Prof. Dr.

Mehmet Zülküf Önal

Nöroloji

Randevu al: 0850 333 0 344

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Mezun olunan okullar

 • Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru,
 • Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık,
 • Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçentlik Ünvanı, 2000
 • Ankara Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi - Profesörlük Ünvanı, 2007
daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  çok memnun kaldık ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. benim anne annem alzaymır teşhisi konul muştu . netleştirmek için zülküf beye gittik ve beyne giden damarlardaki tıkanmadan dolayı beyin küçülmesi olabilir dedi ve buna hemen alzaymır diyemem dedi. anju yapıldı beyindeki damamrlar için de ayriyeten gün aldık . hocama teşekkür ediyoruz ilgi ve alakalarından dolayı.

 • çok memnunum

  Hocaya annemin Alzheimer rahatsızlıgından dolayı başvurduk..kullandığı ilaçları değiştirdi ve tedavisine bu şekilde devam etti.. tedaviler konusunda bilgilendirdi şuanda gayet iyi annemin durumu.. Hocamıza çok tşk ederim. bu rahatsızlığı olan herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Hocamızdan Çok memnun kaldım. internetten ulaştım kendilerine. Yüksek tansiyondan dolayı gitmiştim. birtakım testler yaptıkdan sonra 24 saat boyun ca Holter bir cihaz taktılar ve incelerndi. daha sonra tansiyon ilacını kestik.tedaviden çok memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Başka bir ilde bir çok nöroloji doktoruna gidildiği halde başağrısı geçmeyip kabus dolu günler geçiren bir yakınımı tesadüfen mehmet hocaya götürdük güler yüzle karşılayıp bize tedavi verdi ( küme baş ağrısı ) için şimdiye kadar verilmiş ilaçları boş yere kullanmışız overilen ilaçlar meyer erkek hastada meme büyütüyormuş. İyiki bu hocamızı bulup hastayı götürdüm. Hocamıza başarılar dilerim. Allah işini gücünü rast getirsin. İlgisi için teşekkürler. Tavsiye ediyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak

Benzer uzmanlara göz at: Mehmet Ersin Tan - Nöroloji, Fadime İrsel Tezer Filik - Nöroloji, Amber Eker - Nöroloji, Onur Karan - Nöroloji, Özden Yener - Nöroloji, Erdal Eroğlu - Nöroloji, Fatma Pak Onganlar - Nöroloji, Serkan Kılbaş - Nöroloji, Ayşe Bora Tokçaer - Nöroloji, Ufuk Ergün - Nöroloji, Eda Derle Çiftçi - Nöroloji, Zeynep Neşe Öztekin - Nöroloji, Ümit Akın - Nöroloji, Arif Tolga Sönmez - Nöroloji, Şenay Özbakır - Nöroloji, Pervin Kuli - Nöroloji, Berna Arlı - Nöroloji, Gülin Morkavuk Çetin - Nöroloji, Ayşe Tunca - Nöroloji, Ceyla İrkeç - Nöroloji