Uzm.Dr.

Mahmut Serhan Akkuş

Embriyoloji ve histoloji

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  eşim doktora gitmek istemiyordu yalvar yakar götürdüm serhan bey cümleleri seçerek öyle bir konuştu ki heran onu yetiştiren ona emeği geçen herkese dua ediyorum oğlum olursa adını koyacağım inş.

 • çok memnunum

  doktorluk mesleğinin hakkını veriyor..iyi bir tüp bebek uzmanı.

 • çok memnunum

  insana güven veriyor. size doktorunuz olarak birşeyler söylediğinde veya uyguladığında, bilgisini dolu dolu hissediyorsunuz. sadece hekim değil, aynı zamanda Allahın bizlere yardım etmesi için görevlendirdiği biri bence..

 • çok memnunum

  Güleryüzlü,anlayışlı,bilgili,çalışkan bir hekim.KONUŞMAYA BAŞLADIĞI AN İYİLEŞİYOR İNSAN SANKİ.

 • çok memnunum

  hacettepe tıp fakültesinin yetiştirdiği çok bilgili bir doktor.Herşeyden önce İNSAN.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Tangül Şan - Embriyoloji Ve Histoloji, Aylin Yaba Uçar - Embriyoloji Ve Histoloji, Oktay Arda - Embriyoloji Ve Histoloji, Tangül Mudok - Embriyoloji Ve Histoloji, İmer Okar - Embriyoloji Ve Histoloji, Ranan Gülhan Aktaş - Embriyoloji Ve Histoloji, Esra Çikler - Embriyoloji Ve Histoloji, Serap Şanlı Şirvancı - Embriyoloji Ve Histoloji, Murat Serkant Ünal - Embriyoloji Ve Histoloji, Şule Çetinel - Embriyoloji Ve Histoloji, Pınar Turan - Embriyoloji Ve Histoloji, Feriba Turhan Eryılmaz - Embriyoloji Ve Histoloji, Tülay İrez - Embriyoloji Ve Histoloji, Mahmut Serhan Akkuş - Embriyoloji Ve Histoloji, Canan Hürdağ - Embriyoloji Ve Histoloji, Evrim Ünsal - Embriyoloji Ve Histoloji