Prof. Dr.

Mustafa Baştürk

Psikiyatri

Doktoru değerlendir Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Adresler

 • Erciyes Üniversitesi

  Talas Yolu 38039
  Melikgazi

  430
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

 • Mustafa Baştürk Muayenehanesi

  Adres

  Millet Cad. Belediye Durmaz İşhanı Cumhuriyet Mah. D507 K5, Melikgazi
  38350 Kayseri

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Hocama 2sene once geldimm .Geldigimde uykusuzluk ve birtakim sıkıntılarla basvurdum hocama gittigim zaman ben duzelemiyecegim hep boyle sıkıntı icinde kalacagim diyordum.Once ALLAH sonra hocamin verdigi ilaclar sayesinde bugun elhamdulillah iyiyim hocama burdan cok tesekkur ediyorum sizler eger bu meslegi yapmiyo olsaniz biz hastalarin durumu ne olur.Birde lutfen ruh sağlığını onemsiz bir rahatsızlik olarak gormeyin insanin ruh sagligi iyi olmayinca bütün bedeni rahatsiz oluyor hocama burdan basarilarinin devamini diliyorum iyiki varsiniz.

 • çok memnunum

  Sosyal fobi sorunum nedeniyle hocama gittim. Tedavi yaklaşımı, sorunları anında anlaması, durumuna uygun ilacı vermesi dolayısıyla her zaman ona güvendim. Ve çevremde gördüğüm, duyduğum hastaları hocama yönlendirdim. Yönlendirdiğim hasta ve yakınlarından Allah razı olsun dualarını aldım. Kısacası hocam , uygun tedaviyi başlatan , sürdüren ve sizi iyileştirmeyi amaç edinen vicdan sahibi biridir.

 • çok memnunum

  SAYIN HOCAMIZA TÜRK DİABET CEMİYETİMİZDE VERDİĞİ FAYDALI SEMİNER İÇİN ÖZVERİSİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

 • çok memnunum

  gerçekten çok iyi bir doktor.babamın hastalandığı başladığı zaman kendisine tüm tetkikleri gösterdim. teshisi doğru idi.Söyledikleri şeyler tamamen gerçekleşti.yapılabilecek bir şey olmadığını söylemişti gerçekten de olmadı ilaçları çok iyi gelmişti.kendisine miennetrarız.14 sene sonra babamı kaybettik.maksimum sürede rahat yaşadı. Allah Kendisinden razı olsun. gerçekten insancıl. dürüst.hastaya saygılı.çok bilgili bir hekim. herkeze tavsiye ederiz.kendisine mesleğinde ve yaşamında sağlıklı uzun ömürler dileriz.saygılar sunarız.

 • çok memnunum

  gerçekten zeki ve başarılı hırslarından arınmış alanında iyi doğru tanı koyuyor güvenilir