Uzm.Dr.

Mehmet Kenan Şen

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  3 yaşında oğlumun en sevdigi ve sevdigimiz doktorumuz. Bugüne kadar 10 dr. gördük ve oglum hepsinde korkutugu gibi hastanenin kapisindan iceri girmezdi. Hhocamiz cok şükür cocukla cocuk gibi yaklasmasi ve itina ile iletişim kurmasi ve inanilmaz mütevazı olmasi ve ve oğlum rahatsız olduğu zaman mehmet amcama dr.gidelim demesi mutlu oldum. Hocam iyi ki varsininiz ve eksik olmayin. Siddetle herkese tavsiye ederim...!

 • çok memnunum

  kenan bey oldukca bilgili bir doktor,oglumla konusarak muayene ediyor,cok nazik korkutmuyor cocugu.. ilgili her sorunuzu sikilmadan cevaplayan bi dok. ariyorsaniz eger,siddetle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  harika bir doktor oglumu bu doktordan başkasına götürmem hocam harikasın

 • çok memnunum

  KIZIM 5 YAŞINDA 1YAŞINDAN BU YANA DOKTORUMUZ ÇOOOOK MEMNUNUZ.TEŞEKKÜR EDİYORUM KENDİSİNE.KIZIM GÜLSU OKUNAKOL.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Saygılarımı sunuyorum kendilerine

 • çok memnunum

  Kenan Beye oglumu goturuyordum hastaneden ayrildigini ogrenince cok uzulmustuk.Tekrar bulduk kendisini ve cok sevindik.Siddetle tavsiye ediyorum,ses tonu cocuga yaklasimi guven veriyor,oglum cok rahat muayenesini tamamliyor.Gobegi dusmemisti ve disari dogru buyumeye baslamisti,kendisi baglayarak gobegini dusurdu,kimi dr lar cerrahi mudahele gerekebilir diye moralimizi bozmustu.Tesekkurler Kenan bey'e!

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Sevtap Velipaşaoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Zehra Diyar Tamburacı - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İlhan Nafiz - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hidayet Uçar - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Demet Orhan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Erdem Dayar - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Sedef Zeliha Tezel Öner - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ayşe Nilgün Hoşgör - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ünal Baş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Dilek Büyükkurt - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hikmet Gündoğdu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Yusuf Çürek - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Can Özyıldız - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ali Satılmış - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Aslı İnci - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ercan Mıhcı - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hikmet Yenioğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ayşegül Hacısüleyman - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Bilge Ateş - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Şahsine Gül - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları