnunum

  mustafa beyin 3senedir kontrolundeyim.bundan onceki doktorumun yanlis ilac tedavisi yuzunden hastaligimda gerileme oldu bayilmalarim siklasti.mustafa beyin kontorunde oldugumdan beri bayilmiyorum hersey yolunda gidiyor kendisine cok tesekkur ediyorum...

 • çok memnunum

  Ben yaklaşık 12yildir diyabet tip 2 hastasiyim.Mustafa hocamın hastası olana kadar ağrılarımı bir türlü tedavi edemedim.gerek tetkikleri gerekse tedavi süreci çok faydalı ve yerinde tetkikleri.kendisine şükran ve saygılarımı sunuyorum. Kadriye topaloglu Artvin/hopa....

 • çok memnunum

  Doktorum bir numaradir. Diyabetimden dolay ayaklarimda batma gibi agrilar vardi ve bunun sebebinin diyabet olabilecegi hic aklima gelmemisti. Hocamin yazisini okuyunca kendisine muayene oldum ve simdi agrilarim kontrol altina girdi. Kendisini taniyali kisa sure oldu ama agri konusunda en iyi hekim olguna ben inaniyorum.

 • çok memnunum

  Hayatımı karartan migren i Mustafa hocam sayesinde yendim. Bu alanda bir numaralı doktor olduğunu tahmin ediyorum. yakınlarıma da tavsiye ettiğim bir doktordur.

 • çok memnunum

  baş ağrısı konusunda Türkiye'de daha iyi bir hekim bulamazsınız.