Opr.Dr.

Mehmet Ahmet Canbaz

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Kesinlikle önerebileceğim bi dr. Bende kendisine öneriyle gittim çok memnunum Güler yüzü rahatlığı - bilgisi- uzmanlığı ve ilgisiyle mutlu bi şekilde hastaneden ayrılacağınızdan eminim..

 • çok memnunum

  2yıl önce spinal sezeryanla doğumumu gerçekleştirdi.ne doğum sırasında nede doğum sonrasında kendisi sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadım.doğum yapacak olan anne Adaylarına kendisini kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum.adresiniz Ahmet canbaz olsun.

 • çok memnunum

  Herzaman hastayı rahatlatır, moral verir.asla azarlamaz,suclamaz.hasta psikolojisinden anlar yani.2 kez düsük tehdidi yasadım.dogru tedaviyle bebegi kurtardı cok sükür.kemdisine ilgisi,güleryüzü ve uzmanlıgından dolayı mimnettarim.

 • çok memnunum

  sayın dr m.ahmet cambaz kanatsız bir melek diyebilirim 15 yıl sonra nur topu gibi bir kızım oldu tedavisi sayesinde ona gelene kadarda gitmedimiz yer kalmamıştı ayrıca ümidimizde kalmamıştı şimdi kızım 3 yaşında onsuz bir hayat düşünemiyorum sayesinde evimiz cennet bahçesi doktorumdan ALLAH razı olsun çooooooo uzun ömür versin dünya için çok faydalı bir insan teşekkürler ben mutlu çelik sinop

 • çok memnunum

  Ahmet hocam 1 yıldır çektiğim ağrıları bitiren korktugum zamanlarda beni motive eden minnettar oldugum bir doktordur.Çok başarılı bir ameliyat geçirdim sayesinde ve agrilarimdan eser kalmadı. çok teşekkür ediyorum kendisine ve şiddetle tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  Op.Dr.MEHMET AHMET CANBAZ'I siddetle tavsıye ederim.

 • çok memnunum

  Kendisi infertilite konusunda uzman bir doktorudr. Tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  bence alanında gayet iyi bir doktor. hastalara karsı yaklasımı olaylara hep pozıtıf yaklasımı ve hasta psıkolojısınden anlamsı bence cok onemlı bı davranıs. bence cok ıyı bı doktor....

 • çok memnunum

  bence dr.m.ahmet canbaz alanında en basarılı bir hekımdır.neden dıye sorulaçak olursa hastalarına karsı cok samımı bır okadar da mesafelı.ayrımcılık yapmadan esıt olarak davrandıgını bılıyorum.doktor doktor gezerken sayın canbaz.a giden herkes memnun tavsıye etmeme hıc gerek yok.hekım kendını gosterıyor.ben dort yıldır kendısınden cok memnunum.allah ondan razı olsun.

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Hüseyin Akdeniz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bülent Sürücü - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hasan Çakıroğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İlyas Ayan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sinem Ay Beden - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İpek Bolat Akalın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nebahat Uysal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cemalettin Tabak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yıldırım Durak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mete Sarıözkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Arzu Karagöz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gamze Çelik - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Safiye Genç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Halil İbrahim Dinler - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ferda Turla - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gülüzar Akçay Yılmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ersan Şener - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Onur Çetinkaya - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mukaddes Dural - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Alaettin Balcı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum