Eniyihekim.com

Prof. Dr. Nadir Paksoy

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 8 yorum bulunmaktadır.
 • Arzu K. tarafından:
  troidlerimdeki nodül için istanbul'da bir profesöre gittim. Biopsi için İzmit' te ikamet eden Prof. Nadir Paksoy' u tavsiye etti, iyi ki de etti, çok memnun kaldım, hasta psikolojisinden anlayan biri, sadece troid değil meme biopsisi de yapıyor.
 • Erdem A tarafından:
  kocaeli'de iğne biyopsisi konusunda deneyimli ve yetkin bir profesör. hastasıyla ilgili. kulak arkası tükrük bezinde kitle çıktı. kkb uzmanı iğne biyopsisi istedi. nadir beye gittim. radyolog arkadaşı ile birlikte ultrasonla görerek yaptı. sonuç temiz çıktı. hem sonuca sevindim hem de Nadir Bey'den memnun kaldım.
 • zenep mutlu tarafından:
  guatr nodülüm için istanbul'da bir profesöre gittim.nodülden iğneli biyopsi istedi.izmit'te oturduğumu öğrenince prof nadir paksoy var izmit'te bu meslekdaşım yapar dedi.bunun üzerine dr nadir beye giiti. radyolog arkadaşının ultrasonu altında biyopsisi bizzat kendi aldı,kendi inceledi.daha önce birkaç kez başka yerlerde yaptırmıştım.orada biri yetersiz çıktı.çünkü başka doktor aldı,başka yere incelensin diye yolladı.prf nadir paksoy hastayı bizzat görüp kendisi yapıyor.hastanın durumuna vakıf oluyor.kendisi inceleliyor.esas uzmanlık iğne biyopsisiymiş.iveç ya norveç kuzey avrupada öğrenmiş.ben memnun kaldım.babacan tavrı var.
 • izmit'ten bir anım hasta tarafından:
  iğne biyopsisi işleminden yeterli örnek alabilmek ve doğru yerden örnek almak doğru tanı için en önemli unsurdur. bunun için 2 uzmanın işbirliği gerekir. sitopatoloji uzmanı örneği alı ve inceler tanı koyar.radyoloji uzmanı ultrasonda iğne ucunun istenilen bölgeye girdiğini gösterir. iğne biyopsisi bu şekilde yapılsa sonuç daha doğru olur.prof nadir paksoy radyolog arkaşı ile ile birlikte iğne biyopsisi bu şekilde uyguyan bir merkezdir. sonuçlar 1-2 günde çıkar. aylarca beklemeden meme ya da guatr nodulunüzün iyi-kötü olup olmadığı anlaşılır.Tavsiye edilir.
 • Mehmet Emin Söğütlüsoy tarafından:
  Tiroid nodümden iğne biyopsisi istendi. Kamu hastaneleri 6 ay sonrasına gün veriyor.Bir yakınım tavsiyesiyle Prof Nadir Paksoy'a gittim.Radyologla birlikte ultrasonda nodülü inceleyerek şırınga iğnesiyle örnek aldı.Ertesi günü sonuç aldım.Makul bir ücret ödedim.6 ay beklemeye değmedi.
 • bir meme hastası tarafından:
  mememde kitle tespit edildi. cerrahım şırınga iğnesiyle sıvı alıp incelenmesini istedi.izmitte oturuyorum.nadir beyi bir tavsiye üzerine buldum. ultrsyonla şırıngayla biyopsi yaptı.ameliyat olmam gerektiğni söyledi. onun sayesinde mememdeki rahatsızlık başlangıçta yakalandı.
 • tiroid hastası tarafından:
  tiroidimde nodul vardı.iki hastanede iğneli biyopsi denendi.yeterli sıvı alınamadığı söylendi.tavsiye üzerine doktor nadir beye gittim.radyoloji uzmanı arkadaşıyla birlikte iğne ucunun nodulun içinde olduğunu görmek sureyle biyopsi yaptı. yetrli sıvı alıbdı.bir ertesi günü sonuç aldım. temiz çıktı. allah razı olsun. memnun kaldım.
 • bir hasta tarafından:
  Prof Dr Nadir Paksoy'un ilgi alanı ince iğne aspirasyon biyopsisidir. İskandinavya'da (Norveç) bu konuda üst ihtisas eğitimi almıştır. Tiroid,Meme ve baş-boyun kitlesine ultrason eşliğinde iğne aspirasyon biyopsisi uygulamaktadır.Ben çok memnun kaldım.Tavsiye ederim.Doktor bet konusunda yetkin izlenimi verdi.
Doktor hakkında toplam 8 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
8 kişi Prof. Dr. Nadir Paksoy için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Prof.Nadir Paksoy Sito-Patoloji, Kocaeli (Labratuvar)
Doktor,
Adres : HÜRRİYET CAD.NO:125/17 HACIÖMER MAH.
Tel : 262 3321400
Fax :
Yatak Sayısı : Belirtilmemiş Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Labratuvar  
İhtisası
Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Prof. Dr. BAHAR MÜEZZİNOĞLU
Tıbbi Patoloji,Kocaelı
Doc.Dr. SEVGİYE KAÇAR
Tıbbi Patoloji,Kocaelı
Dr. MUSTAFA TÖREHAN ASLAN
Pratisyen,Sakarya
Prof. Dr. CENGİZ ERÇİN
Tıbbi Patoloji,Kocaelı
Uzm.Dr. AYNUR KAVCAR SÜTLAŞ
Tıbbi Patoloji,Kocaelı
Uzm.Dr. PINAR TARKUN TÜRKMEN
Hematoloji,Kocaelı
Doc.Dr. MAKSUT GÖRKEM AKSU
Radyasyon Onkolojisi,Kocaelı
Uzm.Dr. SEMRA AYTÜRK
Endokrinoloji ve Metabolizma,Sakarya
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
3767
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
0
Doktor Paksoy’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!