Uzm.Dr.

Mehmet Kenan Şen

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  3 yaşında oğlumun en sevdigi ve sevdigimiz doktorumuz. Bugüne kadar 10 dr. gördük ve oglum hepsinde korkutugu gibi hastanenin kapisindan iceri girmezdi. Hhocamiz cok şükür cocukla cocuk gibi yaklasmasi ve itina ile iletişim kurmasi ve inanilmaz mütevazı olmasi ve ve oğlum rahatsız olduğu zaman mehmet amcama dr.gidelim demesi mutlu oldum. Hocam iyi ki varsininiz ve eksik olmayin. Siddetle herkese tavsiye ederim...!

 • çok memnunum

  kenan bey oldukca bilgili bir doktor,oglumla konusarak muayene ediyor,cok nazik korkutmuyor cocugu.. ilgili her sorunuzu sikilmadan cevaplayan bi dok. ariyorsaniz eger,siddetle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  harika bir doktor oglumu bu doktordan başkasına götürmem hocam harikasın

 • çok memnunum

  KIZIM 5 YAŞINDA 1YAŞINDAN BU YANA DOKTORUMUZ ÇOOOOK MEMNUNUZ.TEŞEKKÜR EDİYORUM KENDİSİNE.KIZIM GÜLSU OKUNAKOL.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Saygılarımı sunuyorum kendilerine

 • çok memnunum

  Kenan Beye oglumu goturuyordum hastaneden ayrildigini ogrenince cok uzulmustuk.Tekrar bulduk kendisini ve cok sevindik.Siddetle tavsiye ediyorum,ses tonu cocuga yaklasimi guven veriyor,oglum cok rahat muayenesini tamamliyor.Gobegi dusmemisti ve disari dogru buyumeye baslamisti,kendisi baglayarak gobegini dusurdu,kimi dr lar cerrahi mudahele gerekebilir diye moralimizi bozmustu.Tesekkurler Kenan bey'e!

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Aslı İnci - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Halil Akman - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Necla Köseoğlu - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Alp Tunç - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Zeki Büyükılgaz - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Özlem Sönmez - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Özlem Yurdun - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ali İşlek - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Nurten Özcan Başer - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Halit Kaplan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Ümit Köse - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Yasin Bayram - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Murat Çetin Akalın - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, İlkay Topraklı - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Zeynep Selen Karalök - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hamdi Yavuz - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Alp Şen - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Sedef Zeliha Tezel Öner - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Fatma Figen Artan - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Bülent Göl - Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları