Opr.Dr.

Melih Erol

Beyin ve sinir cerrahisi

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Melih Beye trafik kazasi sonucunda gecirdigim beyin kanamasi sikayeti ile ulastim. Beni yakinlarim getirmis ve hic bir hayati fonksiyonum yerinde degilmis. Acilen ameliata alinmisim. Melih bey cok alcak gonullu ve bilgili bir doktor. Hayatimi borcluyum ona. Sonsuza kadar minnet ve saygi duyacagim.

  • çok memnunum

    belimdeki tümörü alarak beyi sağlığıma kavuşturan doktoruma sonsuz teşekkürler...

  • çok memnunum

    Ben Melih Beye 6 ay önce muayene oldum. Bir iki doktor ameliyat demişti oysa Melih Bey ilaç tedavisi ve fizik tedavi dedi. Onun dediklerini uyguladım. Çok memnun kaldım. Allaha şükür çok iyiyim. Teşekkürler Melih Erol Hocam.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hasan Burak Gündüz - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Tamer Tekin - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Kazım Doğan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Salim Tuğrul Ton - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Çetin Ayhan Evliyaoğlu - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Bilal Kelten - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ercan Tomatır - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Çağlar Bozdoğan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ayhan Kara - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Başar Atalay - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Abuzer Güngör - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Melih Üçer - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Türker Karancı - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ali İhsan Işık - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Osman Nuri Türkmenoğlu - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mehmet Volkan Harput - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Haluk Yücesoy - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Esat Eşkazan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ezgi Ayçiçek - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Cahide Topsakal - Beyin Ve Sinir Cerrahisi