Prof. Dr.

Mustafa Bakır

Çocuk enfeksiyon hastalıkları

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    bilgisi eğitimi yaklaşımı tek kelime ile mükemmel. oğluşum önce Allahın sonra onun sayesinde iyileşti. Dirençli bir enfeksiyonumuz vardı her kafadan farklı ses çıkarken bilgisi ve birikimi ile oğlumu iyileştirdi.. Allah ondan razı olsun.

  • çok memnunum

    Bizi onca iğne ve ilaçtan kurtaran ,o panik halimle benimle her telefonumda büyük bir sabır ve nezaketle ilgilenen,,kızımın da benimde kahramanım olan güzel insan, gözüm kapalı çocuğum kendisine emanet artık.allah razı olsun, sağlıklı uzun ömür versin.

  • çok memnunum

    Uzun zamandır tedavi edilemeyen yoğun öksürük ve kulak iltihabı için gittik, kısa sürede çözüm buldu. Yaklaşımı, çocukla iletişimi, tespitleri için herkese tavsiye ediyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Özden Türel - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Canan Caymaz Kuzdan - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Emine Olcay Yasa - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Eda Kepenekli - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Nuran Salman - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Ömer Kılıç - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Rengin Şiraneci - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Nazan Karabulut - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Ayper Somer Atabek - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Mustafa Bakır - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Ahmet Soysal - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Nuran Gürses - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Hüseyin Aldemir - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Esra Özek Cengiz - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Nevin Hatipoğlu Uzunoğlu - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Ali Akkoç - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Hüsem Hatipoğlu - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Tevfik Mısırlı - Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları