Uzm.Dr.

M. Süleyman Atabek

Çocuk psikiyatrisi

Randevu Hattı: 0850 333 0 344

Randevu al

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  İlgili ve güleyüzlü doktoruma sevgiler...

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

 • 14 yaşındaki oğlumla sorunlar yaşıyoruz. 7 yıl dehb tedavisi gördü. concerta 36 kullandı. bu yıl ergenlikten mi neden bilmiyorum, hiç söz dinlemiyor. yanlış arkadaşlıklar kurdu. ailesi olarak kesinlikle bizi dinlemiyor. sürekli arkadaşlarıyla sokaklarda geziyor. eve gece yarıları geliyor. evde yalnızca internetten arkadaşlarıyla yazışıp , yamak yiyor, uyuyor sonra da çekip gidiyor. ne yapacağımızı şaşırdık. çaresiz durumdayız. bize çok küfürlü ve ağır konuşuyor. sert çıkınca eve gelmemekle tehdit ediyor. ne yapalım, ne öneririsiniz?

  Tarafından soruldu • 07 ağustos 2013
 • Hocam 6 yaşında bir oğlum var. Bu sene 1. sınıfa başladı. 3 yaşından itibaren kreşe gitti. Öğretmenleri uyumlu bir çocuk olduğunu söylediler. Ancak oğlum isteklerini ağlayarak ifade ediyor. Yapılmadığı zaman ağlamasının şiddetini arttırıyor, öfkeleniyor, bazen de kendini yere atıyor. Bizimle pazarlık ediyor. Okulda öğretmeni çabuk sıkıldığını, yaşının küçük olduğunu söylüyor. Benle birlikte iken ödevlerini güzel yapıyor. Ancak okulda karalayıp geçiyor. Nedenini konuştuğumda güzel yaparsa uzun süreceğini ve teneffüse çıkamayacağını, bu nedenle hızlı yaptığını ve çirkin olduğunu söylüyor. Ben Bandırma'da yaşıyorum. Bu konuda bana yol gösterirseniz sevinirim. İyi çalışmalar diliyorum.

  Tarafından soruldu • 01 ekim 2013
 • merhaba 23 aylık oğlum var fakat bir iki kelime dışında pek konuşmuyor. Genellikle anlamsız şeyler söylüyor. Bir de dikkat sorunumuz var gibi sanki. Birşey söylediğinde duymamazlıktan geliyor. Doğduğunda işitme testi yapılmıştı bir sorun çıkmamıştı. Bazen oyuncaklarıyla oyun kurup çok güzel oynuyor ama bazen de nerde zarar Kağan orda. Uzak tutmaya çalıştığım her yere saldırıyor genel anlamda çok hareketli. Kıyaslama yapmak istemesemde onun yaşındakilerden konuşması çok geride.Televizyonda bazı programları çok izliyor. Ama aynı dikkati bizimle oynarken ya da birşeyler öğretmek isterken göstermiyor. ben çalışan bir anneyim gündüz bakıcıyla birlikte onlarda ilgileniyor gerçekten. Bilinçli yaklaşıyorlar televizyon hariç. Bana çok bağlı çalıştığım için çok zaman ayıramıyorum akşamları beraberiz sadece evde olduğum sürece birlikte zaman geçirmeye çalışıyoruz.Acaba bu yüzden mi geri kaldı yoksa her çocuğun gelişimi farklı mı. Teşekkür ederim şimdiden bana yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten çok kaygılıyım bu konuda iyi günler diliyorum.

  Tarafından soruldu • 15 kasım 2013

Soru sorun

Sorunuz (isminiz gözükmeden) doktorun profilinde yayınlanacak

Benzer uzmanlara göz at: Suna Taneli - Çocuk Psikiyatrisi, Yeşim Taneli - Çocuk Psikiyatrisi, Dinçer Yılmaz - Çocuk Psikiyatrisi, Başaran Sezer - Çocuk Psikiyatrisi, Seçıl Gassaloğlu - Çocuk Psikiyatrisi, Hacer Rüzgar - Çocuk Psikiyatrisi, Pınar Vural - Çocuk Psikiyatrisi, M. Süleyman Atabek - Çocuk Psikiyatrisi, Emel Sarı Gökten - Çocuk Psikiyatrisi, Hatice Akova - Çocuk Psikiyatrisi, İsmaıl Yasır Kırtıl - Çocuk Psikiyatrisi, Seçıl Gassaloğlu - Çocuk Psikiyatrisi, Mehmet Erdem Uzun - Çocuk Psikiyatrisi, Özgür Deniz - Çocuk Psikiyatrisi, Bengü Teke - Çocuk Psikiyatrisi, Ömer Kocael - Çocuk Psikiyatrisi, Numan Doğuer - Çocuk Psikiyatrisi, Hüseyin Uslu - Çocuk Psikiyatrisi