Prof. Dr.

Mehmet Zülküf Önal

Nöroloji

Randevu Hattı: 0850 333 0 344

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Mezun olunan okullar

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru,
 • Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık,
 • Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 2000
 • Ankara Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı, 2007
daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  çok memnun kaldık ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. benim anne annem alzaymır teşhisi konul muştu . netleştirmek için zülküf beye gittik ve beyne giden damarlardaki tıkanmadan dolayı beyin küçülmesi olabilir dedi ve buna hemen alzaymır diyemem dedi. anju yapıldı beyindeki damamrlar için de ayriyeten gün aldık . hocama teşekkür ediyoruz ilgi ve alakalarından dolayı.

 • çok memnunum

  Hocaya annemin Alzheimer rahatsızlıgından dolayı başvurduk..kullandığı ilaçları değiştirdi ve tedavisine bu şekilde devam etti.. tedaviler konusunda bilgilendirdi şuanda gayet iyi annemin durumu.. Hocamıza çok tşk ederim. bu rahatsızlığı olan herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Hocamızdan Çok memnun kaldım. internetten ulaştım kendilerine. Yüksek tansiyondan dolayı gitmiştim. birtakım testler yaptıkdan sonra 24 saat boyun ca Holter bir cihaz taktılar ve incelerndi. daha sonra tansiyon ilacını kestik.tedaviden çok memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Başka bir ilde bir çok nöroloji doktoruna gidildiği halde başağrısı geçmeyip kabus dolu günler geçiren bir yakınımı tesadüfen mehmet hocaya götürdük güler yüzle karşılayıp bize tedavi verdi ( küme baş ağrısı ) için şimdiye kadar verilmiş ilaçları boş yere kullanmışız overilen ilaçlar meyer erkek hastada meme büyütüyormuş. İyiki bu hocamızı bulup hastayı götürdüm. Hocamıza başarılar dilerim. Allah işini gücünü rast getirsin. İlgisi için teşekkürler. Tavsiye ediyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak

Benzer uzmanlara göz at: Aygün Akın - Nöroloji, Ayla Bozbaş - Nöroloji, Canan Togay Işıkay - Nöroloji, Seda Kibaroğlu - Nöroloji, Serkan Balcı - Nöroloji, Semra Öztürk Mungan - Nöroloji, Burcu Acar - Nöroloji, Turgut Zileli - Nöroloji, Doğa Vurallı - Nöroloji, Tahir Kurtuluş Yoldaş - Nöroloji, Sibel Tamer - Nöroloji, Zeynep Issı Tuncer - Nöroloji, Metin Mercan - Nöroloji, Bilgin Öztürk - Nöroloji, Aydın Gülünay - Nöroloji, Funda Uysal Tan - Nöroloji, Berna Arlı - Nöroloji, Gökçe Kula - Nöroloji, Eser Başak Erdemoğlu Sevgi - Nöroloji, Arif Tolga Sönmez - Nöroloji