Uzm.Dr.

Mehmet Özdemir

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

 • 190
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  İki çocuk sahibiyim. İkiside Mehmet Beyin kontrolünde. Çok sakin, anlayışlı ve net teşhisleri var. Çocuk paikolojisinden de iyi anlayan, anne babayı rahatlatan, her zaman ulaşabileceğiniz 10 numara, 5 yıldız kalbur üstü mükemmel bir doktor.

 • çok memnunum

  NİSAN 2010 YILINDA PREMATÜRE DOĞAN İKİZLERİM ÖZBERK NADİR VE İPEK NAZ IN KÜVEZDE KALDIKLARI ANDAN İTİBAREN DR.MEHMET ÖZDEMİR İLGİLENMEYE BAŞLADI...DOĞUMLARINDAN BU GÜNE KADAR BİZİM GİBİ PİPİRİKLİ BİR AİLEYİ BİLE RAHATLATAN ÇOK İLGİLİ SAKİN TAVIRLI SAAT KAÇTA ARARSANIZ TELEFONUNU AÇAN DOKTORLUĞUN HAKKINI SONUNA KADAR VEREN BİR DOKTOR...

 • çok memnunum

  Kızım deniz Ada'nın doğumundan bu yana 6 yıldır doktoru mehmet özdemir sakin tavrı, ilgisi, teşhisleri ile bugüne kadar bize güven vermiş, saygımızı ve sevgimizi kazanmıştır. Herkese tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Mehmet Bey'e olan minnettarlığımız anlatılamaz o bizim için aileden biri kızım doğduğu andan bugüne gelene kadar her anında çok büyük emeği ve desteği var. kızım şimdi 3 yaşında ve onun sayesinde yanımızda sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum kendisine.

 • çok memnunum

  çok sakin.bebeği incitmeden muayene eden,dikkatli ve net bir doktor,rahatlıkla telefonla arayabilirsiniz,bebeğimi başka bir doktordan sonra ona götürdüm ve diğer doktorun gereksiz antibiyotik ve yanlış teşhisini düzeltti.Çocuğum bu sayede gereksiz yere ilaç akciğer filminden kurtuldu

 • çok memnunum

  elek üstü bir doktor.devlet hastanesindeki diğer doktorların koyamadığı teşhisi koyup kızımı sağlığına kavuşturdu.çok yaşa hocam.ciddi ve biras sinirli bi yapısı olsa da onu tercih etmenizi tavsiye ederim sonuçta bebemizin sağlığı önemli.

 • çok memnunum

  Kızım 3 yaşında ve çok hastaydı bir an önce hastaneye yatması gerekiyordu.DR MEHMET ÖZDEMİR'i bir arkadaşım tavsite etti iyiki de etmiş çok kısa zaman dakızım toparlandı.Çok güven verici,ciddi.dikkatli ve başarılı.Ona minnettarız.Öncelikle ailesine böyle bir evlat yetiştirip okuttukları için sonrada Mehmet bayin sahsına sonsuz saygı ve teşekkürler..

 • çok memnunum

  Çok özverili çok çalışkan örnek bi hekim herkese tavsiye ederim

 • çok memnunum

  birkaç doktor deneyimimden sonra buldum geç oldu ama Allah razı olsun sonunda kızımı Mehmet bey iyileştirdi.

 • çok memnunum

  Dr. Mehmet Bey'in 1997 yılında premature olan, akciğerleri bile tam oluşmamış oğlumuz için göstermiş olduğu büyük alakayı hala unutamadım. Öğle arasında bir elinde ekmek arası bir şeyler atıştırırken diğer yandan bebekler için kan verirken görmüştüm onu. Yaşaması Allahın izniyle büyük bir mucize olan çocuğumuz ve diğer çocuklar için yaptığı fedakarlıklar bence Eskişehir ve çevresinde oturan bir çok ailenin hafızasındadır. Mehmet Beyi hala unutamadık. Şimdi görevim itibarıyla İstanbul'da yaşıyoruz. Hala çocuğu alıp yanına gidip ziyaret etmeyi çok düşünürüm. İnşallah bir gün ziyeret etmek nasip olur. Kendisine bize ve tüm çocuklara yaptığı hizmetler için teşekkür eder, başarılar dilerim...

 • çok memnunum

  Dr.Mehmet Özdemir 7 yıldır oğlum Efe'nin doktoru. Çok ilgili ve dikkatli bir doktor.Ve en önemlisi gece gündüz acil durumlarda aradığımda daha bir kere bile telefonlarıma bakmadığı olmadı.Herkese tavsiye ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Randevu alabileceğiniz benzer doktorlar