Uzm.Dr.

Külal Çukurova

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Görüş ekle

Randevu al

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Külal Hanım'a ikizlerime hamileyken bir hemşire arkadaşımın tavsiyesiyle gitmeye başladım. Hamilelik dönemim ve doğumdan sonra da ilgi ve alakasından memnun oldugum için hep O'na gittim. Kendisi, güler yüzü ve arkadaşca tavırlarıyla hastalarını rahatlatan, ilgi ve alakasıyla güven veren bir doktordur. Bilgi ve tecrübeleriyle bu güne kadar yanıldıgını görmedim.12 yıldır çok memnunum. Kendisine teşekkürediyor başarılarının devamını diliyorum.

  • çok memnunum

    Kendim de bir doktorum.Bu yuzden cok fazla doktor tanidim.Kulal hanim tanidigim en pozitif,en enerjik,en guleryuzlu ve en guvenilir doktor.2 defa dogum yaptim ve gerek gebelik surecinde gerekse dogum sirasinda ilgisi ve bilgisi sayesinde hic endise duymadim.Cok degerli bir hekim.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

    Külal Hanımla bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım.Daha önce bir çok dr. değiştirmiştim ama Külal Hanımın ilgi,alaka ve bilgisi sayesinde zor geçen hamilelik dönemimi çok güzel bir netice ile dünya tatlısı bir kız çocuk ile sonuçlandırdık. kızım şimdi 4.5 yaşında ben hala dr.umu değiştirmedim.Rahatlıkla kendinizi emanet edebileceğiniz son derece pozitif, işinde uzman, harika bir doktor.Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Ahmet Zeki Işık - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tunç Pınar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Recep Emre Okyay - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gökalp Tokaç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Çiğdem İspahi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mustafa Bağcı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ömer Demirtaş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Görüş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Alev Timur - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Adnan Keklik - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Dilek Uysal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Bülent Dutsağ - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, İnci Ünal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Murat Ulukuş - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Medine Meltem Adalıoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Azra Arıcı Özkan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ferit Soylu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayşin Dursun Akdoğan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Erdal Aktan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zekiye Fulya Safati Alpaslan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum