Eniyihekim.com

Doç.Dr. Sema Yılmaz

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
 • İsmet Karababa tarafından:
  10 Yıl önce bir özel hastanede tanıdım o gün bu gün tedavisi altındayım.Hangi hastaneye gittiyse beni bilgilendirdi veya ben kendilerine ulaştım ankilozan spondilit hastasıyım Doç.Dr.Sema Yılmaz hocamın kontrolünde yaşamımı düzenli hale sokabiliyorum.Teşhiş ve Tedavi konusunda Gerçekten mükemmel diyebilirim bu rahtsızlığı olan arkadaşlara tavsiye ederim.tanıyan bir daha onun kontrolünden çıkmaz diye düşünüyorum.Sema hanıma buradan da teşekkür ve şükranlarımı sunmak isterim
 • ibrahim tarafından:
  hastaya güler yüz ile yaklaşması hastayı rahatlatıyor. Hastaya yaklaşımı sayesinde hasta kendini daha rahat ifade etmeye başlıyor. İşinin uzmanı ve mükemmel bir kişiliğe sahip.
 • elfida tarafından:
  çok mükemmel bir doktor hastanın moralini en güzel şekilde düzeltip görevini kesinlikle hakkıyla yerine getiriyor Allah razı olsun sema hanım...
 • nur kılınç tarafından:
  hayatımdakı en ıyı doktor guler yuzlu moral veren her seferınde gulumseyerek yanından ayrıldıgım bır doktor..ıyıkı var
 • ali kozan tarafından:
  sema hanum su ana kadar tanıdıgım en ıyı doktor. tedawı surecım hala dewam edıyor ve ben bu sure zarfı ıcersınde fızıksel olarak kendımı cok ıyı hıssedıyorum...iyıkı warsınız sema hanım
 • Mustafa GÜNEŞ tarafından:
  Konusunda uzman, hastalarıyla çok yakından ilgilenir. Prensipli deneyimli bir doktordur. Bugün rahat yürüyebiliyorsam onun teşhis ve tedavisi sayesindedir. Bana teşhisi koyduğunda uzman doktordu şimdi ise Selçuklu Tıp Fak. Doç. başarılarının devamını diliyorum.
 • Hasibe tarafından:
  Dr.Sema Hanım tanıdığımız en iyi doktorlardansınız. Sizden tedavi sürecinde çok fayda gördüm. Tek üzüldüğüm taraf bazı sebeplerden dolayı hasta bakımını artık kabul etmemenizdir. Tekrar hasta kabulune başlamanızı istiyorum. Çok çok teşekkür eder ve başarılarınızın devamını dilerim.
 • Betül Badem tarafından:
  Her yönüyle tanıdığım en iyi doktorlardan birisiniz Sema hanım, sayenizde şu anda kendimi çok iyi hissediyorum. Teşekkür ediyorum. Bu ülkenin sizin gibi zeki, çalışkan, özverili doktorlara çok ihtiyacı var. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. En güzel yerlerde görmek dileğiyle...
 • ibrahım k.bardaslı tarafından:
  dr.sema hanımla eşimin hastalığı sebebi ile tanıştık.uyguladığı tedavıden çok faydasını gördük hala tedavısıne devam ediyoruz.mükemmel bir insan mükemmel bir tabib.bütün tabiblerimize ve sema hanıma teşekkürler iyiki varsınız.
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
9 kişi Doç.Dr. Sema Yılmaz için değerlendirme yapmış

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Doc.Dr. RECEP TUNÇ
Romatoloji,Konya
Uzm.Dr. SEMA YILMAZ
Nöroloji,Aydın
Prof. Dr. HASAN OĞUZ
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,Konya
Prof. Dr. YAŞAR KARAASLAN
Romatoloji,Ankara
Uzm.Dr. ŞENAY KARTAL
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,Konya
Uzm.Dr. TAYFUN AKALIN
Romatoloji,Ankara
Uzm.Dr. MEHMET PORTAKAL
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,Konya
Uzm.Dr. ESİN ERTUĞRUL
Romatoloji,Kayseri
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
17015
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
5
Doktor Yılmaz’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!