Uzm.Dr.

Murat Öksüz

Gastroenteroloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  gerçekten Adana'daki en iyi doktor.mide fıtığım var daha önce özel güney adanaya gittim hiç memnun kalmadım.murat beyin verdiği ilaç mide bulantılarımı kesti şu an daha iyiyim.kontrole devam edecem.teşekkürler doktor gerçekten çok önemli.

 • çok memnunum

  Hem dedemi hem annemi kolon kanserinden kaybettiğim için check-up amacıyla Adana Özel Ortadoğu Hastanesine giderek check-up amacıyla Dr. Murat ÖKSÜZ'e muayene oldum.Bugüne kadar korktuğum için hem endoskopi hem de kolonoskopi yaptırtmamıştım. Ama hem Dr.hem hastane personeli çok yardımcı oldu. 10-15 dak.da ikisi birden uygulandı. Hiçbir rahatsızlık hissetmeden yürüyerek evime gittim. Herkese öneririm.

 • çok memnunum

  Evvel Allahın,Sonrada MURAT ÖKSÜZ doktorumun sayesinde şuan yaşıyorum.bilği ve beceri yönünden murat doktorumla yarışacak türkiyede az doktor olduğunu düşünüyorum.Ancak bu süper insan tercihini özel insanlardan yana yaptı,ve ğaribanları öksüz bıraktı.

 • çok memnunum

  Allah razı olsun çok uzman bir doktor.Babm için erpc çekti çok başarılıydı....

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Bahri Abaylı - Gastroenteroloji, Berrin Kaya Yalınbaş - Gastroenteroloji, Murat Öksüz - Gastroenteroloji, Yılmaz Ergün - Gastroenteroloji, Yakup Ülger - Gastroenteroloji, Ender Serin - Gastroenteroloji, Hikmet Akkız - Gastroenteroloji, Burçak Evren Taşdoğan - Gastroenteroloji, Filiz Araz - Gastroenteroloji, Hüseyin Sancar Bozkurt - Gastroenteroloji, Banu Kara Kozat - Gastroenteroloji, Nevin Akçaer Öztürk - Gastroenteroloji, Gürsel Özgür - Gastroenteroloji, Yüksel Gümürdülü - Gastroenteroloji, Murat Ciğerim - Gastroenteroloji, Enver Üçbilek - Gastroenteroloji, Aydın Battal - Gastroenteroloji, Ümit Bilge Doğan - Gastroenteroloji, Macit Ümran Sandıkçı - Gastroenteroloji, Burhan Özdil - Gastroenteroloji