Uzm.Dr.

Külal Çukurova

Kadın hastalıkları ve doğum

Senin profilin mi? Yönetimi devral! Bilgileri düzenle

Randevu al

Hasta görüşleri

Görüş ekle
  • çok memnunum

    Külal Hanım'a ikizlerime hamileyken bir hemşire arkadaşımın tavsiyesiyle gitmeye başladım. Hamilelik dönemim ve doğumdan sonra da ilgi ve alakasından memnun oldugum için hep O'na gittim. Kendisi, güler yüzü ve arkadaşca tavırlarıyla hastalarını rahatlatan, ilgi ve alakasıyla güven veren bir doktordur. Bilgi ve tecrübeleriyle bu güne kadar yanıldıgını görmedim.12 yıldır çok memnunum. Kendisine teşekkürediyor başarılarının devamını diliyorum.

  • çok memnunum

    Kendim de bir doktorum.Bu yuzden cok fazla doktor tanidim.Kulal hanim tanidigim en pozitif,en enerjik,en guleryuzlu ve en guvenilir doktor.2 defa dogum yaptim ve gerek gebelik surecinde gerekse dogum sirasinda ilgisi ve bilgisi sayesinde hic endise duymadim.Cok degerli bir hekim.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

    Külal Hanımla bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım.Daha önce bir çok dr. değiştirmiştim ama Külal Hanımın ilgi,alaka ve bilgisi sayesinde zor geçen hamilelik dönemimi çok güzel bir netice ile dünya tatlısı bir kız çocuk ile sonuçlandırdık. kızım şimdi 4.5 yaşında ben hala dr.umu değiştirmedim.Rahatlıkla kendinizi emanet edebileceğiniz son derece pozitif, işinde uzman, harika bir doktor.Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Benzer uzmanlara göz at: Zeynep Atgüden - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sefa Kelekçi - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cengiz Aydın - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kıvanç Bilici - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Kulhan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Serkan Güçlü - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Zeynep Korkmaz - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yeşim Bülbül Baytur - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Levent Molva - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Cemal Engin Sarp - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Münire Çavuşoğlu - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Funda Göde - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Sevim Kalsen - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ahmet Güler - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Atilla Asaf Köksal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Murat Alan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Mehmet Bal - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Nurettin Ersöz İnce - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ayşin Dursun Akdoğan - Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Emre Gültekin - Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Online randevu alabileceğiniz doktor

Mustafa Alihanoğlu

Kadın Hastalıkları Ve Doğum

Randevu al