Opr.Dr.

Mehmet Altuğ

Ortopedi ve travmatoloji

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    DOKTOR MEHMET ALTUĞ'A KALÇA PROTEZİ AMELİYATI OLDUM. AMELİYAT ÖNCESİNDE VE SONRASINDAKİ YAKLAŞIMLARI PROFESYONEL YAKLAŞIMI BİLGİSİNİ HASTASINA İNDİRGEYEREK AÇIKLAYICI KONUŞMALARINDAN ÇOK MEMNUN KALDIM.ŞU ANDA HİÇBİR PROBELMİM YOK. KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE HERKESE TAVSİYE ESİYORUM. İNSANCIL YAKLAŞIMLARI MÜKEMMEL.

  • çok memnunum

    28 Şubat 2012'de annemin sağ diz protezi ameliyatını yapan Dr. Mehmet ALTUĞ'dan çok memnun kaldık. Kendisini başka bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tercih ettik ve hem 80 yaşındaki anneannemin (kalça protezi)hemde annemin diz protezi ameliyatlarını yaptı.Annemin ameliyattan kısa bir süre sonra ayağa kalkıp eskisinden daha sağlıklı olmasını sağladığı için minnettarım.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Hastalarına sıcak,samimi ve içten kompleksiz yaklaşımı her şeyden önce insana büyük bir güven duygusu veriyor.Doktorumuza güvendik ve çok şükür başarılı ameliyatlar geçirdik.Kendisine sonsuz teşekkür ediyor ve sağlıklı uzun başarılı yıllar diliyorum.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Fatih Cin - Ortopedi Ve Travmatoloji, Buğra Alpan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mustafa Öztürk - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mesut Güler - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ulaş Onay - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ozan Ali Erdal - Ortopedi Ve Travmatoloji, İbrahim Tuncay - Ortopedi Ve Travmatoloji, Cengiz Şen - Ortopedi Ve Travmatoloji, Kazım Erdoğan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Şükrü Gökhan Gürkaynak - Ortopedi Ve Travmatoloji, Haldun Seyhan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Nihat İlksen Gürkan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ayhan Baran - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Ali Elgin - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ömer Faruk Kümbüloğlu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mustafa Altınışık - Ortopedi Ve Travmatoloji, Bülent Kavaklı - Ortopedi Ve Travmatoloji, Muharrem Kaplan - Ortopedi Ve Travmatoloji, İsmail Oltulu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Necdet Sağlam - Ortopedi Ve Travmatoloji
Online randevu alabileceğiniz doktor

Mehmet Uysal

Ortopedi Ve Travmatoloji

Randevu al