Eniyihekim.com

Doç.Dr. Süleyman Rüştü Çaylı

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 3 yorum bulunmaktadır.
  • Mehmet ÇETİN tarafından:
    Kardeşimde 10 ay önce talihsiz bir olaydan ötürü boyun kırığı meydana gelmişti. Adıyaman, Gaziantep, Diyarbakır ve Malatya'daki hastanelerin birçoğuna gittik.Doktorların bir bölümü ameliyatsız geçer bir bölümü de tek çare amelliyat dediler. Hastamızın durumuda gittikçe kötüye gidiyor, sol tarafı bayağı güçsüzleşmiş, yürüyemez, kolunu hareket ettiremez duruma gelmişti. Yapılacak olan ameliyatta çok riskli ve her türlü sonucu olabilecek bir ameliyattı. Bayağı doktor araştırdık. Genel kanı prof. dr Süleyman Çaylı'nın iyi bir doktor olduğuydu. Biz de Önce Allah'a Sonra da prof. dr Süleyman Çaylı'ya güvendik. Yaklaşık bir ay önce ameliyyatı yaptık. Çok şükür ameliyat sorunsuz geçti. Ameliyat sonrasında da hem doktorumuz hem hastane ekibi sorunlarımız olduğunda ilgilendiler. Kardeşim şuan çok iyi durumda. Allah prof. dr Süleyman Çaylı'yı başımızdan eksiik etmesin.Dualarımız sizinle hocam.
  • Demet can tarafından:
    Akromegali hastaligi sebebeiyle gittigimiz inönü üniversitesi beyin cerrahi bölümünde abime hipofiz adenom ameliyatini başari ile yapan süleyman çayli hocaya ve ekibine sonsuz teşekkürler. İyiki varlar. Onlar hepimizin gururu. Kıymetlerini bilelim
  • Akın Önen tarafından:
    Ben 35 yıldan beri Almanyanın Münih kentinde yaşıyorum, uzun yıllar Akromegalie hastalıgından dolayı agrılar ve acılar çektim. (Hıpofiz bezinde Makroadonem >1 cm.), Almanyada en az 20 kez yıllar içerisindeki agrılarımdan dolayı Doktorlara gittim, hastanelerde yattım, vucudumdaki organların büyümesinden dolayı artık rahat nefes alamaz olmuştum (Büyüyen Dil) Uyku Apnesinden dolayıda CPAP aletsiz uyumam mümkün degildi. Malatya İnönü Üniversitesi Beyin Cerrahi Bölümünde Sayın Prof. Dr. Süleyman Rüştü Çaylı tarafından Hipofiz bezindeki cerrahi müdahaleyle (Burundan yapılan Mıcrochrurgıe ) ameliyatın ilk gününden itibaren tüm sağlıgıma kavuştum ve ameliyattan 3 gün sonrada İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinden taburcu oldum. Sayın Prof. Dr. Süleyman Rüştü Çaylı beye büyük beceri ve Bilgisinden dolayı teşekkür eder, daha nice degerli Beyin Cerrahları yetiştirmesi dilegiyle . Akın Önen Dipl. Volkswirt
Doktor hakkında toplam 3 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
3 kişi Doç.Dr. Süleyman Rüştü Çaylı için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi, Malatya (Tıp Fakültesi)
Adres : ELAZIĞ YOLU MALATYA
Tel : 422 3410660
Fax : 3410729
Yatak Sayısı : 778 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Tıp Fakültesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Eeg(Elektroensefalografi) Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrocerrahi Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon Minimal Invaziv Cerrahi MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Omurga Cerrahisi Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Radyoterapi Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Doc.Dr. ÖZKAN ATEŞ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Malatya
Doc.Dr. AYHAN KOÇAK
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Malatya
Opr.Dr. BÜLENT BOZYİĞİT
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Malatya
Opr.Dr. METİN ŞENER
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Malatya
Opr.Dr. EROL DURAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Malatya
Opr.Dr. MUSTAFA NEVZAT FİRİDİN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Malatya
Ass.Dr. CENGİZ GÖLÇEK
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Malatya
Opr.Dr. VATAN TAYFUR
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Malatya
Opr.Dr. ŞÜKRÜ İNAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Nevşehir
Opr.Dr. BURHAN ORZAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Malatya
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
8151
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Çaylı’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!