Opr.Dr.

Merter Yalçınkaya

Ortopedi ve travmatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Mehmet beyin dediği gibi hekim şu anda istanbulda baltalimanı kemik hastalıkları hastanesinde görev yapıyor. Oğlumun ameliyatını yaptı. Oğlum artık çok iyi kolunu rahatlıkla kullanabiliyor. Ameliyat öncesinde ve sonrasında maksimum ilgilendi. Şu anda da benim takibimi yapıyor. Doktorun kliniği çok çok iyi. Kesinlikle ilerleyen zamanlarda çok iyi yerlerde olacağına inanıyorum. Hem devlet hastanesinde olması hem de üstün bilgiye sahip olması bizim için büyük avantaj. Kendisine burdan tekrar teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Doktor istanbulda baltalimanı hastanesinde şu anda. Beni burada ameliyat etti, öncesinde ve sonrasında da çok ilgilendi. Kendimi çok iyi hissedİyorum artık. Teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  hastaya olan ilgi ve alaka çok iyi. ağrılarımdan en kısa sürede kurtuldum. teşekkürler.

 • çok memnunum

  Eğitimli, kültürlü ve işinde çok çok iyi bir doktor. Beni sağlığıma kavuşturdu. Teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Kolum eskisinden daha iyi bile diyebilirim

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Mehmet Bekir Ünal - Ortopedi Ve Travmatoloji, Önder Albayrak - Ortopedi Ve Travmatoloji, Serkan Çağan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Sinan Üstündağ - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ahmet Burak Bilekli - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yaşar Mahsut Dinçel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Şanver Ercan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Bülent Adil Taşbaş - Ortopedi Ve Travmatoloji, Çağrı Özcan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Murat Engin - Ortopedi Ve Travmatoloji, Gürkan Molla - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mete Meçikoğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Şenol Akman - Ortopedi Ve Travmatoloji, Kemal Demirel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Göksun Payaslı - Ortopedi Ve Travmatoloji, Erman Yanık - Ortopedi Ve Travmatoloji, Talat Çağırmaz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Önder Ceylan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Şükrü Güner - Ortopedi Ve Travmatoloji, Çağatay Uluçay - Ortopedi Ve Travmatoloji
Online randevu alabileceğiniz doktor

Gökçe Mık

Ortopedi Ve Travmatoloji

Randevu al