Prof. Dr.

Mustafa Başbuğ

Kadın hastalıkları ve doğum, Perinatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Mustafa beyle olu bir gebelik yasadiktan sonra tanıştım. Dogrusu bu surece kadar bana tanı bile koyan bir doktor olmamıştı. Her konuda hassas ve titiz davranan mustafa bey dogru teshisi koyarak 2.gebeligime hazırladı beni suan 6 aylık hamileyim ve takibi mustafa beyin takibindeyim.isi gucu rastgelsin hocamın.herseyi bebegimin normal ve güzel gelismeye devam ediyor.mustafa beyi mutlaka tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

    29 Mart 2014 tarhinde eşim muayene oldu. Mustafa bey yarım saatten fazla bebeğimizi inceledi. kemik boyları, kalp kapakcıkları, böbrekleri, midesi, parmakları ve daha bir çok fiziksel değerini kontrol ederek olası bir anomaliyi araştırdı. çok şükür hiç bir sıkıntı çıkmadı. Hocam tabiki uzmanlığının ve tecrübesinin etkisiyle bazen robotik bir kontrol yapıyor gibi görünsede, tıbbi açıdan tüm değerlendirmelerini tamamladıktan sonra, eşimin ve benim sorularımıza da ayrıntılı ve net cevaplar verdi. Muayeneden gerçekten tatmin olmuş bir şekilde ayrıldık. hocama ve eşlik eden çalışanlarına çok teşekkür ederim. küçük bir not, şerbetli bir tatlı yemeden sakın gitmeyin. ultrason görüntüleri için bebeğin hareketli olması gerekiyor. tekrar teşekkürler hocam.

  • çok memnunum

    Özel bir hastanede bebeğin ense kalınlığı yüksek ölçülünce problemli gebelikler konusunda ismini duydugum Mustafa Beye muayene oldum. Çok memnun kaldım.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Sezer Erdem - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zerrin Özkeçeci - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Osman Ozan Özşenel - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hülya Koç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çetin Arık - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erhan Mutluer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Neslihan Özoğul - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erşad Batmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Haluk Özcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatma Dadasunlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Özlem Kesiktaş Aydın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Kaan Koca - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nazmiye Bayrak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Elif Çınar Demir - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Arzu Yurci - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aynur Simur - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Fatma Ataş Kaya - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nurettin Türktekin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gönül Özsipahi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ercan Mustafa Aygen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum