Prof. Dr.

Mahmut Mutlu

Ortopedi ve travmatoloji

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    sayın hocama sonsuz teşekkürler.gerçekten çok mütavazi ve hastasının sorununu çözmek adına elinden geleni yapmaktadır.babamın kaza sonucu diz kapagı kullanılmaz haldeyken protez takarak kısa bir sürede ayaga kalkmasını saglamıştır.işinin tam uzmanı.mahmut hocamız gibileri allah basımızdan eksik etmesin minnettarız.

  • çok memnunum

    Bu yaşıma kadar gördüğüm hastasıyla gerçekten ilgilenen tek doktor.herhalde 10 gün içerisinde 7kez görmüştür beni.teker teker sordu bütün ağrılarımi. Ağrının kaynağını araştıran tek doktor..onunla tanismasaydim su anda ağrılara mahkum olduğuma inanarak yaşıyor olacaktım ki bazı kendini bilmezler buna inandirmislardi beni. Iyi ki varsınız. .

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Mustafa Akar - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ahmet Sudi Özbakır - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hüsrev Alizade Aras - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mustafa Deveci - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yakup Ekinci - Ortopedi Ve Travmatoloji, Yüksel Kavcu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ali Baktır - Ortopedi Ve Travmatoloji, Eyüp Selahattin Karakaş - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hüseyin Örgü - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mesut Özbek - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mustafa Türkmen - Ortopedi Ve Travmatoloji, Erdal Uzun - Ortopedi Ve Travmatoloji, Levent Büyükpatır - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Halıcı - Ortopedi Ve Travmatoloji, Koçtürk Yıldırım - Ortopedi Ve Travmatoloji, İbrahim Gürel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Turan Bilge Kızkapan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mithat Öner - Ortopedi Ve Travmatoloji, Ali Nihat Erdoğan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Oğuz Temizyürek - Ortopedi Ve Travmatoloji