Eniyihekim.com

Opr.Dr. Mustafa Melih Gürcan

Opr.Dr. Mustafa Melih Gürcan

Kulak Burun Boğaz

Mustafa Melih Gürcan Muayenehanesi

Merkez, Manisa

Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
 • Murat tarafından:
  Öncelikle merhabalar.Bende şans eseri doktorumuzu internette araştırırken buldum. Nefes almakta zorluk çekiyodum birde şekil bozukluğu vardı.Doktorumuzla konuştuk ve ameliyat kararı verdi,ameliyatı oldum hiç ağrım olmadı.Şuan tampon var çok azda morarmalar ameliyattan 1 hafta sonra tamponlar alıncak.Sonucu görmek için sabırsızlanıyorum.Doktorumuz çok iyi çok içten, sıcakkanlı bir insan.Ona yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum.Ameliyat olacak hastalara acil şifalar diliyorum.
 • Kemal ACARTÜRK tarafından:
  Tavsiye üzerine gittiğim bir hekim.Burnumdaki eti aldırdım.ağrısız ve kanamasız bir tedavi sürecim oldu.Geceyarısı 1 de aradım telefonuma cevap verdi....Teşekkürler Mustafa hoca.
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Hastalarıma en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.
 • Mustafa Kemal ACARTÜRK tarafından:
  Mustafa hocama burun amaliyatı oldum.Çok memnum kaldım.Bir gün sonra işime devam ettim.Allah işini rast getirsin.Güvenilebilecek bir doktor.Paracı değil.Ona Teşekkür ederim.
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Ben teşekkür ederim, geçmiş olsun.
 • Aslıhan GÜMÜŞ tarafından:
  Mustafa Bey'e muayene olduğumda tüm endişelerimi gideren bilgilendirme yaptı benimle çok ilgilendi. Burnumdan zor nefes alıyordum ameliyat kararı verdi. Tamponsuz burun ameliyatı oldum. Ameliyatım çok iyi geçti. Çok rahat nefes alabiliyorum. Operasyonun ertesi günü sokağa çıktım, burnumda ne morarma ne şişlik yoktu. Ellerin dert görmesin Mustafa Hocam.
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Teşekkür ederim.
 • Aydın Çınar tarafından:
  Burun tıkanuklığı ve burnumda et nedeniyle ameliyat oldum. son derece memnunum.burnum tabiri caizse tem otoyolu gibi oldu....nefes alıp vermem son derece rahatladı.ALLAH RAZI OLSUN.....Doktoru tüm yakınlarıma tavsiye ederim..
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Teşekkür ederim.
 • figen tarafından:
  agrısız acısız bir burun amelıyatı gecrıdım herkese tavsıye ederım hocamız cok basarılı
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Teşekkür ederim.
 • rahmi tarafından:
  isinin ehli adam gibi bir adam. allah ondan razi olsun.
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Allah cümlemizden razı olsun, teşekkür ederim.
 • ekim tarafından:
  herkese tavsiye ederim burun ameliyatı oldum ağrı acı yok
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Uzun yıllardır burun kemiği ameliyatlarından sonra hiç tampon koymamaktayım. Bu ameliyattan 1 saat sonra hasta burnundan rahat nefes alabilmekte ve yüzüne bakıldığında hastada morarma ve şişmenin hemen hemen yok denecek kadar az olduğunu, çoğunlukla hiç olmadığını görmekteyiz.
 • avni kıcroğlu tarafından:
  hocam hayatta adam gibi adam sizi tanıdım allah sizi sevdiklerinize bağışlasın
  Hekimin bu yoruma cevabı :
  Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı ömür nasib eylesin, Teşekkür ederim.
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
9 kişi Opr.Dr. Mustafa Melih Gürcan için değerlendirme yapmış
Kişisel Web Sitesi : www.mustafamelihgurcan.com
1985 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdim. 1990 yılında Kulak- Burun-Boğaz Hastalıkları Uzmanı oldum. 1991 yılından beri Manisa’da çalışıyorum. Sırasıyla SSK Hastanesi, Merkez Efendi Devlet Hastanesi, Özel Sekiz Eylül Hastanesi ve Özel Vatan Hastanesi'nde çalıştım. Ocak 2014 tarihinden itibaren kendi özel kliniğimde hizmet vermekteyim. Çok sayıda Yurtdışı eğitim programlarına katıldım. Çok iyi derecede İngilizce iyi seviyede Almanca biliyorum.
Çalıştığı Kurumlar
Mustafa Melih Gürcan Muayenehanesi, Manisa (Muayenehane)
Adres : Yarhasanlar Mahallesi 2301 Sokak No: 2/2 (Belediye Su İşleri Müdürlüğü Karşısı) Merkez
Opr.Dr. Mustafa Melih Gürcan randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Muayenehane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adenoid Ağız Boşluğu Kanseri Ağız Yaraları Akustik Nöroma Akut Sinüzit Alerji Allerjik Rinit Anosmi (Koku Alamama) Bademcik Hastalıkları Bademcik İltihabı Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Baş ve Boyun Kanserleri Beta Mikrobu Beyin Omurilik Sıvısı Kaçaklar Boğaz Ağrısı Boğaz Enfeksiyonu Boğaz İltihabı Burun Ahtapotu Burun Akıntısı Burun Hastalıkları Burun Kanaması Burun Şekil Bozukluğu Burun Tıkanıklığı Burun Tümörü Burun Yangısı Deviasyon Dış Kulak İltihabı Eksternal Otit Faranjit Geniz Akıntısı Geniz Eti Problemi Gırtlak Kanserleri Gribal Enfeksiyon Grip Guatr Guatr (yumrulu) Hipofiz Tümörü Horlama İşitme Kaybı Kabakulak Kepçe Kulak Sorunu Kırıklar Kist Koanal Atrezi (Doğumsal Burun Kolesteatom Konka Büyümesi Kristallerin Kulakta Yer Değiş Kronik Otit Kronik Sinüzit Kulak Ağrısı Kulak Ağrısı (otalji) Kulak Akıntısı Kulak Çınlaması Kulak Enfeksiyonları Kulak Hastalıkları Kulak İltihabı Kulak Kiri Kulak Zarı Delinmesi Lenfadenit Meniere Menyer Nazal Polip Nazal Septum Deviasyonu Nazal Valv Yetmezliği Nazofarenks Nefes Darlığı Nefes Kokusu Orta Kulak İltihabı Orta Kulakta Sıvı Toplanması Otit (kulak Yangılanması) Otitis Media Otoskleroz Ödem Öksürük Paslıdil Petroz Apeks Polip Rinoplasti Sağırlık-Dilsizlik Septisemi Ses Kısıklığı Septum Deviasyonu Ses Kaybı Ses Kısıklığı Ses Sağlığı Sinüs Tümörü Sinüzit Soğuk Algınlığı Solunum Yolu Enfeksiyonu Tonsillit Tükürük Bezi Kanserleri Tükürük Bezi Tümörleri Uyku Apnesi Uykuda Solunum Durması Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Üsye Veba Vertigo Wegener Granülomatoz Yağ Bezesi Yutak Apsesi Yutak Felci Yutak Kanseri Yutma Güçlüğü Yutma Zorluğu Yüz Felci
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
5036
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Gürcan’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Mustafa Melih Gürcan
Opr.Dr. Mustafa Melih Gürcan
Kulak Burun Boğaz
Mustafa Melih Gürcan Muayenehanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Mustafa Melih Gürcan
Opr.Dr. Mustafa Melih Gürcan
Kulak Burun Boğaz
Mustafa Melih Gürcan Muayenehanesi
Mustafa Melih Gürcan

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT