Eniyihekim.com

Prof. Dr. Kayhan Öztürk

Prof. Dr. Kayhan Öztürk

Kulak Burun Boğaz

Medicana Konya Hastanesi

Selçuklu, Konya

Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 16 yorum bulunmaktadır.
 • Abdurrahman Ö. tarafından:
  Kendisi kulağıma protez taktı. Çok memnun kaldık güler yüzünden ötürü de kendisine çok teşekkür ederim.Sayın yorum yazan arkadaşlar şifayı verenin Allah olduğunu da unutmayalım.
 • Hatice Topçu tarafından:
  Ben 20 yıldır kulak rahatsızlığı çekiyordum ve gitmediğim doktorlar kalmamıştı Gitttiğim doktorlar ise tek çaresinin riskli bir ameliyat ve ameliyat sonrasinda kulağımın isitme yeteneğini kaybedersin dediler.Kayhan hocam sayesinde kulağım çok iyi duyuyor ve ağrilarim da kalmadi.çocuklarımla iletişimim daha guzel.Allah razı olsun Kayhan Hocam..
 • kevser tarafından:
  İyiki kayhan hocayi tanimis ankaralara gidip surunmemisim çok arastirma yaptim çok en son bu siteye güvenerek gittim ve dilimdeki kitleyi çok iyi bi op. La cikardi cook tesekkur ediyorum kendiniaine hep internete yaziyorlar okuyorum bu sefer benim biraz yararim olsun insanlara 4 hastaneden sonra gittim ve karar verdim kayhan beye herkese de tavsiye ediyorum
 • F.G tarafından:
  Annem uzun zamandır nefes almada zorluk çekiyordu.Özellikle uykuda zorlanması fazlaydı.Kayhan Hocamız bizlere rahat bir nefes aldırdı.Ameliyat sonrasında hastasını büyük bir ilgiyle takip etmesi bizleri dahada memnun etti.Allah ondan razı olsun gücünü kuvvetini arttırsın.
 • Beyhan TUNCER tarafından:
  Kulaklarım ağır işitirdi bana işitme cihazı yerine ameliyat önerdi bende hemen kabul edip ameliyat oldum şimdi çok iyiyim iyi işitiyorum allah kendisinden razı olsun
 • eczhakin@yahoo.com tarafından:
  Kayhan bey kızımın geniz eti ameliyatını yaptı..Hem cerrahisinden hemde hastaya olan güleryüzlü yaklaşımından ,yakınlığından çok memnun kaldık..
 • necla kaplan tarafından:
  nefes alamayan bebeğimin hayatını kurtardınız.çok teşekkür ederiz...
 • asistan dr tarafından:
  kayhan hocam sen konyanın en becerikli kbb doktorusun.sadece septoplasti yapıp hava atanlar senin neler yaptığını bir görse .
 • Huriye tarafından:
  Kızım Konservatuvar öğrencısıydı ama nodüllerinden dolayı büyük sorun yaşıyordu Hocaları kızıma amelıyat olmalısın derken, bızler sesını kaybetme korkusuyla tedırgındık. Nereye müracaat etsek bıze güvence veren olmadı Ama Rabbim bınlerce kez razı olsun Kayhan hocam amelıyat yaptı amelıyatı umdugumuzun üstünde başarılı vede fevkalade idi Sagol Kayhan hocam...Rabbim senı başımızdan eksik etmesın..Şimdi sesımız bıllur gıbı kısıklık vede problem yok . Ayrıca bır doktor bu kadar mı cana yakın olur?...O sımsıcak yüregı ıle cok farklı sevecen saygılı sevıyelı vede en önemlisi Amerıkada yaptıgı ıhtısasla başarılarına başarı katmaktadır.KONYA İÇİN BULUNMAZ BİR NİMETSİNİZ degerli KAYHAN HOCAM sana minnettarız...HURİYE ŞAHİN
 • güli karaca tarafından:
  gırtlak kanseri teşhisi konulan kardeşimi konyadaki hangi hastaneye götürdüysem öcü gibi baktı doktorlar ama kayhan hocam sağolsun ilgilendi ameliyatı başarılı bir şekilde yaptı.kardeşim şuan çok iyi durumda Allah gani gani razı olsun.nice uzun ömürler dilerim hocam Allah seni başımızdan eksik etmesin.
 • yasemin erdik tarafından:
  dört aydır sesim kısık.bugun doktor bey muayene etti. ses trapisi yaptı. 4ay sonra ilk defa sesim çıktıçok mutluyum. cok tesekkurler..:)
 • hayriye denizler tarafından:
  Yıllar öncesinde bana CA teşhisi konulduğunda Kayhan bey tarafından CA olmadığım ve ameliyat için acele etmemem gerektiği söylenmişti ve çok doğru bir teşhisle beni şifaya kavuşturmuş oldu.bütün dualarım onunla
 • osman ALBAYRAK tarafından:
  Ellerine sağlık.. burun ve kulaktan aynı anda ameliyat oldum.teşekkürler Kayhan bey
 • mustafa dartıcı tarafından:
  Hastayı takip ve hastaya davranışı mükemmel.
 • palmiye tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
 • AYHAN YİGİT tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
Doktor hakkında toplam 16 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
16 kişi Prof. Dr. Kayhan Öztürk için değerlendirme yapmış
 • Pittsburgh Üniversitesi - Öğretim Üyesi
 • Konya Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi - Uzmanlık
 • Konya Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru
Çalıştığı Kurumlar
Medicana Konya Hastanesi, Konya (Özel Hastane)
Adres : Medicana Konya Feritpaşa Mah. Gürz Sok. No:1 Selçuklu
Prof. Dr. Kayhan Öztürk randevuları için 0850 333 0 344 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : 100 Açılış Yılı : 2012 Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
Eğitimi
Öğretim Üyesi 2005 - 2006
Mesleki Deneyim
Konya Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi (Öğretim Üyesi)
2009 -
Konya Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi (Uzman Doktor)
1999 - 2005
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adenoid Ağız Boşluğu Kanseri Ağız Yaraları Akustik Nöroma Akut Sinüzit Alerji Allerjik Rinit Anosmi (Koku Alamama) Bademcik Hastalıkları Bademcik İltihabı Baş Ağrıları Baş Dönmeleri Baş ve Boyun Kanserleri Beta Mikrobu Beyin Omurilik Sıvısı Kaçaklar Boğaz Ağrısı Boğaz Enfeksiyonu Boğaz İltihabı Burun Ahtapotu Burun Akıntısı Burun Hastalıkları Burun Kanaması Burun Şekil Bozukluğu Burun Tıkanıklığı Burun Tümörü Burun Yangısı Deviasyon Dış Kulak İltihabı Eksternal Otit Faranjit Geniz Akıntısı Geniz Eti Problemi Gırtlak Kanserleri Gribal Enfeksiyon Grip Guatr Guatr (yumrulu) Hipofiz Tümörü Horlama İşitme Kaybı Kabakulak Kepçe Kulak Sorunu Kırıklar Kist Koanal Atrezi (Doğumsal Burun Kolesteatom Konka Büyümesi Kristallerin Kulakta Yer Değiş Kronik Otit Kronik Sinüzit Kulak Ağrısı Kulak Ağrısı (otalji) Kulak Akıntısı Kulak Çınlaması Kulak Enfeksiyonları Kulak Hastalıkları Kulak İltihabı Kulak Kiri Kulak Zarı Delinmesi Lenfadenit Meniere Menyer Nazal Polip Nazal Septum Deviasyonu Nazal Valv Yetmezliği Nazofarenks Nefes Darlığı Nefes Kokusu Orta Kulak İltihabı Orta Kulakta Sıvı Toplanması Otit (kulak Yangılanması) Otitis Media Otoskleroz Ödem Öksürük Paslıdil Petroz Apeks Polip Rinoplasti Sağırlık-Dilsizlik Septisemi Ses Kısıklığı Septum Deviasyonu Ses Kaybı Ses Kısıklığı Ses Sağlığı Sinüs Tümörü Sinüzit Soğuk Algınlığı Solunum Yolu Enfeksiyonu Tonsillit Tükürük Bezi Kanserleri Tükürük Bezi Tümörleri Uyku Apnesi Uykuda Solunum Durması Üst Solunum Yolu Enfeksiyonu Üsye Veba Vertigo Wegener Granülomatoz Yağ Bezesi Yutak Apsesi Yutak Felci Yutak Kanseri Yutma Güçlüğü Yutma Zorluğu Yüz Felci
Aldığı Eğitimler
Ses Ve Yutma Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitimi, Pittsburgh Üniversitesi, 2006
Endoskopik Kafa Tabanı Cerrahisi Ve Maksillofasiyal Cerrahi, Pittsburgh Üniversitesi, 2006
Ses Hastalıkları & Ses Cerrahisi Rotasyonu, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi , 2005

Aldığı Eğitimler

 • Konya Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi, Tıp Doktoru, 1993
 • Konya Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi, Uzmanlık, 1999
 • Pittsburgh Üniversitesi, Öğretim Üyesi, 2006
 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi , Ses Hastalıkları & Ses Cerrahisi Rotasyonu, 2005
 • Pittsburgh Üniversitesi, Ses Ve Yutma Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitimi, 2006
 • Pittsburgh Üniversitesi, Endoskopik Kafa Tabanı Cerrahisi Ve Maksillofasiyal Cerrahi, 2006
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
16919
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
4
Doktor Öztürk’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Prof. Dr. Kayhan Öztürk
Prof. Dr. Kayhan Öztürk
Kulak Burun Boğaz
Medicana Konya Hastanesi
Kurumun SGK ile anlaşması vardır!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Prof. Dr. Kayhan Öztürk
Prof. Dr. Kayhan Öztürk
Kulak Burun Boğaz
Medicana Konya Hastanesi
Kayhan Öztürk

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 333 0 344
Randevu Al

Bu doktora soru sorabilirsiniz!

KAPAT