Prof. Dr.

Murat Kapkaç

Genel cerrahi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  İnsan cerrahi bir operasyon geçirir de hiç mi rahatsızlık duymaz? 13 şubat günü geçirdiğim operasyonda bunu bana sağlayan Murat Hocaya minnettarım.Elinize yüreğinize sağlık sayın hocam .

 • çok memnunum

  DEĞERLİ HOCAM, 31 YAŞINDA MEME KANSERİ OLDUĞUMU ÖĞRENİNCE KELİMENİN TAM ANLAMIYLA ŞOK HALİ YAŞADIM. AMA SİZİNLE TANIŞTIKTAN SONRA BİLGİNİZ, GÜVEN VEREN KİŞİLİĞİNİZ VE DÜRÜSTLÜĞÜNÜZ İLE BENİM VE EŞİMİN EN BÜYÜK YARDIMCISI OLDUNUZ. HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER. SAYENİZDE GAYET İYİYİM.

 • çok memnunum

  Meme cerrahisi üzerine 1 numaralı doktor , henüz dün geçirdiğim operasyon öncesi ve sonrası ki aşamalarda verdiği güven, donanımı ve hassasiyeti için ve hiç bir şekilde rahatsızlık duymadığım , bu operasyon için gerçekten teşekkürler.

 • çok memnunum

  MURAT BEY ANNEMİN HASTALIĞI NEDENİ İLE TANIŞTIK DOKTOR ARKADAŞLARIMIN TAVSİYESİ İLE GİTTİK. BİZİM ZOR ZAMANIMIZDA ÇOK YARDIMCI OLDU, ANNEMİ AMELİYAT ETTİ. AİLECEK ÇOK TESEKKÜR EDİYORUZ..

 • çok memnunum

  İşine ve hastalarına göstermiş olduğu özen için çok teşekkür ederiz..Gerçekten çok başarılı, idealist, dürüst ve güven veren bir doktor..İzmir'de özellikle meme cerrahisi, mastektomi ameliyatlarında önerilebilecek en iyi isimdir kendileri..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Mustafa Gönen - Genel Cerrahi, Atilla Gürsel - Genel Cerrahi, Sadık Emre Direk - Genel Cerrahi, Hüseyin Ceylan - Genel Cerrahi, Azer İsmayılov - Genel Cerrahi, Ogün Aydoğan - Genel Cerrahi, Ceylan Tunçok - Genel Cerrahi, Reha Kurt - Genel Cerrahi, Erman Eker - Genel Cerrahi, Mehmet Can Yakut - Genel Cerrahi, Avni Can Karaca - Genel Cerrahi, Cemil Çalışkan - Genel Cerrahi, Tülay Adanır Tınastepe - Genel Cerrahi, Muharrem Karaoğlan - Genel Cerrahi, Ünal Aydın - Genel Cerrahi, Önder Karahallı - Genel Cerrahi, Göker Çiftdemir - Genel Cerrahi, Selamet Yılmaz - Genel Cerrahi, Semra Salimoğlu Coşkun - Genel Cerrahi, Mehmet Kolay - Genel Cerrahi