Eniyihekim.com

Prof. Dr. Aynur Özge

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 7 yorum bulunmaktadır.
 • Gülşen Y. tarafından:
  Vertigo teşhis i ile gitmediğim doktor kalmazken, değerli hocamla tanıştıktan sonra hiç aklıma bile gelmeyen bir hastaligi fark etti Allah ondan razi olsun.huzur verici bir enerjisi var.
 • Meral Kızılaslan tarafından:
  Bilgisi ve ilgisine hayran kaldığım doktorumuza sonsuz teşekkürler. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz doktorlardan iyiki varsınız.
 • F.Berna Aral tarafından:
  süperrrrrrrrrrrrr.bu enerji nereden geliyor acaba.babamın teşhisindekeki başarısını sevecenliğini her zaman hatırlayacagım.çok basarılı alakalı ilgili bilgili bır doktor ve insan. teşşekkür ederim. F.Berna Aral
 • Zahide Ö.TÜRKMEN tarafından:
  Babam göz felci geçirmişti,dünyamız yıkıldı sanki,babamın hastalığı aynur hanım ne dedıyse aynı şekilde seyretti ...Aynur hanım ve birkaç doktorumuz sayeside düzeldi çok şükür....İyki onu tanımışız...eşide de vetigo çıktı yine ona götürmeyi düşünüyoruz.....
 • VEYSEL tarafından:
  MÜKEMMEL BİR DOKTOR.RABBİM İLMİ AYNUR HOCAYA VERMİŞ ODA KENDİNİ İLİM ADINA VATANINA,VATANDAŞA HALKA VE AİLESİNE ,ÖGRENCİLERİNE ADAMIŞ .26.10.2013 TARİHİN DE BABAMI DR.HANIMA GETİRDİM VE YARABBİ ÇOK ŞÜKÜR 05.11.2013 TARİHİ BABAM 0/090 ESKİ HALİNAE GELDİ 80 YAŞINDA BABAM YAKATA ÇOK ŞÜKÜR İLMİ VEREN ALLAH DERMANINIDA AYNUR HOCA İLE VERMİŞ..BU KELİMLER AZ BİLE İZAH ETMEDE ..İLMN HAYIRLISINI NASİP OLAN PROF.DR.AYNUR HANIMA SONSUZ SELAMLAR
 • semra tarafından:
  Aynur hocam sizinle tanışan dünyanın en şanşlı insanlarından biridir bence çünkü nörolojinin tek adresi sizsiniz hem tedaviniz süper hem anlayışınız... hastalarla ilgilenmeniz; sorunlarını dinlemeniz; ağrıları dindirmeniz; yaa hocam her şekilde süpersiniz söyleyecek söz bulamıyorum.
 • OSMAN ÖZSOY tarafından:
  harika bir bilim insanı ilkeli,dürüst,özverili,fedakar bir insan.maneviyata özen gösteren bir anne.dalında otorite bana göre ordinaryus prof.
Doktor hakkında toplam 7 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
7 kişi Prof. Dr. Aynur Özge için değerlendirme yapmış
Nöroloji- Algoloji ve Klinik Nörofizyoloji Uzmanıyım. Başağrısı, Demans (Unutkanlık hastalıkları) Sinir ucu iltihaplanması (nöropati) başlıca ilgi alanlarım.
Çalıştığı Kurumlar
Aynur Özge Muayenehanesi, Mersin (Muayenehane)
2011– devam (3 yıl)
Adres : Academy Apt, Dumlupınar Mah. 1506. sok No7/3 ADESE yanı Mersin
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : 2011 Çalışan Sayısı : 1
Park Yeri : Var Kurum Tipi : Muayenehane  
Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi, Mersin (Tıp Fakültesi)
Öğretim Üyesi, 1998– devam (16 yıl)
Adres : İHSANİYE MAH. 4935 SOK.NO:3 MERSİN
Tel : 324 3374300
Fax : 3374305
Yatak Sayısı : 407 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Alzheimer Anensefali Anksiyete Bozukluğu Aşırı Terleme Ataksi Ateşli Havale Auralı Göz Migreni Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Bayılma Bayılmalar Bel Ağrısı Bel Fıtığı Beyin Anevrizması Beyin Damar Hastalıkları Beyin Enfarktüsü Beyin Hastalıkları Beyin Kanaması Beyin Kireçlenmesi Beyin Tümörü Beyinde Damar Tıkanıklığı Botulinum toksini Boyun Ağrısı Boyun Fıtığı Çocuklarda Baş Ağrısı Damar Tıkanıklığı Davranış Bozukluğu Demans Depresyon Dirençli Epilepsi Distoni El Ve Ayak Uyuşması Emboli Ensefalit (Beyin İltihabı) Epilepsi Felç Fıtık Fibromyalji Gevşek Penis Glomus Carotium Göz Hastalıkları Gullian Barre Sendromu Hareket Bozuklukları Hipofiz Adenomu Hormonal Bozukluklar Huzursuz Bacak Sendromu İnme İskemik Atak Kalsifik Tendinit Karotis Karpal Tünel Kaşıntı Kısmi Felç Kulak Çınlaması Küme Başağrısı Majör Depresif Bozukluk Manik Depresif Bozukluk Menenjit Mide Bulantısı Migren MS Multipl Skleroz Myastenia Gravis Nevralji Niemann-Pick Hastalığı Nörolojik Hastalıklar Nöropati Obsesif Kompülsif Bozukluk (OK Panik Atak Parasomniler Parkinson Hastalığı Parkinsonizm Polinöropati Psikolojik Bozukluk Psödotümör Serebri R51 Baş Ağrısı Sara Sara (Epilepsi) Senkop (bayılma) Sırt Ağrısı Sigara Bağımlılığı Sinir Bozukluğu Sinir Hastalığı Sinir Sıkışması Sinir Sistemi Hastalıkları Sinirsel Ağrılar Sinirsel Hazımsızlık Skleroz Sol Hemipleji Stres SVO Trigeminus Nevralji Unutkanlık Uyku Bozukluğu Uykusuzluk Vertigo Yüz Felci Zona
Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri
EEG
EMG
Akedemik Kariyer
Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi 1998 - Halen
Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. BÜLENT BOYAR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Adana
Uzm.Dr. SEYFİ ARSLAN
Nöroloji,İçel
Uzm.Dr. UZAY ATEŞ
Nöroloji,İçel
Yr.Doc.Dr. ARDA YILMAZ
Nöroloji,İçel
Prof. Dr. OBEN DÖVEN
Kardiyoloji,İçel
Ass.Dr. EROL ÜNALDI
Nöroloji,İçel
Ass.Dr. EMİŞ EKEN
Nöroloji,İçel
Uzm.Dr. ERDAL ÇÖL
Nöroloji,İçel
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
6947
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
3
Doktor Özge’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!