Opr.Dr.

Mehmet Altuğ

Ortopedi ve travmatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    DOKTOR MEHMET ALTUĞ'A KALÇA PROTEZİ AMELİYATI OLDUM. AMELİYAT ÖNCESİNDE VE SONRASINDAKİ YAKLAŞIMLARI PROFESYONEL YAKLAŞIMI BİLGİSİNİ HASTASINA İNDİRGEYEREK AÇIKLAYICI KONUŞMALARINDAN ÇOK MEMNUN KALDIM.ŞU ANDA HİÇBİR PROBELMİM YOK. KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE HERKESE TAVSİYE ESİYORUM. İNSANCIL YAKLAŞIMLARI MÜKEMMEL.

  • çok memnunum

    28 Şubat 2012'de annemin sağ diz protezi ameliyatını yapan Dr. Mehmet ALTUĞ'dan çok memnun kaldık. Kendisini başka bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tercih ettik ve hem 80 yaşındaki anneannemin (kalça protezi)hemde annemin diz protezi ameliyatlarını yaptı.Annemin ameliyattan kısa bir süre sonra ayağa kalkıp eskisinden daha sağlıklı olmasını sağladığı için minnettarım.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Hastalarına sıcak,samimi ve içten kompleksiz yaklaşımı her şeyden önce insana büyük bir güven duygusu veriyor.Doktorumuza güvendik ve çok şükür başarılı ameliyatlar geçirdik.Kendisine sonsuz teşekkür ediyor ve sağlıklı uzun başarılı yıllar diliyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Levent Eralp - Ortopedi Ve Travmatoloji, Fatih Küçükdurmaz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Abdülbaki Baş - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ahmet Karaoğuz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Can Ünlü - Ortopedi Ve Travmatoloji, Danış Dikmen - Ortopedi Ve Travmatoloji, Akif Albayrak - Ortopedi Ve Travmatoloji, Önder Bellur - Ortopedi Ve Travmatoloji, Barıs Peker - Ortopedi Ve Travmatoloji, Asım Bülent Paşa - Ortopedi Ve Travmatoloji, Cengiz Kopuz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Muhterem Nazalı - Ortopedi Ve Travmatoloji, Erhan Bayram - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hüseyin Bilgehan Çevik - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ramazan Erden Ertürer - Ortopedi Ve Travmatoloji, Coşkun Özer - Ortopedi Ve Travmatoloji, A. Haluk Kaplan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Osman Bilgen - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ervan Türker - Ortopedi Ve Travmatoloji, Celal Burak Boynuk - Ortopedi Ve Travmatoloji
Online randevu alabileceğiniz doktor

Ersin Nuzumlalı

El Cerrahisi,  Ortopedi Ve Travmatoloji

Randevu al