Uzm.Dr.

Mehmet Kenan Şen

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  3 yaşında oğlumun en sevdigi ve sevdigimiz doktorumuz. Bugüne kadar 10 dr. gördük ve oglum hepsinde korkutugu gibi hastanenin kapisindan iceri girmezdi. Hhocamiz cok şükür cocukla cocuk gibi yaklasmasi ve itina ile iletişim kurmasi ve inanilmaz mütevazı olmasi ve ve oğlum rahatsız olduğu zaman mehmet amcama dr.gidelim demesi mutlu oldum. Hocam iyi ki varsininiz ve eksik olmayin. Siddetle herkese tavsiye ederim...!

 • çok memnunum

  kenan bey oldukca bilgili bir doktor,oglumla konusarak muayene ediyor,cok nazik korkutmuyor cocugu.. ilgili her sorunuzu sikilmadan cevaplayan bi dok. ariyorsaniz eger,siddetle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  harika bir doktor oglumu bu doktordan başkasına götürmem hocam harikasın

 • çok memnunum

  KIZIM 5 YAŞINDA 1YAŞINDAN BU YANA DOKTORUMUZ ÇOOOOK MEMNUNUZ.TEŞEKKÜR EDİYORUM KENDİSİNE.KIZIM GÜLSU OKUNAKOL.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Saygılarımı sunuyorum kendilerine

 • çok memnunum

  Kenan Beye oglumu goturuyordum hastaneden ayrildigini ogrenince cok uzulmustuk.Tekrar bulduk kendisini ve cok sevindik.Siddetle tavsiye ediyorum,ses tonu cocuga yaklasimi guven veriyor,oglum cok rahat muayenesini tamamliyor.Gobegi dusmemisti ve disari dogru buyumeye baslamisti,kendisi baglayarak gobegini dusurdu,kimi dr lar cerrahi mudahele gerekebilir diye moralimizi bozmustu.Tesekkurler Kenan bey'e!

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ayşen Çalışır - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Murat Çiftel - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Aybüke Akaslan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Mustafa Tunga - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ümit Köse - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Şahsine Gül - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Zeynep Selen Karalök - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Aşkın Güra Nemlioğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Gürkan Dalgıç - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Edip Haspolat - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Raif Konakçı - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İmdat Köksal Sapan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Özlem Sönmez - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ünsal Oktay - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ülker Şahin - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hikmet Gündoğdu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Alp Tunç - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Süleyman Mevlitoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ergün Parlan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Esra Sayar Hazar - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları