Opr.Dr.

Merter Yalçınkaya

Ortopedi ve travmatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Mehmet beyin dediği gibi hekim şu anda istanbulda baltalimanı kemik hastalıkları hastanesinde görev yapıyor. Oğlumun ameliyatını yaptı. Oğlum artık çok iyi kolunu rahatlıkla kullanabiliyor. Ameliyat öncesinde ve sonrasında maksimum ilgilendi. Şu anda da benim takibimi yapıyor. Doktorun kliniği çok çok iyi. Kesinlikle ilerleyen zamanlarda çok iyi yerlerde olacağına inanıyorum. Hem devlet hastanesinde olması hem de üstün bilgiye sahip olması bizim için büyük avantaj. Kendisine burdan tekrar teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Doktor istanbulda baltalimanı hastanesinde şu anda. Beni burada ameliyat etti, öncesinde ve sonrasında da çok ilgilendi. Kendimi çok iyi hissedİyorum artık. Teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  hastaya olan ilgi ve alaka çok iyi. ağrılarımdan en kısa sürede kurtuldum. teşekkürler.

 • çok memnunum

  Eğitimli, kültürlü ve işinde çok çok iyi bir doktor. Beni sağlığıma kavuşturdu. Teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Kolum eskisinden daha iyi bile diyebilirim

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Şükrü Polat - Ortopedi Ve Travmatoloji, Tahsin Beyzadeoğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Özgür Ortak - Ortopedi Ve Travmatoloji, Erkan Tan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ahmet Muşlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Kuddusi Polat - Ortopedi Ve Travmatoloji, Alper Gökçe - Ortopedi Ve Travmatoloji, Önder Ofluoğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Şemsettin Şenel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Bülent Kavaklı - Ortopedi Ve Travmatoloji, Osman Rodop - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mücahit Görgeç - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ahmet Sarıoğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Uğur Bakır - Ortopedi Ve Travmatoloji, Şamil Cabbar Bezirgan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ahmet Payzanoğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mahmut Kürşat Özşahin - Ortopedi Ve Travmatoloji, Muhammet Zeki Gültekin - Ortopedi Ve Travmatoloji, Nüzhet Yazıcı - Ortopedi Ve Travmatoloji, İsa Yıldız - Ortopedi Ve Travmatoloji
Online randevu alabileceğiniz doktor

Gökçe Mık

Ortopedi Ve Travmatoloji

Randevu al