Prof. Dr.

Korhan Taviloğlu

Genel cerrahi

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333 0344

Profesör Doktor Korhan Taviloğlu, lise eğitimini Robert Koleji’nde almıştır. Daha sonrasında ise 6 yıllık tıp eğitimini almak üzere İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi’ne giren Taviloğlu, uz... daha fazla

Randevu al

Hizmetler

Hakkımda

Hakkımda

Profesör Doktor Korhan Taviloğlu, lise eğitimini Robert Koleji’nde almıştır. Daha sonrasında ise 6 yıllık tıp eğitimini almak üzere İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi’ne giren Taviloğlu, uzmanlığını ise yine aynı fakültenin Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda almıştır. Uzmanlığını aldıktan sonra yine aynı fakülte ve aynı anabilim dalında doçentlik ve profesörlük ünvanlarını alan Korhan Taviloğlu’nun 600’den fazla bilimsel çalışması mevcuttur. 50 ‘den fazla uluslararası bilimsel makale, 40’tan fazla kitap bölümü yazarlığı ve buna ek olarak da 6 tane kitap editörlüğü vardır. Kendi muayenehanesinde Genel Cerrahi alanında sağlık hizmeti veren Profesör Doktor Korhan Taviloğlu, yabancı dil olarak İngilizce ve Almanca bilmektedir. Taviloğlu yirmiden fazla tıbbi derneğin üyeliğini yapmaktadır. Profesör Doktor Taviloğlu, uzmanlık sonrası eğitimlerinin bir kısmını ise Baylor College of Medicine-Houston-ABD ve Robotik Cerrahi eğitimini Strasbourg-Fransa’da, Lazer Cerrahisi eğitimini ise İspanya’nın Madrid şehrinde almıştır.

Korhan Taviloğlu ile yapmış olduğumuz röportaj:
Merhabalar Hocam, öncelikle sizi ağırladığımız için memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz. Nasılsınız, iyi misiniz?
Teşekkürler, umarım sizler de iyisinizdir.
    Bize kendinizden bahseder misiniz?
1980 yılında Robert Koleji ve 1986 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. 1991 yılında Genel Cerrahi Uzmanı, 1996 yılında Genel Cerrahi doçenti, 2002 yılında Genel Cerrahi Profesörü unvanını aldım. 1987-2009 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesi’nde, 2003-2008 yılları arasında Acıbadem Sağlık Grubu’nda, 2008-2012 yılları arasında Florence Nightingale Sağlık Grubu’nda görev yaptım. 2012 yılından beri kendi muayenehanemde hastalarıma hizmet vermekteyim.
  Vaktinizi oldukça iyi değerlendirmişsiniz. Peki hocam size göre hekimlik nedir? Neden hekim olmayı seçtiniz?
Bence hekimlik, insanlara gereksinimleri olduğunda, bozulan sağlıklarının düzeltilmesine olanaklar ölçüsünde, en iyi şekilde aracı olmaktır. Tıp, kişileri sağlık sorunlarından korumaya olanak sağlayan ve kimi durumlarda hekimlere hastalarına ailelerinden bile yakın olma olanağı sağlayan bir bilim dalıdır.
    Yoğun olmanıza rağmen işinizden memnunsunuz. Peki bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?
Rahmetli dedem ülkemizin ilk Genel Cerrah’larından birisi olduğu için Tıp Fakültesi’ne cerrah olma amacı ile girdim. Koşullar, bu amacıma ulaşmama olanak sağladığı için şanslı sayılırım.
  Sizce hekim olmak için bir insanın hangi vasıflara sahip olması gerekir? Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?
Hekim olmak için sabırlı, çalışkan ve istikrarlı olmak büyük avantaj sağlar. Hekimin sürekli olarak güncel gelişmeleri ve teknolojileri takip etmesi ve yeni koşullara uyum sağlayabilmesi gerekir.
  Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?
28 yıllık meslek yaşantımda her hastamın iyileşmesi sonrası, mutlu ve güzel anılarım oluşmuştur, bu nedenle birini diğerinden ayırmam pek mümkün değil açıkçası.
  Bize alanınızda yaptığınız çalışmalardan biraz söz eder misiniz?
Ben Genel Cerrahi Uzmanlık dalında bağırsak ve makat hastalıkları (kolorektal cerrahi, proktoloji) ile uğraşmakta ve bu alandaki tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştirmekteyim. Ana ilgi konularım: basur (hemoroid), makat çatlağı (anal fissür), makat fistülü, kıl dönmesi, lazer tedavisi, kabızlık, bağırsak sarkması, kolonoskopi, gastroskopi, anal manometri, anal biofeedback, laparoskopik cerrahi, makat sarkması, robotik cerrahi, gaz ve dışkı kaçırma gibi sorunlardır.
  Gördüğümüz kadarıyla yoğun bir doktorsunuz, tedavi için başka şehirlerden gelen hastalarınız oluyor mu? Şayet oluyor ise, bu hastaların tedavilerini ve sonrasındaki takiplerini nasıl gerçekleştiriyorsunuz?
Hastalarımın % 30’u il dışı ve % 10’u ise yurt dışından gelmekte. Bu hastalar için önceden randevu organizasyonu yapıldığı için tanı ve tedavilerini İstanbul’da yaşayan hastalara kıyasla çok daha seri bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ameliyat sonrasında ise ekibimiz tarafından düzenli aralıklarla telefon ve kontrol muayeneleri ile takiplerini gerçekleştirmekteyiz.
  Peki hocam, verdiğiniz değerli bilgiler için, güzel sohbetiniz ve bize vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Son olarak hastalara yönelik tavsiyeleriniz varsa paylaşır mısınız?
Hastalara yönelik en önemli tavsiyem, sorunları ciddi hastalık aşamasına gelmeden, yakınmalar ortaya çıktığında hekime başvurmalarıdır. Bu arada hekim seçimi, tedavinin başarısı açısından önem taşır ve konuya özel çalışan hekime başvurulması durumunda, tedavi başarısının da artacağı bilinmelidir. Önemli olan, tedavi edici hekimlik hizmeti yerine, koruyucu hekimlik hizmeti almaktır. Genelde gözlemimiz, hastaların sıklıkla utanma duygusu nedeni ile hekime geç başvurdukları ve bu nedenle tanı ve tedavide gecikmeler olduğudur. Tedavide başarı için, hekimden çekinmeden başvurmanın önemini bir kez daha vurgulamak isterim.
Prof. Dr. Korhan Taviloğlu

Uyguladığı Teşhis/Tanı Yöntemleri:
Endoskopi
Anal Manometri
Gastroskopi
Kolonoskopi

Hasta görüşleri

Görüş ekle
 • çok memnunum

  Yaklaşık 1994'ten beri süregelen 4. derece kronik iç ve dış basurlarımdan sevgili doktorum sayesinde tamamen kurtulmuş bulunmaktayım. Kendisinin ve Ekibinin gösterdikleri sıcak ilgi için sonsuz teşekkürlerimi bir borç biliyorum. Doktorumu gönül rahatlığıyla tüm dostlara tavsiye ederim. Tekrar teşekkürler Korhan Bey:)

 • çok memnunum

  Ben 36 yaşındayım tamı tamına 3,5 senedir çektiğim bir rahatsızlığım vardı, makatımda çözümünü bir türlü bulamadıkları kasılmalar ağrılar ve dışkılama zorluğu vardı büyük abdesimi el yardımı olmadan yapamaz idim, çok pis bir hastalık doktorlardan aldığım cevap makatımda bir şikayetin olmadığı sen bu işi kafana çok takıyorsun dediler bana, ağrı kesiji ve kremlerle bu 3,5 sene geçti internetten prof dr korhan taviloğlu hocaya ulaştım çalışma sahası makat hastaları olduğunu öğrendim 4 ay önce muayene randovusu alarak yanına gittim bende makatta spazm olduğunu bu hastalığa anismus adını verdiklerini söyledi. Ne yalan söyleyim çok şaşırdım çünkü o dakkaya dek hiçbir doktor bana böyle bir şeyden bahsetmedi, bir ölçüm yamamız gerektiğini bu ölçüm sonucu botox yapılabileceğini söyledi. anlattıkları yorumları o kadar güzeldiki insan doktorum bu işte demeden alamıyor. Bana manometri birde balon testi yaptı makat kaslarım kuvvetli olduğunu ve biz bunu 3 doz botoxla çözeceğini söyledi hemen ölçüm akabinde botoxu yaptırdım bir ayın sonunda ilk şikayetim yarı yarıya azaldı kalan aylardada 2 doz botox bitince şikayetlerim neredeyse bitti. hocam güzel bir diyet programı verdi böylelikle büyük abdesimi normal insanlar gibi çok afedersiniz patır patır yapar hale geldim, Sabahları işime giderken her gün korhan hocama dua ediyorum allah ondan razı olsun.

 • çok memnunum

  2 sene boyunca bana inanılmaz acılar yaşatan, sosyal yaşantımı ciddi ölçüde kısıtlayan kronik anal fissür hastalığından beni kurtaran Hocam. Hastanın kafasındaki tüm soruları yanıtlayan, çok güven veren bir doktor. Ameliyat olmam gerektiğini söyleyince, fazla düşünmeden kolonoskopi+fissür ameliyatımı kendisine yaptırmaya karar verdim. Ameliyat sonrası olabilecek ağrıdan korkanlar için söylüyorum, çatlaktan dolayı çektiğinizin çok çok altında bir şey hissedeceksiniz. Kıyaslanmaz bile. Yanıltıcı yorumlardan ötürü 2 sene boyunca ameliyattan boşuna kaçmış ve kendime çektirmişim. Yarım saat kolonoskopi ve yarım saat de fissür ameliyatı sürdü. Ameliyat sonrası çok kolay geçti. Hastanede yatarken inanamıyordum bu kadar acısız olduğuna. Ertesi gün taburcu oldum ve 1 hafta kadar istirahat sonrası işime geri döndüm. Bu ve benzeri bir hastalık yaşıyorsanız, Korhan Hoca'dan randevu almanızı öneririm. İnanın o acıyı çektiğinize değmez. Değerli Hocam'a ve her zaman güler yüzlü olan ekibine teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  ben 45 yaşındayım 3 yıldır fistül hastasıydım ankarada gitmediğim doktor kalmadı ve bu süreçte 5 defa ameliyat oldum boşaltılan apseleri söylemiyorum bile korhan hocamla 5 önce tanıştım o güzel açıklayıcı yorumları inanın insanı işte bu benim doktorum dedirtiyor insana ve güven veriyor, bana lazerle ameliyat edeceğini söyledim ve umut verdi ama ekledi tekrar etme riskinin olabileceğini diğer doktorlar gibi kesin çözeriz demedi. ve ameliyatımı oldum ameliyattan sonra taburcu olurken hiç ağrım olmadı inanamadım 5 ameliyat tecrübe eden bir inasan olarak buna şaşırmam doğaldı, 4 aya yakın akıntım oldu hocam zaten söylemişti iyleşme sürecinde akıntımın olacağını ve şuan insanın poposunda 3 senedir gazlı bezle dolaşması nedemek bilirmisiniz insan şuan iş hayatım ev hayatım o kadar süperki korhan taviloğlu hocama ve muhteşem ekibine çoook teşekürler hayata döndüm.

 • çok memnunum

  2011 Ocak ayında bebeğim dünyaya yeni gelmişti ve ben fistül hastalığım olduğunu yeni öğrenmiştim.36 haftalık hamile iken perianal abse olarak başlayan rahatsızlığım 1 ay içerisinde fistüle dönüştü ve bu hastalık yüzünden hayatım tam bir kabusa dönüşüverdi. Bebeğimi hiçbir zaman oturarak emziremedim en başta, Daha sonra İzmir ve Manisa üniversite hastanelerinde fistül ameliyatı oldum fakat vücudum operasyon sonrası en fazla 3 ay iyilik hali gösterebiliyordu ve her 3-4 ayda 1 ben yeni bir operasyon geçiriyordum bu şekilde tekrarlayan illet bir hastalık haline dönüşmüştü. Benim talihsizliğim fistülün birçok türü var iken benimkinin iki başlı yani at nalı fistül türü olmasıydı. Bu sebeple gittiğim hiçbir doktor bunun üstesinden gelemedi hiçbiri iyileşmem konusunda umut vermedi umut verenler de kısmi drenajlarla sadece beni 3 ay rahatlatırken kimileri de makat kaslarımın kesilmesinin kaçınılmaz olduğunu bu sebeple ameliyatı yapmak istemediklerini bile açıkça söylediler. Kendimi hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim. Bu şekilde 2,5 yıl bu derdi çekmeye devam ettim. Gitmediğim doktor yapmadığım bitkisel tedavi (macun,krem vs) kalmadı.2.5 yıl boyunca da her gün ılık suda oturma banyosu yapmaya devam ediyordum. Bu şekilde 6 defa fitsül ameliyatı oldum her defasında tekrarlamasının sebebi hiçbir doktorun tam olarak yaranın tam kaynağına müdahale edememesiydi çünkü kendilerine güvenmiyorlardı en başta ve seton ameliyatı geçirmemin şart olduğu söylendi. Ancak İzmir'de ve Manisa'da seton yapacak çok az sayıda doktor vardı bunlardan bir profesöre sadece abse drenajı yaptırdım. Ben Allah'a o kadar dualar ettim ki kimin elinde şifa bulacaksam eğer beni o doktorla karşılaştır şeklinde ve nihayet internet aracılığıyla sevgili Korhan Hocamı buldum. Siz okurlar lütfen bu yorumlara inanın ben Korhan Beyin sitesinde geçmişteki hastalarının yazdığı olumlu yazılardan etkilenerek ona ulaşmayı çok istedim. O yazılar bana bir umut olmuştu çünkü. Umarım benim yazdıklarım da sizlere bir kılavuz olur umut olur moral olur. Lütfen bu hastalığı çekiyorsanız kendinizi çaresiz yolun sonuna gelmiş gibi hissetmeyin benim de evimde huzur kalmamıştı, çocuğum gözümün önünde büyürken ben hep acılar çekiyordum ona annelik yapamıyordum, işime gidemiyordum, topluma çıkamıyordum psikolojik tedavi görmeyi düşünüp o konuda da destek aldığım zamanlar oldu, ilaçlar kullandım bebeğim olmasa intiharı bile düşünürdüm belki, o derece illet bir şey bu hastalık biliyorsunuz Ama Korhan Hocam sayesinde dünyaya yeniden doğmuş gibiyim şuan. Lütfen siz de bu derdi çekiyorsanız eğer, hiç düşünmeden başka doktorlarda zaman harcayıp bedeninizin zarar görmesine ve daha fazla acı çekmenize izin vermeyin ben Korhan Hocayı bulduğum gün kurtuldum bu dertten. Çok komplike bir fistülüm olmasına rağmen ilk görüştüğümüz gün muayenehanesinde “Bu iş benim işim ben bu operasyonu yaparım her ameliyatta olduğu gibi elbette risk var bu da benim için %3 demişti” bu cümlesi bile bize yetmişti. Kendine olan güveni ne kadar üstün bir deneyime sahip olduğunu zaten bize o anda göstermişti ve hiçbir doktor bu kadar emin bir şekilde yaklaşmamıştı bize o ana denk, oysa o gün ilk defa birisi bize umuttan bahsediyordu daha o ameliyatı olmadan bile hissettiğim güveni, içime doğan huzuru size anlatamam İlk defa birisi bana çaresiz değilsin diyordu çünkü ve kimisi vardır yaparım yaparım şeklinde yüksekten atar ya bu öyle bir şey değil tabi, yüzlerce defa bu ameliyatı yapmış ne hastaları iyi etmiş bir uzman profesör duruyordu karşımızda Ve en başta güler yüzü ve üslubu ne kadar mükemmel bir kişilik olduğunu gösteriyordu zaten. Sonrasında seton ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleşti ve 7-8 ay gibi uzun bir süre çok rahattım bitti derken vücut yeniden üretti tam olarak yaram kurumadı sonra 2.ameliyatımı oldum Korhan Hoca yine seton yaptı fakat o da tekrarladı komplike fistül olması sebebiyle tek seferde hallolmadı ama umudumu hiç kaybetmedim tekrarlaması beni elbette üzdü doktoruma olan güvenimi hiç kaybetmedim ameliyatlar elbette beni rahatlatmıştı çünkü hissettiğim ağrılar eskiyle kıyaslanamazdı ara ara doluluk hissi yaşıyordum bu şekilde de 1 yıl geçti ama Korhan Hoca mükemmeliyetçi bir insan bu işi bitirmeyi istiyordu artık o da vazgeçmedi ve son olarak 2013 Eylül ayında Türkiye'de sınırlı sayıda kişide ya da kuruluşta mevcut olan lazer teknolojisini Türkiye'ye getirerek bize bu yöntemi önerdi. Ve tüm fitsülü lazerle yakarak olaya da son noktayı koydu. Üstelik setona göre çok daha konforlu bir operasyondu benim için toparlanma süreci çok daha hızlı oldu yanma batma vs dışında ameliyat sonrası doluluk gibi hiçbir şikâyetim de şuana kadar olmadı. Ve şuan operasyonun üzerinden tam olarak 16 ay geride kaldı ve süper bir sene geçirdim Her şeyin bittiğini görebiliyordum ancak emin olmak için geçenlerde son kontrolüme gittiğimde fistül namına hiçbir rahatsızlığımın kalmadığını öğrendik kendisinden. Bugüne beni getiren siz değerli Hocam inanın önünüzde saygıyla eğilmek isterdim. Sizin sayenizde kızım büyümeden anlamadan bilmeden ben bu dertten kurtuldum. Allah sizden razı olsun. Bugünümüze şükürler olsun. Rabbim sizin gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin. Ben ve Tüm ailem bir ömür boyu sizin duacınız olacağız lütfen bunu bilin. Haftaya kızımın 4.yaşgününü kutlayacağız tam 4 yıl önce başlayan bu rahatsızlıktan kurtulmuş olmanın mutluluğunu da kutluyoruz dolayısıyla.:)Bu mutluğu size anlatamam. Emeklerinizin karşılığı kazandığınız her bir kuruş sonuna kadar helal size rabbim bu derdi çeken herkesi sizinle karşılaştırsın inşallah. Size ve en az sizin kadar değerli, güler yüzlü ekibinize en baştan beri göstermiş olduğunuz özveri, ilgi, alaka, samimiyetiniz için sonsuz teşekkürler sevgiler saygılar

 • çok memnunum

  Makattan kan gelme problemim vardı. Kanser olduğumu zannetmiştim. İnternet vasıtasıyla Korhan Hoca'ya ulaştım. Randevu aldım. Muayene etti. Hemoroid olduğunu söyledi. Her ihtimale karşı kolonoskopi yaparsak kafamızda soru işareti kalmaz netleştirmiş oluruz dedi. Herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti. Kolonoskopi yapıldı ve çok şükür temiz çıktı. Gerçekten güleryüzlü ve işinin ehli bir doktor. Teşekkürler Korhan Tavlioğlu

 • çok memnunum

  makatta çatlak ve hemoroid problemim vardı ve 6 sene önce başka bir doktora amiliyat olmustum ancak yine tekrarladı.bir inceki ameliyatımda ameliyat sonrası çok ağrılı gectiği için tekrar ameliyat olmaktan korkuyordum. Ancak ağrılar dayanılmaz hale gelince internetteki süper yorumlar karşısında korhan hocaya muayene oldum ve ameliyat önerdi ki korkan hoca ameliyata son olasılık olarak bakar. Ameliyatım başarılı gecti ameliyat sonrası da ağrılı olmadı yani hastayken daha fazla ağrı çekiyordum ve bu ağrılar onun yanında solda sıfır kalıyordu. ameliyattan sonra 2 hafta sonra işe başladım. Onun öncesinde de evin içinde ve dışarda kısa yürüyüşler yapabiliyordum asla yatarak bir ameliyat sonrası geçirmedim.Kesinlikle böyle bir sorununuz varsa çözümü başka yerde aramayın derim. Burdan Korkan Taviloğluna çok teşekkür ediyorum. F.Ö

 • çok memnunum

  makatta çatlak ve hemoroid problemim vardı ve 6 sene önce başka bir doktora amiliyat olmustum ancak yine tekrarladı.bir inceki ameliyatımda ameliyat sonrası çok ağrılı gectiği için tekrar ameliyat olmaktan korkuyordum. Ancak ağrılar dayanılmaz hale gelince internetteki süper yorumlar karşısında korhan hocaya muayene oldum ve ameliyat önerdi ki korkan hoca ameliyata son olasılık olarak bakar. Ameliyatım başarılı gecti ameliyat sonrası da ağrılı olmadı yani hastayken daha fazla ağrı çekiyordum ve bu ağrılar onun yanında solda sıfır kalıyordu. ameliyattan sonra 2 hafta sonra işe başladım. Onun öncesinde de evin içinde ve dışarda kısa yürüyüşler yapabiliyordum asla yatarak bir ameliyat sonrası geçirmedim.Kesinlikle böyle bir sorununuz varsa çözümü başka yerde aramayın derim. Burdan Korkan Taviloğluna çok teşekkür ediyorum. F.Ö

 • çok memnunum

  Yaklaşık 4-5 sene önce ortaya çıkan ve aralıklarla kendini hatırlatan(!) kronikleşmiş fissürüm vardı. Kendi imkanlarımla iyileştirmeye çalışsam da pek sonuç alamadım. Geçen zaman içinde her seferinde ağrılarım daha şiddetli ve daha uzun süreli olmaya başladı. O kadar şiddetli ve geçmeyen ağrılarım oldu ki, en sonunda tabularımı yıkıp genel cerraha gitmeye karar verdim. Gittiğim doktor, bu fissür'ün ameliyat haricinde iyileşmesinin mümkün olmadığını söyledi ve ben de sırf bu acılardan kurtulmak için çok korktuğum ameliyata bile sıcak bakmaya başlamıştım ki bir şekilde yolum Korhan Bey'in muayenehanesine düştü. Muayene olmadan önce internette kendisiyle ilgili o kadar çok olumlu yorum okumuştum ki hiç korkmadan ve çekinmeden kontrole gittim. Güven verici konuşmalarıyla daha da rahatladıktan sonra çok fazla canımı yakmadan fissürümü kontrol etti ve botoksun daha uygun olacağını ifade etti. Kendisine o kadar çok güveniyordum ki, "şimdi sizi ameliyata almamız gerekiyor" deseydi de siz bilirsiniz diye cevap verecektim. Sonuç olarak 10 saniye içinde botoks iğnesini yaptı ve yürüye yürüye evime gittim. O günün üstünden yaklaşık 30-35 gün geçti ve ben az önce son kontrolüme güle oynaya gittim. Çünkü o çok korktuğum ameliyatı olmadım ve neredeyse 20 gündür zerre ağrım yok. Şimdi hayat böyle çok daha güzel. Bundan sonra da Korhan Bey'in önerdiği şekilde beslenme hayatıma devam edeceğim, çünkü kendisinin de dediği gibi artık anahtar bizde ve daha önce fissürü olmayan biri de beslenmesine dikkat etmezse bu hastalığa yakalanabilir. Umarım rahatsızlığı olan herkes şifasını bulur. Korhan Bey'e ve asla es geçemeyeceğim güler yüzlü ekibine tekrardan çok teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  Yıllardır makat çatlağı sıkıntım vardı.Hocam Botoks tedavisi ile bundan kurtulmamı sağladı.Yaklaşık 2 yıl oldu botoks olalı.İyiki varsınız hocam.

 • çok memnunum

  5 seneden beri makat bölgemde memeler, büyük abdest yapma zorluğu, makattan kan gelmesi şikayetlerim olunca Korhan hocaya gittim. Bende ileri basur olduğunu söyledi ve ameliyat yapmayı önerdi. Daha önceden kendisini çok araştırdığım için, hemen kabul ettim. Hoca bana kolonoskopi incelemesi ve çok başarılı bir Longo ameliyatı yaptı. 4-5 gün içinde eski hayatıma dönebildim ve hem büyük abdest sorunum, hem de kanama derdim bitti. Korhan beyin elleri dert görmesin.

 • çok memnunum

  20 yılı aşkın bir süreden beri kabızlığım vardı, bir de üzerine makatta memeleşme, kanama, yanma ve büyük abdest çapında incelme başlayınca aklıma kötü hastalıklar geldi. Birçok dostumun önerisi ile Korhan beye müracaat ettim. Kendisi bende basur ve makat yırtığı buldu. Narkoz ile kolonoskopi yaptı ve bu sırada ameliyata gerek bırakmadan, Botoks iğnesi yaptı ve lazer ile yaktı. Hastanede yatmaya gerek kalmadan, birkaç saat içinde yürüyerek gittim. Yaklaşık iki ay içinde yakınmalarım tamamına yakın geçti, hocama ve ekibine saygılarımla.

 • çok memnunum

  2 sene kuyruk sokumumda şişlik ve akıntı şikayetlerim artık bıkkınlık getirmişti. Dostlarımızın tavsiyesi ile Korhan hocayı bulduk. Kendisi ameliyatsız ve uyuşturularak lazer ile kıl dönmesi tedavisine uygun olduğumu açıkladı. Toplamda 15-20 dakikalık bir işlemle hiç acı duymadan işlemim tamamlandı. Hocamızın ekibi beni 45 dakikaya yakın misafir ettiler ve ardından yürüyerek ayrıldım. İşlemden sonra hafif akıntılar dışında hiçbir değişiklik olmadı, hoca bana sabun ile yıkanmamı tavsiye etti ve pansumana gerek kalmadı. Bu şekilde 2 ay içinde tam olarak iyileştim. Bu zaman süresince hocam ve ekibinin yoğun ilgisi ile karşılaştım, hepsine teşekkür ediyorum

 • çok memnunum

  Altı aydan beri dışkıda kan görmem ve ağrılı dışkılama yapmam nedeni ile çok methini işittiğim Korhan hocama gittiğimde bana basur ve makat yırtığı tanısını koydu. Önce kolonoskopi tahlili yaptı ve sonrasında hem basur, hem de yırtığımı ameliyat ile tedavi etti. Sonuçtan gayet memnunum, titiz takibi ve yoğun ilgisi nedeni ile hocama ve değerli ekibine teşekkür ediyorum. Saygılarımla, 30 Ağustos, 2014, İstanbul

 • çok memnunum

  6 aylık hamile iken makattan yoğun kanamalarım başladı. Doğum doktoruma gittiğimde, sorunumun muhtemel hemoroid olacağını söyledi, ancak Korhan hocanın mutlaka muayene etmesini tavsiye etti. Korhan hoca detaylı bir muayene yaptıktan sonra bende hemoroid olmadığını ve bunun bir bağırsak kanaması olduğunu ve muhtemelen bende kolit hastalığı olabileceğini söyledi. Hakikaten yaptığı sigmoidoskopi incelemesi ile barsaktan parçalar aldı ve bana ‘’ülseratif kolit’’ teşhisini koydu ve tedavimin başlamasını sağladı. Ne yalan söyleyeyim hamile olduğum için önce bebeğim için çok endişe ettim, ama kendi sağlığım için de endişe duydum, çünkü çevremden bu inceleme sırasında barsak delinmesi olabildiğini işitmiştim. Bana ve bebeğime hiçbir sorun yaşatmadan sağlığıma kavuşturan Korhan hocama sonsuz teşekkürlerimle. 29 Ağustos, 2014, İstanbul

 • çok memnunum

  Benim basur maceram 2002 yılında başladı ve rahatsızlığım şiddetlenip, acılarım çok artınca dostların tavsiyesi ile ünlü bir cerraha gittim ve muayenehanesinde bana ne olduğunu söylemediği bir şeyler yaptı, yakınmalarımın bir iki günde geçeceğini söylemesine rağmen üç aya yakın dayanılmaz sancılar çektim. Bundan sonra da doktor korkusu geldi ve uzun yıllar doktora gitmedim. Bir yıl önce cerrah olan eski bir arkadaşıma konuyu danıştım ve bana sarkmış basurlarım için ‘’Longo tekniği’’ önerdi ve bende ameliyatı kısa bir süre sonra oldum. Ancak, ameliyattan sonra makattaki sarkma pek azalmadığı gibi, kanamalarım arttı ve dışkılama sonrasında elimle içeri itmezsem sürekli barsağım dışarıda kalıyordu. Bunun üzerine cerrah arkadaşım bu ameliyatın yetersiz olduğunu ve bir ameliyat daha yapmak gerektiğini anlattı. Baktım ki bu iş böyle olmayacak, uzun araştırmalar sonucunda konusunda uzman olduğunu öğrendiğim Korhan hocaya başvurdum. Korhan hocam bunun basit bir hemoroid sarkması değil, ‘’makat sarkması’’ olduğunu ve ‘’tıkayıcı tipte dışkılama’’ sorunu olduğunu söyledi ve ‘’STARR ameliyatını’’ önerdi. Bende bir ay kadar önce Korhan hocama bu ameliyatı oldum. Bir yıl önceki ameliyattan sonra olduğu gibi makatın dışarı çıkması bitti ve kanamalarım tamamen durdu. Hocamın önerileri ile deniz banyosu yapıyorum ve bunun bana çok iyi geldiğini keşfettim. Hocamın ellerine sağlık. 19 Temmuz, 2014, Zonguldak

 • çok memnunum

  Öncelikle, Korhan hocama kocaman bir teşekkür borçluyum. Birincisi benim teşhisimi koyduğu ve en kısa zamanda tedavime başlanılmasını sağladığı için, ikincisi ise bu çok kötü süreçte çok olgun ve babacan bir tavır izlediği için. Benim sıkıntım makatta şiddetli sancılar ile başladı. Bunun üzerine internetten yaptığımız araştırmalar ile iğne tedavisi ile makat ağrısını düzelten bir doktora randevu alıp gittik. Doktor önce beni dinledi ve ardından Proktoloji konusunda en uzman kişilerin başında olduğunu ve sorunu kolayca çözebileceğini söyledi. Muayenede parmağını makata sokması ile birlikte dayanılmaz bi acı hissettim ve avazım çıktığı kadar bağırdığımı hatırlıyorum. Doktor bana bir kağıt parçasına ‘’rektumda kitle’’ yazdı ve ‘’kendine bağırsak konusunda uzman bir doktor bul ki bu sorunu çözsün dedi. Ben şaşkın bir vaziyette sokakta buldum kendimi. Çevremde yaptığım araştırmalar neticesinde Korhan hocaya ulaştım. Kendisi, öncelikle beni uzun uzun ve sözümü hiç kesmeden dikkatle dinledi, ardından hiç acı vermeden muayene etti. Sonrasında çok uzun ve detaylı açıklamalar yaptı. Önce hocanın ekibi beni MR ve PET’e soktu. Ardından, hoca kendisi beni uyutarak kolonoskopimi yaptı ve bağırsaktan parçalar aldı. Birkaç gün sonra, parça sonuçları çıkınca, hoca kendi kliniğinde bana bende bulduğu ‘’rektum kanseri’’ nedeni ile tekrar uzun uzun açıklamalar yaptı ve ışın tedavisi ile ilaç tedavisi verileceğini anlattı ve yine ekibinden bir doktora yönlendirdi. Şimdi tedavime başlandı ve bunu tamamlayıp ameliyat için hocama gideceğim. Korhan hocanın ilgi ve alakasından çok memnun kaldım, nice hastalara aynı şekilde şifa dağıtmasını dilerim. 31 Temmuz, 2014, İstanbul

 • çok memnunum

  İki yıl önce ‘’makat yırtığım’’ için çok sayıda yakınımı tedavi eden Korhan hocaya gittim ve ‘’Botoks tedavisi’’ yaptırdım. Birkaç aydan beri aynı yakınmalar tekrarlayınca yine Korhan hocanın yolunu tuttum. Muayene sonrasında makatta yine yırtılma buldu ve bu defa ben iğne yapmasını talep ettim. Halen üç haftam doldu ve nerede ise yakınmam düzeldi diyebilirim. Hocama Allah kuvvet versin. 06 Ağustos, 2014, İstanbul

 • çok memnunum

  Bir yıl kadar önce bende büyük abdest sorunu başladı. Her sabah tuvalete gitmek benim için adeta bir kabusa dönüştü. Dışkılama ihtiyacımı giderdikten sonra adeta ‘’cam kesiği’’ gibi bir his oluşuyor ve ağrısı yaklaşık 3-4 saat kadar sürüyordu. Yaşadığım ilde bir cerraha muayene oldum ve ‘’makat yırtığı’’ teşhisi koydu ve kremler, barsak şurubu, oturma banyosu filan verdi. Ne dedi ise yaptım, ancak 3 hafta sonra kontrole gittiğimde hiçbir fark olmayınca bana ‘’tek çare ameliyat’’ dedi. Bende internete girip araştırma yaptığımda, ameliyatta makat sinirinin kesildiğini ve bazı hastalarda altına kaçırma olduğunu okuyunca dehşete kapıldım. Yakın çevremdeki dostlarıma konuyu açınca nerede ise tümü bana Korhan hocaya gitmemi salık verdiler. Bende Korhan beye randevu alıp gittiğimde bana muayenesi sonucunda, çok detaylı açıklama yaptı ve aşırı güven verdi. Sorunumun ‘’Botoks iğnesi’’ ile büyük ölçüde çözüme kavuşabileceğini ve tedavi başarılı olmazsa son çare olarak ameliyat yapılabileceğini açıkladı. Aynı gün Botoks iğnesini yaptırdım ve üzerinden yaklaşık 2 ay geçti, nerede ise eski sağlığıma kavuştum. Artık tuvalete korkmadan gidebiliyorum ve ‘’akşam acaba ne yesem?’’ endişesini yaşamıyorum. Hocama ve güler yüzlü ekibine teşekkür ve sevgilerimle.

 • çok memnunum

  Yaklaşık 10 yıldan beri dışkılama sonrasında yırtılma şeklinde 1-2 saat süren bir ağrı ve çok az kanama yakınmam mevcuttu. 5 sene önce bana ‘’makat çatlağı’’ teşhisi konuldu ve acil ameliyat önerildi, ancak ben bir dostumdan ameliyat sonrasında alta kaçırma olabildiğini işittiğim için hep ameliyattan kaçtım. Denemediğim merhem, fitil, ilaç, şurup veya kocakarı ilacı kalmadı diyebilirim. En son olarak internette makat çatlağına kesin çözüm diye satılan bitkisel ilaçtan üç kutu kullandım, ancak hiçbirinin derdime derman olmadığını gördüm. Geçen sene Korhan beye gittiğimde, kendisi bende aşırı makat spazmı olduğunu belirtip ameliyat önerdi. Bende hocaya Botoks konusunda çok ısrar ettim ve kendisi Botoks’un benim durumda pek faydalı olmayacağını ve bu nedenle ameliyat önerdiğini açıkladı, buna karşın beni kırmayarak Botoks tedavimi yaptı. Botoks iğnesiyle, bir ay kadar rahat ettim, ancak sonrasında Korhan hocanın önermiş olduğu diyeti bozunca yine ‘’büyük abdest sonrasında ‘’jilet kesiği hissi’’ geri geldi. Botoks iğnesinden 6 ay sonra cesaretimi toplayarak Korhan hocaya ameliyat olmaya karar verdim. Korhan hoca ameliyat gecesinde hastanede yatacağımı ve 4-5 gün içinde işime başlayabileceğimi anlattı. Ameliyat sabahı hocamın ekibi güler yüzle beni karşıladı ve ardından Korhan hoca geldi ve önce uyutarak kolonoskopi ve ardından ‘’makat çatlağı ameliyatı’’ yaptı. Ertesi gün hastaneden kolaylıkla taburcu oldum. O anda kafamdaki tek endişe, ilk büyük abdest sonrasında ne kadar ağrı çekeceğim konusu idi. Hoca ameliyattan önce, bağırsak temizleme ilacı verdiğinden, dediği gibi abdestimi ameliyattan tam iki gün sonra yaptım, ancak ne ağrı ne de sancı kabusum olmadığı gördüm. Bu inanılmaz değişim, ameliyat öncesinde adeta sıfıra inmiş moralimi nasıl düzeltti anlatamam. Ameliyattan üç gün sonra sorun olmadığını görünce işe başlama kararı aldım. Ameliyatımın üzerinden bugün bir ayı biraz geçti ve inanın yeniden doğmuş gibiyim ve ‘’makat çatlağı’’ derdi olanların Korhan hocaya mutlak bir kere danışmalarını öneririm.

 • çok memnunum

  Ailemizde barsak kanseri olması, kansızlık sorunumun olması ve bende 60 yaşına yaklaştığım için bana birçok doktor tarafından gastroskopi ile kolonoskopi önerildi. Ancak, ben canım yanacağı ve barsağımda delinme olabileceği endişesi ile yıllardan beri bu tetkikleri sürekli erteledim. Sonuçta cesaretimi toplayarak, ailemizdeki birçok kişinin ameliyat ve endoskopilerini sorunsuz olarak yapmış olan Korhan hocanın kapısını çaldım. Hocam endoskopinin artık sorun olmadığını ve uyutularak, hiç ağrı duymadan bu işin yapılabildiğini anlatınca rahatladım ve gerekli hazırlıklar sonrasında Korhan hoca hem gastroskopi, hem de kolonoskopi tetkikimi sorunsuz gerçekleştirdi ve barsağımdan da hiç soruna yol açmadan polip aldı ve böylelikle beni kanser riskinden kurtardı. Hocama ve ekibine müteşekkirim

 • çok memnunum

  Benim fistül belam tam 1.5 sene önce başladı. Makatta ceviz gibi bir yumru oldu ve inanılmaz bir ağrı yaptı. Aynı gün adeta sıtma tutmuş gibi bir titreme aldı beni. Hemen yakında bir devlet hastanesine gittim ve acil doktoru bana ‘’makat apsesi’’ olduğunu söyledi ve Genel Cerrah’ı çağırdı. Cerrah muayene ettiğinde bana bu apseyi yararak boşaltması gerektiğini söylediğinde, ‘’hocam gerekirse acil serviste boşalt, ancak beni bu dertten kurtar’’ dediğimi çok iyi hatırlıyorum. Neyse o gün cerrah yardı, cerahatı akıttı, ancak yaşadığım ağrıyı size tarif edemem. Doktor cerahat bölgesine bir hortum taktı ve beni yolladı, bir hafta kadar pansumana gittim ve sonra yaradaki hortumu aldı ve ‘’tamamdır, artık seni bu dertten kurtardık’’ deyince dünyalar benim oldu. Ancak, 10 gün içinde makattan bir akıntı başladı ve tekrar aynı doktora gittiğimde ‘’olur böyle şeyler, takma kafana’’ dedi. 1 ay sonra akıntı kesilmeyince bir daha gittim, bu defa ‘’sende apse makat fistülüne çevirmiş, ameliyat lazım, ancak yaparsak abdestini tutamayabilirsin’’ dedi. Bende uzun saatler oturmayı gerektiren bir işim olduğundan, tabii ki bu durumda ameliyata yanaşmadım ve 1.5 seneye yakın bu şekilde nerede ise bez bağlayarak yaşadım. Sonra bir ahbabımla sohbet ederken, Korhan hocaya ‘’makat fistülü ameliyatı’’ olduğunu anlattı ve ‘’sen ne uğraşıyorsun, git Korhan hocaya halletsin derdini, bunlar zor işler değil’’ deyince kafam karıştı. Bir yandan diğer doktor abdestini tutamazsın diyor, bir yandan bu hababım çözümünün zor olmadığını söylüyor ve başladım internetten, çevremden araştırmaya ve baktım ki tüm yollar Korhan hocaya çıkıyor. Cesaretimi toplayarak hocaya randevu aldım ve gittiğimde bazı tetkikler gerektiğini ve bunun çözülebileceğini açıkladı ve açıklamasında bana inanılmaz güven verdi. Tetkikler sonrasında bana derdimin ‘’makat fistülü’’ olduğunu ve bu sorunun ‘’lazer ameliyatı’’ ile çözülebileceğini söyledi. Bende hiç tereddüt etmeden kabul ettim, zira o kadar detaylı anlattı ki sorunu mu bana, bu defa olacağını aklım kesti. İnanın önemsenmeyecek düzeyde bir acı ile ameliyatım sonlandı ve sonrasında ise, kısa bir süre biraz akıntılar oldu ve oturma banyoları ile bu da bitti, hocamın önerdiği gibi havuza girdim, bu çok iyi geldi ve bugün yeniden doğmuş gibi hissediyorum kendimi. Hocamdan Allah razı olsun.

 • çok memnunum

  Korhan hocam bağırsağımdan ‘’kolonoskopi’’ ile 3 tene polip aldı ve ‘’gastroskopi’’ analizimi yaptı. Ayrıca, ‘’babasılımı (basur) bağladı’’. Mene heçbir şey hissetirmeyen değerli hocamıza saygılarımla. Dermanı onda buldum. Bakü, Azerbaycan, 12 Mayıs, 2014.

 • çok memnunum

  Uzun zamandan beri şiddetli makat ağrıları ve dışkılama zorluğu sorunum nedeni ile çeşitli testlerden sonra bana ‘’anismus’’ tanısı koyan Korhan hocam Botoks enjeksiyonları ile beni bu dertten kurtardı, Allah ondan razı olsun.

 • çok memnunum

  2013 mart ayinda fissür olduğumu anladim,Ancak utandigim icin ancak eylülde doktora gittim.Doktorum olan Korhan beyin muayenehanesinde güleryüzle karşılandım. O gün botox iğnesi oldum.Ancak %95 etkili olan bu tedaviden ben cevap alamadım. Korhan bey bana ikinci iğneyi yapmayalim.ameliyat yapalım denesine rağmen ben korktuğum için ikinci iğneyi istedim.Bu igneden sonra 2 ay kadar tamamen iyilestim.Ancak tekrarladı ve 3 ay sonra ağrılar dayanılmaz bir hal aldı. Bu arada Korhan Beye hiç gitmemistim.Ağrılar dayanılmaz hal aldığında Korhan Beye gittim. Beni görünce hemen ağrıları dindirmek için serum baglatti ve aynı gün hastaneye yatırdılar. Önce MR çekildi ve kolonoskopi yapıldı. Temiz çıkınca da ameliyata alındım. İnanılmaz ilgi ve güleryüz gördüm. Korhan Beyin asistanı Özgür. Bey sağolsun hep yanımdaydı. Ameliyat olalı bugün 16.günüm. şimdi daha önce Korhan Beyi dinleyip ameliyat olmadığım için çok pişmanım. Allah Korhan beyden razı olsun kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim. Ameliyat sonrasi 1 hafta kadar hafif ağrım oldu,10 gün kadar hafif kan sızdı. Şu anda Allaha şükür çok iyiyim.Ancak beslenmeye mutlaka dikkat edilmeli ve bol su icilmeli.Bu ızdırabı, dayanılmaz ağrıları çekenlere tavsiyem,ameliyattan korkmayın mutlaka ameliyat olun.Ama basit gibi görünen fakat çok önemli olan bu ameliyatı yaptiracaginiz doktorunuzu iyi seçmelisiniz. Ben buradan tekrar Korhan Beye teşekkürlerimi gönderiyorum , sağolsun, var olsun,Allah razı olsun. .

 • çok memnunum

  korhan hocamla tanısalıı kısa bir zaman oldu allah razı olsun beni kurtardı.. bilinçsizce yapılmış bir hemoroid ameliyatı sonrası dünya bana zindan olmustu... bu sağlık rahat konusma gereği duyuyorum ...bilinçsiz hemeoroid ameliyatından sonra makat darlığı gelişti tuvaletlerde saatler geciodu ve bunun psikolojisi bambaslkai hiç düzelemiceğim zannettim taki korhan hocamla tanısana kadar...gerekli bütün testlerini yaptı sunu anladım çok sağlamcı bi doktor bu güven yetio zaten ekibi mükemmel insanlar sorularla boğdum hepsini ama özveriyle bıkmadan cvplar verdiler...nese gelelim düzelmeme testlerden sonra ameliyat olcağım kesinleşti güzel bir hastahanede ameliyatımı gerceklestirdi...ve en önemlisi hocamla tanısmadan önce 3 doktor gezdim hiçbiri sorunu anlamamıstı nor mal deyip gecti...ameliyatımın 15. günü hocam kutsal bir doktordur ufak tefek agrılarım oldu ama netice eskisindende iyiiyim suan...ekibi 10 numara hasta sorunu cözme 10 numara...hergecen gün dahada iiyileşiyorum baska yerlerde zamanınızı ve paranıızı gercekten bosa harcamayın özelliklede sağlığınızı... hocama ve ekibine sunu diyorum ADAMSINIZ...

 • çok memnunum

  MAKAT SİĞİLİ VEYA ETLERİ korhan hocamla ocak 2014 te tanışma fırsatım oldu. bende makatımda sigiller yani et beni vardı ilk başta korkmuştum hastalıkmı bulaştı diye tuvalet klozetinden bile bulaşabildiğini hocamız söyledi düşünsenize dışarda tuvalet ihtiyacınız olduğunda tuvalete gidiyorsunuz benimde muytamelene ordan bulaştı. Korhan hocam makat siğillerimi 3 ayrı seansta LAZER tedavisi ile yok etti lazer tedavisinin ağrı ve sızısıyla karşılaşmadım hocamın yanına kontrole geldiğim esnada yaptırıp işime dönebiliyordum. Şimdi çok şükür sağlığıma kavuştum hocamı tanımadan önce bir kaç doktora gitmiştim ama istediğim sonuçları alamamıştım çok şükür kabus gibi günlerimden korhan hoca sayesinde kurluldum, Burdan makat siğili KONDİOM diyo hocam olan herkeze bu hastalığın utanılacak bir yönü yok herkez hocama gönül rahatlığıyla gelebilir.

 • çok memnunum

  ben korhan hocamla ocak 2014 yılında tanıştım bu sitedende bir doktor araştırması çok kıymetli hocamın kendisini görünce yorum yazmadan çıkmak istemedim benim basurum vardı muyene oldum kliniğinde lazer ile basurum yaktı. aynı gün işimde bile çalışma imkanım oldu hocama ekibine çok teşekür ediyorum.

 • çok memnunum

  Burdan tüm MAKAT FİZTÜLÜ olan hastalara önemle duyurulur. Ben 2013 yılında makat fistülü şikayeti ile izmi lazım değil bir doktora gittim hemen benim makat fistülünüz var dedi ve beni ameliyat etti hastanede ağrılarım yüzünden 3 ünde ancak taburcu olabildim, doktor bana 1 ayda iyleşeceğimi söyledi malsef yıl 2014 evet ben iyleştim ama rabbim bana Prof dr Korhan Taviloğlunu çıkardığı için iyleştim korhan hocama nisan ayında internet sitesinden ulaştım kendisine korkarak gittim çünkü ilk tecrübem bana bunu yaşattı. hocam komplike bir fistülümü muayene esnasında tespit etti ve bir MR ile kanıtladı. Kendisi bu fistülü lazer tedavisi ile yapabileceğini dile getirdi ve hocamın engin tecrübelerini inanarak LAZER İLE FİSTÜL ameliyat oldum diğer doktorla aradaki farkları söylüyorum a) hastanede 1 gün yattım. , b) Lazerle fistül ameliyatının nekadar etkili olduğunu ve bunun işin ehlinin yapması gerektiğini öğrendim c) Ağrım sızım olmadı d) 5 günde iş başı yaptım 5 günlük dinlenme sürecimde bile dışarda arkadaşlarımla gezme fırsatı buldum d) ve şuan sağlığıma kavuştum bu yazımı okuyan tüm makat problemi yaşayan hastalara bakın tek adres hoveriyorm size prof dr KORHAN TAVİLOĞLU .hocam size ve kibinize sonsuz teşekürler.

 • çok memnunum

  Üç aydan beri dışkılamadan yaklaşık bir saat sonra başlayan makatta yırtılma hissi vardı. İki sene önce aynı yakınmalar ile başvurduğum Korhan hoca beni Botoks iğnesi ile iyileştirdiği için tereddüt etmeden tekrar hocaya başvurdum ve aynı teşhis ile Botoks iğnesi yaptı ve 6 hafta içinde bu dertten kurtuldum. Ellerine sağlık hocam.

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Hasta soruları

 • merabalar bende meme kisti çıktı çok korkuyorum kötü birsey deil dendi ama yineden tedirginim..eğerki yardımcı olursanız test sonuclarını yazabılırım..ultrason ve el muaynesı sonucu

  26 aralık 2014

Uygun randevu saatleri:

takip eden günler

Online randevu alın ya da bizi arayın

0 850 333 0344
Bu doktordan randevu mu almak istiyorsunuz?

Randevu al