Prof. Dr.

Mahmut Mutlu

Ortopedi ve travmatoloji

Soru sorun Randevu takvimini isteyin

Adresler

 • 119
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  3
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

 • Mahmut Mutlu Muayenehanesi

  Millet Caddesi Belediye Durmaz İşhanı No:309, Melikgazi
  Kayseri

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  2010 yılında kalça protezi ameliyatı oldum, ameliyat öncesi günlerimi hatırlamak dahi istemiyorum çünkü 100m mesafe bana 1km gibi geliyordu ve topallıyordum. Şimdi diğer sporları yapabildiğim gibi güreş dahi yapabiliyorum. Yaşam kalitem tamamen değişti, Allah Prof.Dr.Mahmut Mutlu ve ekibinden razı olsun. Bu tip rahatsızlığı olana hiç düşünmeden gitmelerini şiddetle tavsiye ederim, rahat olun bu tavsiyemden dolayı bana da dua beklerim. Şifa arayan herkese geçmiş olsun, Doktor bey ve ekibine de Allah ne muratları varsa versin.

 • çok memnunum

  sayın hocama sonsuz teşekkürler.gerçekten çok mütavazi ve hastasının sorununu çözmek adına elinden geleni yapmaktadır.babamın kaza sonucu diz kapagı kullanılmaz haldeyken protez takarak kısa bir sürede ayaga kalkmasını saglamıştır.işinin tam uzmanı.mahmut hocamız gibileri allah basımızdan eksik etmesin minnettarız.

 • çok memnunum

  Bu yaşıma kadar gördüğüm hastasıyla gerçekten ilgilenen tek doktor.herhalde 10 gün içerisinde 7kez görmüştür beni.teker teker sordu bütün ağrılarımi. Ağrının kaynağını araştıran tek doktor..onunla tanismasaydim su anda ağrılara mahkum olduğuma inanarak yaşıyor olacaktım ki bazı kendini bilmezler buna inandirmislardi beni. Iyi ki varsınız. .

 • çok memnunum

  Sayın hocama geçen yıl diz protez ameliyatı oldum. iyikide oldum çünkü şuanda yeniden doğmuş gibiyim. Allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin..