Doç.Dr.

Mustafa Caniklioğlu

Ortopedi ve travmatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  ameliyat olduğum senesi en ünlü doktordu 14 sene önce kalça protezi taktı ve şu an onun sayesinde çok iyi durumdayım Mustafa bey'e çok teşekkür ederim inşallah bir gün görüşmek dileğiyle .

 • çok memnunum

  skalyoz amelıyatımı gerçekleştirdi bu ameliyat sonucunda %85ranında felç kalma rıskım soz konusuydu once tabı kı Allahtan sonrada mustafa beye cok teşekkür ederım onun sayesınde hayatımanormal ınsan olarak devam edebılmekteyım.

 • çok memnunum

  22 sene önceydi rahatsızlık geçirdim.yürüyemiyordum ve çok ağrım vardı.bir çok doktor gezdik ama çare olmadı.bir doktor tavsiyesiyle Mustafa Bey e geldik.benimle kendi evladı gibi ilgilendi ve tomografi sonucu beni ameliyat etti.3 hafta ıstırahat döneminden sonra yürümeye başladım. bana hayatımı geri kazandırdığı için çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  ...

 • çok memnunum

  çok başarılı bir hekim onun sayesinde ayaktayım 2 ayağımdanda kalça içi protez ameliyatı oldum yürüyemez durumda iken yeniden doğdum evlendim 2 yaşında kızım var şimdi önce allahın sonra onun başarısına şükürler olsun gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Yavuz Selim Kabukçuoğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, F. Erkal Bilen - Ortopedi Ve Travmatoloji, Sami Sökücü - Ortopedi Ve Travmatoloji, Gürhan Akbulut - Ortopedi Ve Travmatoloji, Muharrem İnan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mahmut Ercan Çetinus - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yaşar Özmen - Ortopedi Ve Travmatoloji, Kerem Sürmeli - Ortopedi Ve Travmatoloji, Bülent Kavaklı - Ortopedi Ve Travmatoloji, Işık Akgün - Ortopedi Ve Travmatoloji, Murat Erdeniz Ersöz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Burak Seçkin - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ömer Cengiz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Dilek Görgeç - Ortopedi Ve Travmatoloji, Reşit Hatip - Ortopedi Ve Travmatoloji, İlker Abdullah Sarıkaya - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ahmet Sarıoğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Müfit Sadioğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Taner Aksu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ferit Mangal - Ortopedi Ve Travmatoloji
Online randevu alabileceğiniz doktor

Ersin Nuzumlalı

El Cerrahisi,  Ortopedi Ve Travmatoloji

Randevu al