Opr.Dr.

Melih Erol

Beyin ve sinir cerrahisi

Randevu takvimini iste

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Melih Beye trafik kazasi sonucunda gecirdigim beyin kanamasi sikayeti ile ulastim. Beni yakinlarim getirmis ve hic bir hayati fonksiyonum yerinde degilmis. Acilen ameliata alinmisim. Melih bey cok alcak gonullu ve bilgili bir doktor. Hayatimi borcluyum ona. Sonsuza kadar minnet ve saygi duyacagim.

  • çok memnunum

    belimdeki tümörü alarak beyi sağlığıma kavuşturan doktoruma sonsuz teşekkürler...

  • çok memnunum

    Ben Melih Beye 6 ay önce muayene oldum. Bir iki doktor ameliyat demişti oysa Melih Bey ilaç tedavisi ve fizik tedavi dedi. Onun dediklerini uyguladım. Çok memnun kaldım. Allaha şükür çok iyiyim. Teşekkürler Melih Erol Hocam.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Mehmet Haluk Özsaraç - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Şeref Öztürk - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Mustafa Ali Akçetin - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Nezih Özkan - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Yasin Sarıkafa - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Bora Gürer - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, İsa Güher - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Fatih Bayraklı - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ezgi Ayçiçek - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Gökhan Özçınar - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Bahattin Uçar - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Zafer Orkun Toktaş - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Serdar Kaya - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Faruk Ömer Ünal - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Cumali Aksoy - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ömer Çağlıaydın - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Alican Tahta - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Orhan Barlas - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Salih Murat İmer - Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Yalçın Yaymacı - Beyin Ve Sinir Cerrahisi
Online randevu alabileceğiniz doktor

Zafer Orkun Toktaş

Beyin Ve Sinir Cerrahisi

Randevu al