Prof. Dr.

Metin Keskin

Genel cerrahi

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  13.MART.2013 tarihinde kolon cai teşhisi ile Metin KESKİN tarafından ameliyat edildim. Çok çabuk iyileşme gösterdim ve uygulanan kemoterapi tedavilerinden sonra yaklaşık 1 yıldır her 2-3 ayda bir onkoloğuma kontrole gidiyorum. 1,5 yıldan beri ve en son yaptırdığım tüm testlerim ve tahlillerim çok şükür temiz çıkıyor. Metin Hocam gerçekten alanında uzman. Gece gündüz çalışıyor. Allah size yardımcı olsun. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • çok memnunum

  Allah sizin gibi işinin eri olan doktorları insanların başından eksik etmesin.Başka bir hastanede 1 aydır uraştığım rahatsızlığım bir sonuç bulmadı ve sizin hastanenizde be müdahalenizle 15 dk gibi kısa bir sürede sağlığıma kavuşturduğunuz için size sonsuz minnettarım allah razı olsun ve size ne kadar teşekkür etsem azdır ...

 • çok memnunum

  Sevgili EMRE hocam sizin gibi işine bu kadar bağlı özverili çalışkan ve hastalarıyla bir dost,arkadaş bağıyla iletişim kuran bir doktor azdır.inanın samimiyetiniz ve ilginizle diğerlerinden çok farklısınız sizi tanımak ve sizin hastanız olmaktan gurur duyuyorum.inşallah tüm hayatınız ve mesleğiniz boyunca hep başarılı olursunuz.

 • çok memnunum

  Annemin tedavisini metin hoca yapmakta halen, hayatım boyunca gördügüm en mükemmel doktor diyebilirim. Hastalarını kendi yakını gibi görüp bayram izninde bile sabah akşam kalkıp ziyarete gelen biri. Çapa'da metin hoca, sümer hoca ve tüm ekibi gerçekden cerrahi konusunda bir numara bence. Allah hepsinden razı olsun.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ender Anılır - Genel Cerrahi, Muammer Velidedeoğlu - Genel Cerrahi, Ahmet Ercan Karakaş - Genel Cerrahi, Turgut Dönmez - Genel Cerrahi, Dursun Buğra - Genel Cerrahi, Mehmet Bayraktar - Genel Cerrahi, Mehmet İbrahim Cansunar - Genel Cerrahi, Özlem Samur - Genel Cerrahi, Erkal Ziylan - Genel Cerrahi, Oktay Yener - Genel Cerrahi, Aydın Azaklıoğlu - Genel Cerrahi, Işılay Demir - Genel Cerrahi, Orhan Zeybel - Genel Cerrahi, İlhan Küçükali - Genel Cerrahi, Ahmet Yalın İşcan - Genel Cerrahi, Ersan Eroğlu - Genel Cerrahi, Recep Özgültekin - Genel Cerrahi, Erdal Acar - Genel Cerrahi, Ali Burak Çulhaoğlu - Genel Cerrahi, Ahmet Zeki Aydın - Genel Cerrahi