Uzm.Dr.

Levent Şahin

Fiziksel tıp ve rehabilitasyon

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Tek kelimeyle en iyisi. Ben muayene için istanbuldan kendisine gidiyorum. Bir sürü doktora gittim İstanbul'da ve Antalya'da Levent Şahin kesinlikle mükemmel. Şuan yıllardan sonra çok iyiyim. Mükemmel bir doktor.

  • çok memnunum

    ilgisi ve tanıları mükemmel.pek cok doktora gitmeme rağmen kısa sürede tanımı koyup uyguladığı tedaviylede beni sağlığıma kavusturdu. tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

    Mesleğinin gereğini ve hakkını layıkıyle veren.teşhisini.rahatsızlığınızı detaylı tıbbi teknik araştırma sonucu ile pekiştirip tedavi yöntemi uygulayan değerli demenin ötesinde bir doktor.Sayesinde hayata gülümseyerek bakıyorum kendilerine müteşekkirligi borc bilirim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Meral Bilgilisoy Filiz - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Tuğçe Balcı - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Nurhan Kumbul Sarıoğlu - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Osman Öz - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Ayşe Meltem Özütok Akman - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Evrim Birgül Birgül İğrek - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Çınar Çeken Yıldırım - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Didem Özsüer - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Kazım Doğan - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Levent Şahin - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Halil Hakan Özkan - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Zeynep Kesim Şen - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Emel Kolukısa - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Aslıhan Sever - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Naime Ayvacıoğlu Bayram - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Sibel Çubukçu Fırat - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Serpil Demir Tuna - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Sevcan Uğur - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Volkan Arıkan - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Özge Gülsüm İlleez - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon