Uzm.Dr.

Levent Şahin

Fiziksel tıp ve rehabilitasyon

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Tek kelimeyle en iyisi. Ben muayene için istanbuldan kendisine gidiyorum. Bir sürü doktora gittim İstanbul'da ve Antalya'da Levent Şahin kesinlikle mükemmel. Şuan yıllardan sonra çok iyiyim. Mükemmel bir doktor.

  • çok memnunum

    ilgisi ve tanıları mükemmel.pek cok doktora gitmeme rağmen kısa sürede tanımı koyup uyguladığı tedaviylede beni sağlığıma kavusturdu. tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

    Mesleğinin gereğini ve hakkını layıkıyle veren.teşhisini.rahatsızlığınızı detaylı tıbbi teknik araştırma sonucu ile pekiştirip tedavi yöntemi uygulayan değerli demenin ötesinde bir doktor.Sayesinde hayata gülümseyerek bakıyorum kendilerine müteşekkirligi borc bilirim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Emel Kolukısa - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Ayşegül Kokino Karahan - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Naci Kartal - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Nilüfer Balcı - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Selkin Muluk Yılmaz - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Didar Kocatüfek - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Erdoğan Güler - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Osman Yerebakan - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Arzu Sağtaş - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Bülent Göktan Sayar - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Evrim Birgül Birgül İğrek - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Ümran Zorlu Barut - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Fevzi Güngör - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Sibel Çubukçu Fırat - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Volkan Arıkan - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Neriman Torgay - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Didem Özsüer - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Adem Bilgin - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Murat Tunç - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Sevcan Uğur - Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon