Doç.Dr.

Levent Işıkay

Üroloji

Randevu al

Benzer doktorlar

Hizmetler

daha fazla

Hakkımda

Hastalıklar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Levent Işıkay beyle sağlık anlamında çok sıkıntılı olduğumuz bir dönemde, arkadaş tavsiyesi ile tanıştık. babamın böbrek taşları idrar yollarında birikmiş, ayrıca protat sorunu da vardı. çok başarılı ameliyat geçirdi, tedavi ve takibi halen devam ediyor. Yaklaşık 10 yıldır artık aileden biri gibi oldu kendisi. her zaman danışabildiğimiz, yardım ve tavsiyelerini esirgemeyen kibar ve anlayışlı doktorumuza çok teşekkür ederiz.

  • çok memnunum

    ben yemek firmasında 11 yıl aşçılık yapmış bulunmaktayım.hocamın çok mütavazi bir insan olduğunu biliyorum çok da iyi bir hekim olduğunu biliyorum.kendisini canı gönülden kutlar başarılarının devamını dilerim.aynı zamanda benim doktorumdur.

  • çok memnunum

    Hastaneniz oroloji polikıliniğinde 28 Nisan 2011 tarihinde geçirmiş olduğum Başarılı Radikal Prostat ameliyatından dolayı başta şahsınız olmak üzere Asistan Mehmet Emin Şirin'e Teşekkürlerimi sunar başarılarınızın devamını dilerim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Fazıl Tuncay Akı - Üroloji, Yasin Aydoğmuş - Üroloji, Erol Özdiler - Üroloji, Mustafa Cenk Yılmaz - Üroloji, Levent Işıkay - Üroloji, Zuhal Akalın - Üroloji, Ahmet Gür - Üroloji, Rüstem Savcı - Üroloji, Ziya Akbulut - Üroloji, Murat Baykam - Üroloji, Eray Hasırcı - Üroloji, Bülent Akdoğan - Üroloji, Ramazan Münür Akar - Üroloji, Mahmut Hakan Erdoğan - Üroloji, Serhat Liceoğlu - Üroloji, Ali Karakoç - Üroloji, Ali İhsan Arık - Üroloji, Yamaner Işık - Üroloji, Taner Çavumirza - Üroloji, Ergun Övül - Üroloji