Prof. Dr.

Mehmet Hakan Türkçapar

Psikiyatri

Randevu takvimini iste

Görüş ekle

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    doktorumuzdan çok memnunduk fakat istanbula gittiğini öğrendik çok üzgünüz.arada ankaraya gelip hastalarıyla ilgileneceğini öğrendik memnun olduk tamamen ilişkiler kopmayacak umarız.

  • çok memnunum

    belki abartı gibi olacak ama ben bu zamana kadar böyle bir insanla karşılaşmadım nasıl tarif edeyim melekgibi birisi ben dünyadan umudumu kesmiştim intiharı yaşama son vermeyi düşünürkenbenihayatabağladı sonsuz teşekkür ederim saygı ve hürmetlerimle. söylediğiikikelimeumudumoldu sendoktordunnedenokumadın.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Şebnem Gelişen - Psikiyatri, Murat Beyazyüz - Psikiyatri, İlke Aydoğmuş - Psikiyatri, Haldun Soygür - Psikiyatri, İbrahim Özer - Psikiyatri, Zehra Arıkan - Psikiyatri, Abdülkadir Çevik - Psikiyatri, Zekeriya Yelboğa - Psikiyatri, Kemal Aydınalp - Psikiyatri, Mehmet Sezai Berber - Psikiyatri, Sibel Koçbıyık - Psikiyatri, Başaran Demir - Psikiyatri, Şehnaz Neslihan Gürz Yalçın - Psikiyatri, Selçuk Candansayar - Psikiyatri, Yavuz Ayhan - Psikiyatri, Levent Sütçigil - Psikiyatri, Selma Karademir Göktürk - Psikiyatri, Hasan Hüseyin Çağırıcı - Psikiyatri, Uğur Ergün - Psikiyatri, Derya İren Akbıyık - Psikiyatri