Prof. Dr.

Mahmut Mutlu

Ortopedi ve travmatoloji

Randevu takvimini iste

Görüş ekle

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    sayın hocama sonsuz teşekkürler.gerçekten çok mütavazi ve hastasının sorununu çözmek adına elinden geleni yapmaktadır.babamın kaza sonucu diz kapagı kullanılmaz haldeyken protez takarak kısa bir sürede ayaga kalkmasını saglamıştır.işinin tam uzmanı.mahmut hocamız gibileri allah basımızdan eksik etmesin minnettarız.

  • çok memnunum

    Bu yaşıma kadar gördüğüm hastasıyla gerçekten ilgilenen tek doktor.herhalde 10 gün içerisinde 7kez görmüştür beni.teker teker sordu bütün ağrılarımi. Ağrının kaynağını araştıran tek doktor..onunla tanismasaydim su anda ağrılara mahkum olduğuma inanarak yaşıyor olacaktım ki bazı kendini bilmezler buna inandirmislardi beni. Iyi ki varsınız. .

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Eyüp Selahattin Karakaş - Ortopedi Ve Travmatoloji, Zafer Karagöz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Fatih Vatansever - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mahmut Argün - Ortopedi Ve Travmatoloji, Turan Bilge Kızkapan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Fatih Doğar - Ortopedi Ve Travmatoloji, Hüsrev Alizade Aras - Ortopedi Ve Travmatoloji, Erdal Uzun - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mustafa Akar - Ortopedi Ve Travmatoloji, Levent Büyükpatır - Ortopedi Ve Travmatoloji, İbrahim Gürel - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mustafa Özçamdallı - Ortopedi Ve Travmatoloji, Tuncay Berk - Ortopedi Ve Travmatoloji, Fırat Ozan - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mehmet Akif Gökçe - Ortopedi Ve Travmatoloji, Oğuzhan Çimen - Ortopedi Ve Travmatoloji, Mustafa Altuner - Ortopedi Ve Travmatoloji, Murat Baloglu - Ortopedi Ve Travmatoloji, Kaan Gürbüz - Ortopedi Ve Travmatoloji, Tuhan Kurtulmuş - Ortopedi Ve Travmatoloji