Uzm.Dr.

Külal Çukurova

Kadın hastalıkları ve doğum

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Randevu al

Benzer doktorlar

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Külal Hanım'a ikizlerime hamileyken bir hemşire arkadaşımın tavsiyesiyle gitmeye başladım. Hamilelik dönemim ve doğumdan sonra da ilgi ve alakasından memnun oldugum için hep O'na gittim. Kendisi, güler yüzü ve arkadaşca tavırlarıyla hastalarını rahatlatan, ilgi ve alakasıyla güven veren bir doktordur. Bilgi ve tecrübeleriyle bu güne kadar yanıldıgını görmedim.12 yıldır çok memnunum. Kendisine teşekkürediyor başarılarının devamını diliyorum.

  • çok memnunum

    Kendim de bir doktorum.Bu yuzden cok fazla doktor tanidim.Kulal hanim tanidigim en pozitif,en enerjik,en guleryuzlu ve en guvenilir doktor.2 defa dogum yaptim ve gerek gebelik surecinde gerekse dogum sirasinda ilgisi ve bilgisi sayesinde hic endise duymadim.Cok degerli bir hekim.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

    Külal Hanımla bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım.Daha önce bir çok dr. değiştirmiştim ama Külal Hanımın ilgi,alaka ve bilgisi sayesinde zor geçen hamilelik dönemimi çok güzel bir netice ile dünya tatlısı bir kız çocuk ile sonuçlandırdık. kızım şimdi 4.5 yaşında ben hala dr.umu değiştirmedim.Rahatlıkla kendinizi emanet edebileceğiniz son derece pozitif, işinde uzman, harika bir doktor.Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Aral Özbal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Hakan Sabırlı - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zühre Dilek Koca Yargıç - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zeynep Atgüden - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Murat Polat - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mesut Eraybat - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ferruh Acet - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Müjgan Ertürk - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Alev Timur - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Altundağ - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kemal Uçar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Hamdi Akkoca - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cavit Mete Tarcan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sümeyra Tatar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Gonca Aksoy Bilici - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sait Yücebilgin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Şenay Aycan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yeter Aydın Dingil - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nuri Yıldırım - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Tunç Pınar - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Mustafa Alihanoğlu

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al