Prof. Dr.

Metin Keskin

Genel cerrahi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  13.MART.2013 tarihinde kolon cai teşhisi ile Metin KESKİN tarafından ameliyat edildim. Çok çabuk iyileşme gösterdim ve uygulanan kemoterapi tedavilerinden sonra yaklaşık 1 yıldır her 2-3 ayda bir onkoloğuma kontrole gidiyorum. 1,5 yıldan beri ve en son yaptırdığım tüm testlerim ve tahlillerim çok şükür temiz çıkıyor. Metin Hocam gerçekten alanında uzman. Gece gündüz çalışıyor. Allah size yardımcı olsun. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • çok memnunum

  Allah sizin gibi işinin eri olan doktorları insanların başından eksik etmesin.Başka bir hastanede 1 aydır uraştığım rahatsızlığım bir sonuç bulmadı ve sizin hastanenizde be müdahalenizle 15 dk gibi kısa bir sürede sağlığıma kavuşturduğunuz için size sonsuz minnettarım allah razı olsun ve size ne kadar teşekkür etsem azdır ...

 • çok memnunum

  Sevgili EMRE hocam sizin gibi işine bu kadar bağlı özverili çalışkan ve hastalarıyla bir dost,arkadaş bağıyla iletişim kuran bir doktor azdır.inanın samimiyetiniz ve ilginizle diğerlerinden çok farklısınız sizi tanımak ve sizin hastanız olmaktan gurur duyuyorum.inşallah tüm hayatınız ve mesleğiniz boyunca hep başarılı olursunuz.

 • çok memnunum

  Annemin tedavisini metin hoca yapmakta halen, hayatım boyunca gördügüm en mükemmel doktor diyebilirim. Hastalarını kendi yakını gibi görüp bayram izninde bile sabah akşam kalkıp ziyarete gelen biri. Çapa'da metin hoca, sümer hoca ve tüm ekibi gerçekden cerrahi konusunda bir numara bence. Allah hepsinden razı olsun.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Levent Avtan - Genel Cerrahi, Orçun Oral Şentürk - Genel Cerrahi, Halil İbrahim Keşküş - Genel Cerrahi, Uğur Can - Genel Cerrahi, Durmuş Ali Eren - Genel Cerrahi, Sadık Yıldırım - Genel Cerrahi, Erol Düren - Genel Cerrahi, Yılmaz Büyükuncu - Genel Cerrahi, A.kerım Özakay - Genel Cerrahi, Emre Özoran - Genel Cerrahi, Mehmet Gökçeimam - Genel Cerrahi, Ali Haydar İsmailoğlu - Genel Cerrahi, Ertuğrul Göksoy - Genel Cerrahi, Sarper Işıksel - Genel Cerrahi, Erdal Ekrem Ergin - Genel Cerrahi, Berat Bedii Apaydın - Genel Cerrahi, Mehmet Gündüz - Genel Cerrahi, Mücteba Gündüz - Genel Cerrahi, Osman Kırand - Genel Cerrahi, Nurettin Kapucu - Genel Cerrahi
Online randevu alabileceğiniz doktor

Erhan Uncu

Genel Cerrahi

Randevu al