Soru sorun Doktoru değerlendir Randevu takvimini isteyin Randevu al

Tıp eğitimini ise Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde 1990 yılında tamamladı. Mecburi hizmetini Giresun’da yaptıktan sonra S.B. Ankara Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji kliniğin... daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

Tıp eğitimini ise Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde 1990 yılında tamamladı. Mecburi hizmetini Giresun’da yaptıktan sonra S.B. Ankara Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji kliniğinden 1997 yılında uzman doktor oldu. Aynı yıl Dicle Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak başladı ve yılında doçent doktor oldu yılında başlamış olduğu Dicle Üniversitesi’nden 2006 yılında ayrılarak Gaziantep Üniversitesi’nde göreve başladı. 2007 yılında Profesör oldu. Aynı Üniversite’de öğretim üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Hastalıklar

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Adım Ekrem Köroğlu. Oğlum parkta salıncakta oynarken düştü. Parmaklarını kontrol eden sinir damarı zedelemesi ile birlikte dirseği eklem yerinden kırıldı. Çok korktum. Dirsegi bükük kalır siniri çalışmaz diye. Devlet hastanesine götürdüm. Ordaki doktorlara çalışanlara kim en iyi yapar diye sordum. En iyi Mehmet Subaşı yapar bu işte uzman olduğunu söylediler. Telefonunu buldum arayıp muayeneye götürdüm. Baktı ameliyat olması lazım dedi. Kabul ettim. Aynı gün ameliyata alarak tedavi etti. Alçıdan çıkınca kolu tam açılıp doğrulmadı. İki ay sonra dirseği kaynadı. Sinir damarıda iyileşti. Biraz fizik yaptırdık. Şimdi 4 ay oldu. Tamamen düzeldi. Çok teşekkür ederim. Eline sağlık Mehmet Subaşı.

 • çok memnunum

  Oğlum trafik kazası geçirdi. Dirseği eklem yerinden kırıldı ve sinir damarı zedelendi. Gaziante' te 2 tane özel hastaneye götürdüm. Sakat olur dediler. Mehmet hocaya götürdüm. Ameliyat etti. Şu anda dirseği çalışıyor ve siniride iyileşti. Hiç bir sakatlığıda kalmadı. Çok teşekkür ederim. Antebin en iyi ortopedi doktoru Mehmet hoca. Saygılarımla. Hüseyin Yılmaz

 • çok memnunum

  Sayın Prof. Dr. Mehmet Subaşı. Size ve arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim. Kızımın ayaklarında anadan doğma eğrilik vardı. PEV denilen hastalık. Önce 3 alçı, sonra ise her iki topuğundan küçük gevşetme yapıldı. Şu anda çok iyi. Ellerinize sağlık. Bence siz Gaziantep'in en iyi doktorusunuz. Her yerde söylüyorum. Saygılarımla

 • çok memnunum

  Ben Gulistan. Kalca kemigim Kırıldı. Gaziantep in en iyi ortopedi doktoru Mehmet Subaşı dediler. Babam bu hocaya ameliyat ettirdi. Asetabulum kırıgı zordur sakat olursun dediler. Sinir damarIn calIşmaz diyerek korkuttular. Allaha şukur uc bucuk ay oldu. Dolaşıyorum. Hic bir sıkıntım yok. Kesinlikle Gaziantep in en iyi ortopedi hekimi Mehmet hocadır.Teşekkurler. Saygılar.

 • çok memnunum

  Ellerine sağlık hocam. Kardeşim önce Allah sonra senin sayende ayağa kalktı. Minnettarım.Ameliyat olalı üç buçuk ay oldu. Problemsiz yürüyor. Arkadaşım tavsiye etmişti. Haklıymış. Oda annesini tedavi ettirmiş. Çok memnun kalmış.Size ve ekibinize çok teşekkür ederim. Saygılar.

 • çok memnunum

  Prof. Mehmet SUBAŞI'yla annemin diz eklemi rahatsızlığı vesilesi ile tanıdım. Güleryüzlü, hastası ile çok yakından ilgilenmekte. Sorduğunuz her soruya çok açıklayıcı cevaplar vermekte, yazdığı ilaçların nasıl ve ne kadar süre ile kullanılacağını açıklamaktadır.(Bir çok hekim reçeteyi yazıp elinize tutuşturur.) Prof. SUBAŞI benim tanıdığım ve araştırdığım kadarı ile Türkiye'de alanındaki en iyi doktorlardan birisidir. Tıp fakültesinde ve özel muayenehanesinde gördüğüm kadarı ile birlikte çalıştığı personel ile çok güzel bir münsabet geliştirmiştir. Herkeste saygı uyandıran bir yapısı vardır. Kendisini üç sıfatla tanımlayacak olursam, işini çok seven, alanında otorite olan bir hekim, insanlara değer veren bir kişilik olarak tanımlayabilirim. Ülkemizde Prof. SUBAŞI gibi hekimlerin sayısının artması dileğiyle kendisine en derin teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

 • çok memnunum

  Kızmı Mardin'de doktora götürdüm. Kalçasında doğuştan gelen kusur var dediler. Daha önce babasını amaliyat ettirmiş olan arkadaşımın önerisi ile Antep te Mehmet hocaya götürdüm. Kalçasından ameliyat etti. Çocuğum şu anda çok iyi. Kendisine müteşekkirim. Çok sağ olsun. Mardin'den İbrahim Altunsoy

 • çok memnunum

  URFADA BACAĞIMDAN KURŞUNLA YARALANDIM. ÜÇ DEFA AMALİYAT OLDUM. İYİLEŞEMEDİM. SONRA MEHMET HOCAYA GELDİM. SAĞ OLSUN ÇOK İLGİLENDİ. AMALİYAT ETTİ. ŞU ANDA RAHAT YÜRÜYORUM. HİÇ BİR SORUNUM KALMADI. SAĞ OL HOCAM.

 • çok memnunum

  ELLERİNE SAĞLIK MEHMET HOCAM. KARDEŞİM DAMDAN DÜŞTÜ. SAKAT OLUR, HATTA ÖLÜR DEDİLER. KALÇASI DAĞILMIŞTI. YUVA TUTMAZ DEDİLER. AMALİYAT ETTİN. ALLAHIN İZNİ İLE AYAĞA KALKTI. ASLAN GİBİ YÜRÜYOR. ÇOK SAĞ OLUN. SAYGILAR.

 • çok memnunum

  ben latif yeter daha önce ayagımdaki kırık sebebiyle ama normal bi kırık deyildi kemik tuz gibi dagılmıştı beş sefer amaliyet oldum bana allah korusun ayagımdan vaz geçmemi söyledi öbür doktorlar ama mehmet hocam allah genninden razı olsun beni iyileştirdi gerçekten çok güzel dalında türkiye belkide dünyaca uzman bi hoca saygılar mehmet hocama

 • çok memnunum

  değerli mehmet hocam öncelikle sizlere çok teşekür ediyorum allah razı olsun .

 • çok memnunum

  Sayın Mehmet Hocam, Anne annem yıllarca dizinden ızdırap çekti. Geceleri uyuyamadı. Ellerinize sağlık. Amaliyattan sonra çok rahatladı. Günlük işlerini, ihtiyaçlarını görmeye başladı. Elleriniz dert görmesin. Sağlıcakla kalın.

 • çok memnunum

  ERCAN SARIKAYA BEN 20.09.2005 TARİHİNDE GEÇİRMİŞ OLDUĞUM TRAFİK KAZASINDA SOL AYAĞIMDAN YARALANDIM VE TALUS KRIĞI TEŞHİSİ KONULDU BENİM AMELİYATIMI HER DOKTORUM DİYEN YAPAMAZDI ANCAK BABAM KADAR SEVDİĞİM DOKTORUM SAYIN MEHMET SUBAŞI HOCAM BENİM AMELİYATIMI AYAĞIMA İÇERDEN PLATİN KOYMADAN VE DIŞARIDAN DİRİLLEME ÇİVİLERİ KULLANMAK SURETİYLE YAPTI VE BEN SAĞLIK AÇISINDAN OLABİLECEĞİN EN İYİ SEVİYESİNDEYİM SEVGİLİ DOKTORUM MEHMET SUBAŞINDAN ALLAH RAZI OLSUN ONA SONSUZ SAYGI VE SEVGİLER SUNAR ELLERİNDEN ÖPERİM. HAKKINIZI ÖDEYEMEYECEĞİM POLİS MEMURU ERCAN SARIKAYA

 • çok memnunum

  bacağımda kırık oluştu daha sonra mehmet bey platin taktı şimdi çok memnunum.teşekürler.

 • çok memnunum

  Kolumda 5 yıl önce kırık oluşmuştu. Üç defa amaliyat oldum. Sonuç almadım. Daha sonra Dr. Mehmet Subaşı'ya müracaat ettim. Kalçamdan kemik alarak koluma platin koydu. Kemiğim iyileşti. Şu anda herhangi bir sorunum yok şükür. Doktor beye teşkkür ederim.

 • çok memnunum

  ben mehmet hocama iki kalçama protez ameliyatı oldum.ve inşallah ona ömür boyu bugünkü gibi dua edeceğim.sayesinde bütün acılarım bitti,beni tekrar hayata bağladı. şimdi artık yürüyorum ve merdiven inip çıkıyorum.bence bir insanın kesilecek veya kırılacak biryeri varsa bunu, mehmet hoca gibi kendi tıp dalında profesyonel kişiler yapmalı.

 • çok memnunum

  Teşekkürler hocam. Dört kırığım vardı. Hepsi iyileşti. Yürüyorum. Ellerine sağlık.

 • çok memnunum

  Çocuğumun kalçası anadan doğma çıkıktı. Son derece başarılı şekilde tedavi etti. Diğer gittiğim doktorlar olmaz demişti. Minnettarım.

 • çok memnunum

  mehmet hocama canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.antebin demiyorum türkiyenin en iyi doktorlarından.ben kaç doktora gittim ama tek hastalığımın nedenini bulan kişidir.kırılmış köprücük kemiğim ve ben ağrıyı 2 yıl çektim kimse bunu bilmedi ve o 2 yıl içerisinde kemik olmuş fazladan.zor bi ameliyattı,8 ay oldu daha iyiye gidiyorum.teşekkürler memet hocama

 • çok memnunum

  Bacak kemiğin daha önce kırılmıştı. 2 defa amaliyat olmuştum. KAynamadı iltihap oldu. Sonra Prof. Dr. Mehmet Subaşı ya gittim. Sağ olsun çok ilgilendi. Amaliyat etti Kemiğim kaynadı teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  ben2005 kaza yaptı 2 sefer devlet 3seferde konuk oglu hastanesınde amalıyat oldum iyileşmedim ve sonunda unuverstede hocam memet subaşı amalıyatından memnunum allah razıolsun mustafa ataş kilis hayatınızda başarılar diler