Opr.Dr.

Mehmet Hakan Yetimalar

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Hakan bey cok iyi titiz ve servisine cok hakim bir doktor .izmirliler cok sansli boyle bir doktorlari oldugu icin. Annemin vulva kanseri ameliyatini cok basarili bir sekilde gerceklestirdi.

  • çok memnunum

    ağrılarıma çare oldu , beni hayata döndürdü tek yumurtalıkla oğlumu kucağıma almamı sağladı , güvendiğim canımı gözüm kapalı teslim ettiğim doktorum , manevi ağbim iyi ki varsın iyi ki seni tanımışım .

  • çok memnunum

    benim kızımı tedavi etmişti harika bir doktor tavsiye ederim kızım için seferber oldu kendisi ve servisine tşkler

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Filiz Mıdoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Feraye Sünev Çokgürses - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hakan Kanıt - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kemal Uğurbil - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, M.barış Pilancı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yakup Yalçın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Can Türkler - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sefa Kelekçi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Meral Tüzün - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Şeniz Düzçeker - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İncim Bezircioğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sedat Tolgay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Berrin Acar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çağlan Ertuğrul - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Birol Merdol - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Behiye Seda Erten - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Osman Çelik - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Aysel Taşer - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Özden Özdemir Çaçan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, K. Halil Abdürrezzak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Mustafa Alihanoğlu

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al