Prof. Dr.

Mehmet Mahir Özmen

Genel cerrahi

Randevu takvimini iste

Görüş ekle

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  6 Ağustos 2014'te mide fıtığı ve reflo ameliyatı oldum ilk günden beri şikayetlerim tamamen geçti.Bu ameliyatı olmayı düşünen herkese Mahir hocamı tavsiye ediyorum.Mahir hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum.ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN

 • çok memnunum

  merhabalar ben asım aygül 2013 yılında mahir hocama ve ekibine reflü ameliyatı oldum allaha şükür eski sağlığıma kavuştum gerçekten çok mütavazi bir insan kendisine ve ameliyatımda bulunan ekibine sonsuz şükranlarımı sunarım .

 • çok memnunum

  Değerli hocamızı medyadan araştırıp Hacettepenin yolunu tuttuk..kendisi gerçekten hem dürüst hem mütevazi insanlığı ile geldiği konumu fazlasıyla hak ediyor..asistanları çok iyi sürekli aradığımızda cevap verip telefonla dahi yönlendirme yapıyorlar..mini gastrit bay pass amaliyatı oldu eşim..şükür 21 gün oldu sorun yok zayıflıyor eşim...hocamla ilk görüşmemizde aynen ben ücret ne kadar vereceğiz hocam demiştim..HOCAMIN CEVABI BEN İNSANLARAIN HAYATINI VE SAĞLIĞINI PARAYLA SATMAM...BEN ALLAHIN İZNİYLE TEDAVİ EDER AİLESİNE SAĞ SALİM TESLİM EDERİM DEMİŞTİ..ALLAH EKİBİNDEN KENDİNDEN RAZI OLSU...HOCAM SİZ HER TÜRLÜ ÖVGÜYÜ VE MAAŞI HAK EDİYORSUNUZ...SAYGILARIMLA HERKESE MAHİR HOCAMI TAVSİYE EDERİM..TABİ RANDEVÜ BULABİLİRSENİZ YOĞUN AMA HOCAM...)))))

 • çok memnunum

  Kesinlikle super bir hekim..b hayatimi degistirdi..obezite cerrahiyontemiyle bambaska biri oldum.tavsiye ediyorum kesinlikle.gerek insanligi gerek doktorlugu cok elit..cok seyler borcluyum..

 • çok memnunum

  Ailemizin,çevremizin büyük çoğunluğu Mahir Hocaya tedavi için gidiyor,olağanüstü teşhisleri,derin bilgi ve mükemmel insanlığı sayesinde o kadar çok yakınımı kurtardı ki...Şimdi en ufak bir hastalıkta kendisine danışmadan kimselere güvenemiyoruz... ÇOK BÜYÜKSÜN HOCAM...Bu memleketin,bu insanlığın senin gibi idealist,senin gibi özverili,çalışkan,dürüst doktorlara çok ihtiyacı var...Kurtardığın her can senin,sevdiklerinin ömrüne eklensin...Allah tuttuğunu altın etsin...

 • çok memnunum

  eşim meme kanseri oldu. farkedip hemen Mahir hoca'ya götürdüm. hemen teşhis ,çok hızlı müdehale ve doğru yönlendirmeleriyle çok şükür en iyi tedaviyi sağladı. çok başarılı,süper bir hekim olmanın yanısıra dört dörtlük bir insan, süper bir öğretim üyesi, tek kelimeyle mükemmel bir doktor.ömrünü bilime ve insanlığa adamış bir bilim adamı,hekim.

 • çok memnunum

  İki defa ufak çaplı operasyon oldum kendisine.Gerek bilgisi, gerek operasyonlardaki başarısı 10 numara.Kalitesini belli ediyor.Böyle bir doktorla tanıştığım için çok memnunum. Allaha şükür böyle hekimlerimiz var.

 • çok memnunum

  kendisine mide kanseri nedeniyle annemi ameliyat ettirdim. Hekimliği de insanlığı da mükemmel.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hilal Yılmaz Özer - Genel Cerrahi, İsmail Burak İrem - Genel Cerrahi, Mehmet Nihat Özbek - Genel Cerrahi, Hayrettin Varolgüneş - Genel Cerrahi, Özgür Albuz - Genel Cerrahi, Müzeyyen Bingöl - Genel Cerrahi, İhsan Aydoğan - Genel Cerrahi, Feray Aydın - Genel Cerrahi, Halil Gezgin - Genel Cerrahi, Mustafa Şahin - Genel Cerrahi, Onur Aydın - Genel Cerrahi, Ece Kol - Genel Cerrahi, Adam Gyedu - Genel Cerrahi, Ali Ersin Özdemir - Genel Cerrahi, Mustafa Anıl Yaşar - Genel Cerrahi, Yasin Uçar - Genel Cerrahi, Çağlan Eroğlu - Genel Cerrahi, Gökhan Akkurt - Genel Cerrahi, Pınar Arıca - Genel Cerrahi, Erol Yurtkul - Genel Cerrahi
Online randevu alabileceğiniz doktor