Doç.Dr.

Muharrem İsmail Badak

Kalp ve damar cerrahisi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Sayın Hocamız İsmail BADAK hem mesleki bilgisi hem de hastaya yaklaşımı açısından mükemmel bir doktor.Ben kalp ameliyatından çok korkan ve kesinlikle bu ameliyatı olmak istemeyen fakat tıkanmış damarlarım yüzünden ameliyat olması kaçınılmaz olan bir hastaydım.Sayın hocamla tanıştım ve kendimi onun güvenli ellerine bıraktım.Çok da memnun kaldım.Şu an sağlığıma kavuştum.Sayın doktorum size ne kadar teşekkür etsem azdır.İyiki sizinle tanıştırıldım.Size minnettarım.Herkese de tavsiye ederim.

  • çok memnunum

    MUHARREM İSMAİL BADAK mükemmel bir doktor olduğu kadar mükemmel de bir insan. Onu tanıdığımız için çok memnunuz ve kendisine minnettarız. Bir insanın mesleğinde yükseldikçe aynı zamanda da nasıl mütevazi kalabildiğini sevgili doktorumuzda gördüm.

  • çok memnunum

    sayın hocam benim için çok uğraştınız parmağımı kurtarmak için ama iyiki size geldim sizden çok memnun kaldım ve herkeze sizi tavsiye ediyorum.burger hastasıyım ben ama inşallah bundan sonra sizi görmek için geleceğim hastaneye teşekkürler.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Aytekin Erdağ - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Nazan Bitir Kocaman - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Tamer Kehlibar - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Bülend Ketenci - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Okan Yücel - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Mehmet Öztürk - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Halil Hüzmeli - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Berrak Alagöz Akgöz - Kalp Ve Damar Cerrahisi, İbrahim Türkçüoğlu - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ufuk İbrahim Alpagut - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Fatih Özdemir - Kalp Ve Damar Cerrahisi, İbrahim Burak Şeker - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Serhat Bülbül - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Abdülkadir Güzel - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Önder Teskin - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ahmet Elibol - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Vedat Bakuy - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Yavuz Şensöz - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Gökçen Orhan - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ömer Ali Sayın - Kalp Ve Damar Cerrahisi
Online randevu alabileceğiniz doktor

Hakan Gerçekoğlu

Kalp Ve Damar Cerrahisi

Randevu al