Opr.Dr.

Medet Yılmaz

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  17 yıldır kendileri doktorum olur. Hem doktor olarak hem insan olarak çok ayrıcalıklıdır. Hastalarına büyük önem verir. Teşhisi tam yerindedir ve mükemmel çözümler üretir. Kendine olan güveni sayesinde, hastasını rahatlatır. Tek kelime ile mükemmelsiniz Medet bey.

 • çok memnunum

  süper bir doktor

 • çok memnunum

  İlk hamileliğimdi ve Medet Bey'i tavsiyeler üzerine tercih ettim.İyi kide etmişim çünkü ilk hamileleğim oluşu itibari ile bir çok korkum ve endişem vardı.Medet beyin beni bu konuda bilinçlendirmesi ve endişelerimi ortadan kaldırması ile huzurlu ve rahat bir hamilelik dönemi geçirdim.Kızım ve kendisine sonsuz teşekkürler ediyoruz.

 • çok memnunum

  Ablamın ikinci hamileliği sırasında arkadaşının tavsiyesi üzerine Sayın Medet yılmaz ile tanışması olmuştu.Şimdi benim hamileliğim de bende ablamın tavsiyesi üzerine hamilelik üzerine takiplerimi onunla devam ediyorum.Güler yüzlü oluşu,olumlu yada olumsuz fikri olduğunda bunu net olarak söylemesi ve söylerken karamsarlığa itmeden güven vermesi...Başarılarının devamını dilerim.

 • çok memnunum

  Kullanıcımız yorum girmemiştir.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Özlem Karaahmet Tak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kadriye Deniz Özpak Koçyiğit - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bülent Ergun - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gürbüz Yavuz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Moşe Benhabib - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sinan Küçük - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ramazan Mercan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tümay Akan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İsmail Balcıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çiçek Akbaş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Rıza Dur - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erdoğan Ertüngealp - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Behruz Erguan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nihan Çetin Burçak - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sezin Güvenal Türkyılmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İclal Akarsubaşı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ümit Özekici - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Celal Yola - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nilgün Öztürk Doğan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sulhan Kadıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

İbrahim Başar Önal

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al