Doç.Dr.

Mehmet Kaplan

Kalp ve damar cerrahisi

Randevu takvimini iste

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Eşimin ameliyatını başarıyla gerçekleştiren muhteşem bir cerrah.Kararlı ve disiplinli olduğu gibi,hastalarına son derece yakın ve düşkün bir insan.Mesleğinde ekibiyle birlikte büyük başarılara imza atacağına inanıyorum.Allah yolunu açık etsin.

  • çok memnunum

    disiplinli ve kararlı oluşu beni etkiledi hayatını hastalarına ve hastanesine adamış sert görünüşünün altında insana verdiği sonsuz değeri görürsünüz. bana yaşamımı yeniden hediye eden sayın kaplana en derin sevgilerimi sunar yolu açık olsun diyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Arafat Mansur - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Rüstem Olga - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Şenel Altun - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Mehmet Balkanay - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Bahar Temur - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Muzaffer Arslan - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Hüseyin Cem Alhan - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Gerçek Çamur - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Harun Gülmez - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ali Kubilay Korkut - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Selahattin Ertan Onursal - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Rüştü Kalaç - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Oğuz Konukoğlu - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Hasan Berat Cihan - Kalp Ve Damar Cerrahisi, M. Nuri Çaydeli - Kalp Ve Damar Cerrahisi, M. Okan Özdemir - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Birol Tunalı - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Selen Onan - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Mete Burak Özdemir - Kalp Ve Damar Cerrahisi, Mustafa Kemal Çalık - Kalp Ve Damar Cerrahisi
Online randevu alabileceğiniz doktor

Kamil Şarkışlalı

Kalp Ve Damar Cerrahisi

Randevu al