Prof. Dr.

Metin Keskin

Genel cerrahi

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  13.MART.2013 tarihinde kolon cai teşhisi ile Metin KESKİN tarafından ameliyat edildim. Çok çabuk iyileşme gösterdim ve uygulanan kemoterapi tedavilerinden sonra yaklaşık 1 yıldır her 2-3 ayda bir onkoloğuma kontrole gidiyorum. 1,5 yıldan beri ve en son yaptırdığım tüm testlerim ve tahlillerim çok şükür temiz çıkıyor. Metin Hocam gerçekten alanında uzman. Gece gündüz çalışıyor. Allah size yardımcı olsun. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • çok memnunum

  Allah sizin gibi işinin eri olan doktorları insanların başından eksik etmesin.Başka bir hastanede 1 aydır uraştığım rahatsızlığım bir sonuç bulmadı ve sizin hastanenizde be müdahalenizle 15 dk gibi kısa bir sürede sağlığıma kavuşturduğunuz için size sonsuz minnettarım allah razı olsun ve size ne kadar teşekkür etsem azdır ...

 • çok memnunum

  Sevgili EMRE hocam sizin gibi işine bu kadar bağlı özverili çalışkan ve hastalarıyla bir dost,arkadaş bağıyla iletişim kuran bir doktor azdır.inanın samimiyetiniz ve ilginizle diğerlerinden çok farklısınız sizi tanımak ve sizin hastanız olmaktan gurur duyuyorum.inşallah tüm hayatınız ve mesleğiniz boyunca hep başarılı olursunuz.

 • çok memnunum

  Annemin tedavisini metin hoca yapmakta halen, hayatım boyunca gördügüm en mükemmel doktor diyebilirim. Hastalarını kendi yakını gibi görüp bayram izninde bile sabah akşam kalkıp ziyarete gelen biri. Çapa'da metin hoca, sümer hoca ve tüm ekibi gerçekden cerrahi konusunda bir numara bence. Allah hepsinden razı olsun.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Metin Yücel - Genel Cerrahi, Selim Doğan - Genel Cerrahi, Mehmet Hadi Okuducu - Genel Cerrahi, Mehmet Kurdoğlu - Genel Cerrahi, Mahmut Hakan Yalman - Genel Cerrahi, Nilüfer Yazgan Yıldırım - Genel Cerrahi, Doğan Fakıoğlu - Genel Cerrahi, Süheyla Bozkıran - Genel Cerrahi, Ali Nakil Yücesoy - Genel Cerrahi, Yıldırım Tüylü - Genel Cerrahi, Serkan Fatih Yeğen - Genel Cerrahi, Fatih Çiftçi - Genel Cerrahi, Ahmet Bayramer - Genel Cerrahi, Cemal Kaya - Genel Cerrahi, Bülent Şavkın - Genel Cerrahi, Fethi Başıbüyük - Genel Cerrahi, Gürdal Ören - Genel Cerrahi, Abdullah Saraç - Genel Cerrahi, Yalçın Aker - Genel Cerrahi, Murat Kalaycı - Genel Cerrahi
Online randevu alabileceğiniz doktor

Erhan Uncu

Genel Cerrahi

Randevu al