Opr.Dr.

Medet Yılmaz

Kadın hastalıkları ve doğum

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  17 yıldır kendileri doktorum olur. Hem doktor olarak hem insan olarak çok ayrıcalıklıdır. Hastalarına büyük önem verir. Teşhisi tam yerindedir ve mükemmel çözümler üretir. Kendine olan güveni sayesinde, hastasını rahatlatır. Tek kelime ile mükemmelsiniz Medet bey.

 • çok memnunum

  süper bir doktor

 • çok memnunum

  İlk hamileliğimdi ve Medet Bey'i tavsiyeler üzerine tercih ettim.İyi kide etmişim çünkü ilk hamileleğim oluşu itibari ile bir çok korkum ve endişem vardı.Medet beyin beni bu konuda bilinçlendirmesi ve endişelerimi ortadan kaldırması ile huzurlu ve rahat bir hamilelik dönemi geçirdim.Kızım ve kendisine sonsuz teşekkürler ediyoruz.

 • çok memnunum

  Ablamın ikinci hamileliği sırasında arkadaşının tavsiyesi üzerine Sayın Medet yılmaz ile tanışması olmuştu.Şimdi benim hamileliğim de bende ablamın tavsiyesi üzerine hamilelik üzerine takiplerimi onunla devam ediyorum.Güler yüzlü oluşu,olumlu yada olumsuz fikri olduğunda bunu net olarak söylemesi ve söylerken karamsarlığa itmeden güven vermesi...Başarılarının devamını dilerim.

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Dalga Dalgıçoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Rıfat Uzman - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Işıl Gülizar Çilingir Uzun - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hüsnü Erel Aksoy - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Banu Büyükçayır - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yılmaz Çebi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Filiz Çiftçi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mahmut Tuncay Özgün - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Serap Tatlıkazan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cihan İnan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Şükran Akalın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Bülent Öztekin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bahar Sarıibrahim - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Güldeniz Aksan Desteli - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayla Saraç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Meral Arısal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Turhan Kubal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Muammer Deniz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Rabiye Babalıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Şenay Dönmez - Kadın Hastalıkları Ve Doğum