Prof. Dr.

Mustafa Başbuğ

Kadın hastalıkları ve doğum, Perinatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Mustafa beyle olu bir gebelik yasadiktan sonra tanıştım. Dogrusu bu surece kadar bana tanı bile koyan bir doktor olmamıştı. Her konuda hassas ve titiz davranan mustafa bey dogru teshisi koyarak 2.gebeligime hazırladı beni suan 6 aylık hamileyim ve takibi mustafa beyin takibindeyim.isi gucu rastgelsin hocamın.herseyi bebegimin normal ve güzel gelismeye devam ediyor.mustafa beyi mutlaka tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

    29 Mart 2014 tarhinde eşim muayene oldu. Mustafa bey yarım saatten fazla bebeğimizi inceledi. kemik boyları, kalp kapakcıkları, böbrekleri, midesi, parmakları ve daha bir çok fiziksel değerini kontrol ederek olası bir anomaliyi araştırdı. çok şükür hiç bir sıkıntı çıkmadı. Hocam tabiki uzmanlığının ve tecrübesinin etkisiyle bazen robotik bir kontrol yapıyor gibi görünsede, tıbbi açıdan tüm değerlendirmelerini tamamladıktan sonra, eşimin ve benim sorularımıza da ayrıntılı ve net cevaplar verdi. Muayeneden gerçekten tatmin olmuş bir şekilde ayrıldık. hocama ve eşlik eden çalışanlarına çok teşekkür ederim. küçük bir not, şerbetli bir tatlı yemeden sakın gitmeyin. ultrason görüntüleri için bebeğin hareketli olması gerekiyor. tekrar teşekkürler hocam.

  • çok memnunum

    Özel bir hastanede bebeğin ense kalınlığı yüksek ölçülünce problemli gebelikler konusunda ismini duydugum Mustafa Beye muayene oldum. Çok memnun kaldım.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hasan Yücel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatma Dadasunlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Raşit Yorgancıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Başak Cıngıllıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Arzu Yurci - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Akif Yılmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çetin Arık - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hüseyin Aksoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İbrahim Serdar Serin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tolga Atakul - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Cahit Gözüakça - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Arzu Karataş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zerrin Avul - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İbrahim Demir - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hülya Koç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülcan Yazıcı Özgün - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Ertürk - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayşe Yılmazsoy Gülmez - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Becermen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nuray Emeklioğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum