Prof. Dr.

Levent Sennaroğlu

Kulak burun boğaz

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  25 yıldır muzdarip olduğum OTOSKLEROZ işitme kaybımı sorunsuz bir ameliyatla çözmüştür. Kendilerine teşekkür ediyor ve benim gibi işitme kaybı olanlara şiddetle hocama başvurmalarını tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  1 Ağustos 2014 tarihinde doktor bey tarafından kulak ameliyatı oldum.Çok zor olmasına rağmen çok güzel ameliyat geçirdim.Üç küçük çocuk annesiyim ve sağlıklı bir şekilde işime de gidiyorum çocuklarımla da ilgileniyorum.Tek kelimeyle mükemmel bir doktor Allah (C.C.) ondan razı olsun bizlere de doktor bey gibi hayırlı evlat nasip etsin inşallah.

 • çok memnunum

  LEVENT BEY,KIZIM YAĞMUR'UN COCHLEAR IMPLANT AMELİYATINI YAPTI.HİÇBİR SORUNLA KARŞILAŞMADAN İYİLEŞME SÜRECİNİ TAMAMLAMAK ÜZERE.CİHAZIN DIŞ PARÇASININ DA AYARLARI YAPILDI,KULLANMAYA BAŞLADI.KENDİSİNE SONSUZ MİNNETTARIM.SAĞOLSUN VE UZUN YILLAR VAROLSUN.

 • çok memnunum

  Merhabalar bende kolesteatoma vardı. Doktorum bana mastoidektomi ameliyatı öneri. Ben de öneride uykum ve ameliyat oldum. İltihap çok ilerlemiş. Ama yine de başarılı bir ameliyat yaptı. Teşekkürler hocam. ..

 • çok memnunum

  Annemin uzun süre teşhis edilemeyen baş dönmelerine (vertigo) teşhis koyan ve tedavi edip bizi normal hayatımıza kavuşturan doktorumuza minnettarrız. Allah kendisine sağlıklı, huzurlu ve uzun yıllar nasip etsin. İyiki varsınız!

 • çok memnunum

  Kronik orta kulak iltihabi ameliyatimi cok basarili bir sekilde yapti. Tesekkur ederim.

 • çok memnunum

  süper bir doktor kulak ameliyatı oldum çok memnun kaldım tavsiyr ettiğim arkadaşlarda çok memnun kaldı doktoruma teşekkürler

 • çok memnunum

  süper profesyonel işinin ehli bir hocadır kızımın koklear implant ameliyatını sorunsuz yaptı herkese gönül rahatlıyla tavsiye ederim.H ocam allah razı olsun sizden.teşekkür ederim. emrullah şenol

 • çok memnunum

  Kulak ameliyatı oldum. duymayan kulağımı sorunsuz onardı... çok teşekkür ederim..

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ibrahım Özcan - Kulak Burun Boğaz, Kerim Özertuğrul - Kulak Burun Boğaz, Cafer Özdem - Kulak Burun Boğaz, Sami Engin Muz - Kulak Burun Boğaz, Elif Özer - Kulak Burun Boğaz, Asif Selimov( Selimoglu) - Kulak Burun Boğaz, Serdar Ali Elkıran - Kulak Burun Boğaz, Togay Müderris - Kulak Burun Boğaz, Mehmet Ruhi Koç - Kulak Burun Boğaz, Sergül Ulus - Kulak Burun Boğaz, Muhsin Noyan Keskin - Kulak Burun Boğaz, Erdinç Kanımtürk - Kulak Burun Boğaz, Hakan Tutar - Kulak Burun Boğaz, Bahri Demirel - Kulak Burun Boğaz, Hasan Mete İnançlı - Kulak Burun Boğaz, Mehmet Ali Çetin - Kulak Burun Boğaz, Bektaş Veli Kaya - Kulak Burun Boğaz, Behçet Tarlak - Kulak Burun Boğaz, Yaşar Barut - Kulak Burun Boğaz, Uğur Yıldız - Kulak Burun Boğaz
Online randevu alabileceğiniz doktor

Eren Taştan

Kulak Burun Boğaz

Randevu al