Opr.Dr.

Merter Yalçınkaya

Ortopedi ve travmatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Mehmet beyin dediği gibi hekim şu anda istanbulda baltalimanı kemik hastalıkları hastanesinde görev yapıyor. Oğlumun ameliyatını yaptı. Oğlum artık çok iyi kolunu rahatlıkla kullanabiliyor. Ameliyat öncesinde ve sonrasında maksimum ilgilendi. Şu anda da benim takibimi yapıyor. Doktorun kliniği çok çok iyi. Kesinlikle ilerleyen zamanlarda çok iyi yerlerde olacağına inanıyorum. Hem devlet hastanesinde olması hem de üstün bilgiye sahip olması bizim için büyük avantaj. Kendisine burdan tekrar teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Doktor istanbulda baltalimanı hastanesinde şu anda. Beni burada ameliyat etti, öncesinde ve sonrasında da çok ilgilendi. Kendimi çok iyi hissedİyorum artık. Teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  hastaya olan ilgi ve alaka çok iyi. ağrılarımdan en kısa sürede kurtuldum. teşekkürler.

 • çok memnunum

  Eğitimli, kültürlü ve işinde çok çok iyi bir doktor. Beni sağlığıma kavuşturdu. Teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  Kolum eskisinden daha iyi bile diyebilirim

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ali Volkan Özlük - Ortopedi Ve Travmatoloji, İsmail Kerem Bilsel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ajlan Kasabalıgil - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mustafa Tekkeşin - Ortopedi Ve Travmatoloji, İsmet Köksal - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ömer Yılmaz Şarlak - Ortopedi Ve Travmatoloji, Bahattin Ünsaç - Ortopedi Ve Travmatoloji, Tuncay Centel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ahmet Nadir Aydemir - Ortopedi Ve Travmatoloji, Halit Ziya Postalcı - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ramin Minzapour - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Aydemir - Ortopedi Ve Travmatoloji, Nafiz Bilsel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Nurzat Elmalı - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mustafa Öztürk - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Yetiş - Ortopedi Ve Travmatoloji, Volkan Aygül - Ortopedi Ve Travmatoloji, Esra Nişikli - Ortopedi Ve Travmatoloji, Anıl Ersoy - Ortopedi Ve Travmatoloji, Güven Genç - Ortopedi Ve Travmatoloji
Online randevu alabileceğiniz doktor

Gökçe Mık

Ortopedi Ve Travmatoloji

Randevu al